skrzyżowania z "myślącymi" światłami

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
śmiechu
Posty: 198
Rejestracja: 27 lutego 2011, 22:50
Lokalizacja: Chrząstowice

Postautor: śmiechu » 08 maja 2011, 20:08

pytanie tylko czy tam gdzies kamer nie ma zeby tego nie nagrali i wezwania nie przysłali;/
"Gdy człowiek kocha to co robi, gdy oddaje się swojej pasji, to buduje swój własny świat."


:)

ogar 200>GSX 750f

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 08 maja 2011, 20:27

Odpowiedź brzmi: żadnych kamer w tamtych miejscach niema... O ile nie trafisz na straż miejską, to nie powinno być żadnych problemów.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

RED-ZX6R
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2011, 20:46

Postautor: RED-ZX6R » 08 maja 2011, 20:37

CaReW^^ pisze:
RED-ZX6R pisze:
CaReW^^ pisze:Ja już dwa razy na czerwonym przeleciałem bo czekałem chyba z cztery kolejki. Raz na obwodnicy Opola przy Wrzoskach koło stacji Statoil a raz przy Obi i Kauflandzie.

Ciekawi mnie to czy panowie z Policji będą w stanie uwierzyć w taką wymówkę jak złapią któregoś z nas.


Carew ty to piracisz :D


No nie??:)

Ty na pewno na każdych światłach czerwonych śmigasz:)


Wpadnij do KLB kiedyś to nie będziesz miał takich problemów, w sumie ty pochodzisz z KLB więc wiesz jak jest :)

Awatar użytkownika
CaReW^^
Posty: 21
Rejestracja: 16 lutego 2011, 23:05
Lokalizacja: Dobrzeń Wlk.

Postautor: CaReW^^ » 08 maja 2011, 22:00

RED-ZX6R pisze:
CaReW^^ pisze:
RED-ZX6R pisze:
CaReW^^ pisze:Ja już dwa razy na czerwonym przeleciałem bo czekałem chyba z cztery kolejki. Raz na obwodnicy Opola przy Wrzoskach koło stacji Statoil a raz przy Obi i Kauflandzie.

Ciekawi mnie to czy panowie z Policji będą w stanie uwierzyć w taką wymówkę jak złapią któregoś z nas.


Carew ty to piracisz :D


No nie??:)

Ty na pewno na każdych światłach czerwonych śmigasz:)


Wpadnij do KLB kiedyś to nie będziesz miał takich problemów, w sumie ty pochodzisz z KLB więc wiesz jak jest :)



Ojjj KLB będzie zawsze moim miastem domowym. Szczerze kocham to miasto:)
PIER*** SZKOŁE, ZOSTAŃ NINJA........ JA JUŻ ZOSTAŁEM

Awatar użytkownika
harry1988
Posty: 19
Rejestracja: 08 kwietnia 2011, 21:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: harry1988 » 10 maja 2011, 19:58

Tutaj jest filmik który pokazuje jak działają owe światła...
żal...
http://www.youtube.com/watch?v=bOcFHg2GGf0
YAMAHA YBR 125
Obrazek

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 10 maja 2011, 20:55

konkretny filmik... mam nadziej że dotrze do ludzi odpowiedzialnych za tworzenie takiego bubla :)

a ponadto przez takie stanie na skrzyżowaniu zwiększa się emisja CO2 do atmosfery efekt cieplarniany i takie tam hehe :) SAME PLUSY BĘDĄ JAK SIE ZA TO WEZMĄ :D


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika