Suzuki GS 500

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 02 czerwca 2009, 19:57

DZiEKI ZA WYPOWIEDZI

mi tam nie zależy na osiągach....motor ma się sam prezentować i żuczac w oczy.... wygląd GS jest dla mnie lepszy i przy moim wzroście wystarczający.... owszem słabszy o te parenaście koni od cebulki...ale za to parokrotnie mocniejszy od romka :P...juz ma upatrzony drugi egzemplaż motoru ( pierwszy zwineli mi sprzed nosa :P) i moze jutro albo w piatek podskocze po niego ...oblukać czy nie spawany nie porysowana prosta rama i t d :)... jak narazie na fotkach wygląd idealny :) (moje takie ciche zboczenie ot czarny motor :))

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 17 sierpnia 2009, 02:37

to się musze pochwalić :)

po wielu tygodniach obserwacji na allegro i paru nieudanych transakcjach ( bo motocykl był w fatalnym stanie) kupiłem 3 tygodnie temu GS 500 z 93r....co prawda to nie nówka ale na taki było mnie stać :P

jak narazie wstawię fotki z aukcji..oto one :P

Obrazek
Obrazek

niestety fotki z górki św anny niechcący i sie usunęły

można mnie zastać w opolu tak do 13 i po 24 jak spokojniutko pomykam przez miasto od strony krapkowic do zawady :)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 17 sierpnia 2009, 09:38

no, to brawo ;) teraz tylko pogody do śmigania życzyć
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 17 sierpnia 2009, 10:25

Chyba widziałem Cię na Górze Św Anny ;) Jeżeli technicznie jesteś pewien, że motocykl jest sprawny, to ok - bo malowany był na 100%... Wydaje mi się, że rama także... Ale może po prostu ktoś nie oszczędzał na nim :) Ja mam nadzieję swój sprzęt także oddać do lakierni na zimę :P
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 17 sierpnia 2009, 15:07

Killu pisze:Chyba widziałem Cię na Górze Św Anny ;) Jeżeli technicznie jesteś pewien, że motocykl jest sprawny, to ok - bo malowany był na 100%... Wydaje mi się, że rama także... Ale może po prostu ktoś nie oszczędzał na nim :) Ja mam nadzieję swój sprzęt także oddać do lakierni na zimę :P


odnośnie czy był malowany.... osobiście w to wątpię :) co prawda fotka troszke kolor przekłamuje bo on nie jest błękitny lecz fioletowy i juz spotkałem się wcześniej na necie z takim samym ubarwieniem :)

i zebym słów na wiatr nie rzucał to profil takiej jednej panienki z wrocka

http://forum.gs500.pl/profile.php?mode= ... ile&u=1242
Obrazek

ale dzięki że ktoś się wpatruje mocno

a odnośnie ramy to sprawdzałem czy nie ma zacieków od malowana i nie dopatrzyłem się a dostrzegłem jeszcze zadrapania od szlifu (tym samym kopuła silnika została wymieniona z prawej strony - inny odcień czarnego) oraz niewielkie wrzarcia jakby od kwasu kolo prawego podnóżka

ale wiadomo motorek ma swoje lata :) i grunt żeby się nie psuł oprucz zwykle eksploatacji głównych podzespołów :)

PS: odnośnie góry św anny to bylem blisko ołtarza po lewej stronie

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 17 sierpnia 2009, 21:59

OK - mój błąd - pomylił mi się z lakierowaniem slingshot'a z 92 (moja dziewczyna ma takiego)... Wyjątkowo dobrze zachowany, jak na te lata... GS mają sporą tendencję do rościenia... A koło podnóżka jest wyprowadzony wężyk od "zawartości" aku.

Suzuki GS 500 E Slingshot '92:
http://www.bikepics.com/pictures/1084139/

Jeżeli chodzi o Górę Św Anny, to na 100% byłeś Ty ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 17 sierpnia 2009, 22:24

ano fakt motorki prawie że podobne tylko jedynie te "bohomazy" :), ja tam sie o taką gape nie pogniewam :) dodam tylko tyle że naprawde długo wypatrywałem dobrego okaza tak do 5000zł bo na więcej nie było mnie stać....(miałem o 3 miechy wcześniej naprawde fany czarny okaz za podobna cene tylko że z 95r i czarne felgi ...po prostu dech zapierało ....ale jak szybko się pojawił tak go sprzed nosa zwineli bo już po niego jechałem)

mi zawsze ciężko szło poznawanie ludzi :P więc jak ktoś nie zobaczy a ja nie dostrzege (bo jestem typem człowieka co nie rozgląda się na boki tylko mknie jak taran przed siebie) to niech się nie zraża i podejdzie :)

teraz ma być msza i poknik pod kluczborkiem 13 września (dokładnie miejscowości nie pamietam ...ale jak bym spojrzał na mape to powiem bez zająknięcia gdzie to) i tak mi się skromnie mazy wyjechać razem z ekipą spod okraglaka (z tego forum to w real znam z widzenia tylko 2 osoby) i spokojnie pomykać do celu ..ale od tego jest inne miejsce na forum i jak nikt podobnego tematu nie założy to przejme inicjatywe

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 17 sierpnia 2009, 22:49

..czas na zmianę avatara? ;)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 17 sierpnia 2009, 22:56

Reaven pisze:..czas na zmianę avatara? ;)


hehe słuszna uwaga :)

za niedługo pojade w te samo miejsce puknąć sobie podobna fotke :) ale puki co to mnie aż tak nie razi : bo po tym avatarze co niektórzy mnie jeszcze poznają :P

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 17 sierpnia 2009, 23:12

No mnie w pierwszej połowie wrześnie jeszcze nie będzie w kraju... Kawałek sezonu ucieknie mi między palcami, ale za to zaowocuje to lepszym startem w następny :D
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 17 sierpnia 2009, 23:23

ja bym z chęcia na wszelakie zloty jeździł bo w ten weekend ma być w nysie.lecz niestety dziewczyna nie chce puścić bo ma afe na punkcie motoru i wszystkiego co jest z tym związane...ja staram się pogodzić pasje z ukochaną ale czasami po prostu się to nie udaje ...bo zawsze kłutnia jest o te 4 godzinki jak wyjade gdzieś na zlocik..że to ważniejsze od niej i takie tam..

wiem że nie ma nic na chura i powolutku chce ją do tego przyzwyczajać


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika