Bałkany 2019

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Piotrek.
Posty: 11
Rejestracja: 06 kwietnia 2017, 11:53
Lokalizacja: Zdzieszowice

Bałkany 2019

Postautor: Piotrek. » 17 marca 2019, 11:31

Witam, może ktoś chętny na majówce pojechać nad Adriatyk? Plan w zależności od pogody to Chorwacja, Czarnogóra i kawałek Albanii. Tempo turystyczne, drogi asfaltowe.

Awatar użytkownika
RafalFZS
Posty: 7
Rejestracja: 18 lutego 2019, 23:35

Re: Bałkany 2019

Postautor: RafalFZS » 21 marca 2019, 21:58

Jaka przewidywana liczba dni? Konkretnie majówka czy inny termin tez wchodzi w gre? Tak pytam bo z młoda planuje w czerwcu właśnie zwiedzić Czarnogóre i pewno będziemy szukać chętnych.
"Niebezpieczna gra, która nie zna słowa strach, tak! To tylko chwila, czysta adrenalina.. dziś zamiast krwi ona płynie w moich żyłach" Żyję by jeździć, jeżdżę by żyć.

Awatar użytkownika
Piotrek.
Posty: 11
Rejestracja: 06 kwietnia 2017, 11:53
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Bałkany 2019

Postautor: Piotrek. » 22 marca 2019, 12:23

Majówka ze względu na urlop, chociaż nie jest to sztywny termin i zależy od aktualnej pogody. Co do ilości dni to myślę że 8-10. Ja również nastawiam się na Czarnogórę a tam w zależności od warunków pogodowych na początku maja przełęcze mogą być jeszcze zamknięte. Ogólny plan mam taki żeby przelecieć możliwie szybko nad Adriatyk a potem magistralą adriatycką dojechać przez Dubrownik do Kotoru. Na Czarnogórę przewiduję najwięcej czasu, jeden dzień wypad do Albanii na SH20, a potem powrót przez Bośnię z małym postojem w Mostacie. Na chwilę obecną nie wykluczam czerwca, mam dość sporą możliwość manewru.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika