Szkolenia - tylko opinie - bez dyskusji

Strefa Opolskich Motocyklistów
Ryan
Posty: 56
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 23:12
Lokalizacja: Opole

Szkolenia - tylko opinie - bez dyskusji

Postautor: Ryan » 06 lipca 2018, 11:46

Hej. Chciałbym aby tutaj był post bez zbędnego komentowania postów innych osób i pytań w poniższym formacie:

Prośba o trzymanie się wzoru. Posty inne niż te o szkoleniach można pisać w innych tematach ;)

Typ: TOR / Na drogach publicznych / Off-road / Plac / Inne (wtedy można dopisać)
Gdzie: (miasto| i ew nazwa toru link do mapy trasy jeśli szkolenie na drodze publicznej)
Cena: ile się zapłaciło
Czas trwania: (h/dni)
Kiedy: (przybliżona data udziału/rozpoczęcia jesli kilkudniowe) w formacie YYYY-MM-DD np. 2018-06-24
Organizator: [nazwa firmu / osoby]
WWW/FB organiztora: url

Ocena miejsca szkolenia: X/10 np. 6/10
Opinia na temat miejsca szkolenia:
krótka opinia na temat toru/trasy.

Ocena:: X/10 np. 6/10

Ogólne info na temat szkolenia:
(opis charakteru szkolenia, dla kogo skierowane itp - najlepiej ze strony organizatora)

Plusy:
- pozytyw 1
- pozytyw 2
- pozytyw 3

Minusy:
- minus 1
- minus 2
- minus 3

Podsumowanie:
Podsumowanie. subiektywna opinia ;)

Kod do skopiowania przy pisaniu odpowiedzi (by mieć pogrubienie tekstu od razu)

Kod: Zaznacz cały

[b]Typ:[/b] TOR / Na drogach publicznych / Off-road / Plac / Inne (wtedy można dopisać)
[b]Gdzie:[/b] (miasto| i ew nazwa toru link do mapy trasy jeśli szkolenie na drodze publicznej)
[b]Cena:[/b] ile się zapłaciło
[b]Czas trwania:[/b] (h/dni)
[b]Kiedy:[/b] (przybliżona data udziału/rozpoczęcia jesli kilkudniowe) w formacie YYYY-MM-DD np. 2018-06-24
[b]Organizator:[/b] [nazwa firmu / osoby]
[b]WWW/FB:[/b] [url]http://www.wp.pl[/url]

[b]Ocena miejsca szkolenia:[/b] X/10 np. 6/10
[b]Opinia na temat miejsca szkolenia:[/b]
krótka opinia na temat toru/trasy.

[size=150][b]Ocena szkolenia:[/b] X/10 np. 6/10[/size]

[b]Ogólne info na temat szkolenia:[/b] (opis charakteru szkolenia, dla kogo skierowane itp - najlepiej ze strony organizatora)

[b]Plusy:[/b]
- pozytyw 1
- pozytyw 2
- pozytyw 3

[b]Minusy:[/b]
- minus 1
- minus 2
- minus 3

[b]Podsumowanie:[/b]
Tekst podsumowania
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2018, 12:16 przez Ryan, łącznie zmieniany 5 razy.
Rookie rider

Ryan
Posty: 56
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 23:12
Lokalizacja: Opole

Re: Szkolenia - tylko opinie - bez dyskusji

Postautor: Ryan » 06 lipca 2018, 12:07

Typ: TOR
Gdzie: WallraV Race Center w Starym Kisielinie (k. Zielonej Góry)
Cena: 420 zł
Czas trwania: 1 dzień
Kiedy: 2017-08-12
Organizator: Motopomocni
WWW/FB:
http://www.motopomocni.pl

Ocena miejsca szkolenia: 6/10
Opinia na temat miejsca szkolenia:
Pierwsza wizyta na torze. Nie mam porównania. Zakręty ok, ale mógłby być trochę większy.

Ocena szkolenia: 6/10

Ogólne info na temat szkolenia:
Dla motocyklistów poruszających się po mieście i drogach publicznych w tym preferujących turystyczny styl jazdy. Szkolenia na torze skierowane są do początkujących oraz jeżdżących od dłuższego czasu jednak bez weryfikacji swoich umiejętności.


Plusy:
- sprawdzenie motocykla przez instruktora/mechanika. Poprawienie drobnych rzeczy.
- organizacyjnie wszystko ok
- indywidualne porady instruktorów (widziałem, że niektórzy otrzymywali dość sporo czasu od instruktorów)

Minusy:
- akurat w moim odczuciu w porównaniu do niektórych czas indywidualnych porad wobec mojej jazdy wydawał mi się dość krótki
- brak użycia technologii (jakaś prezentacja/video) na początek by się przydała

Podsumowanie:
To był mój pierwszy wypad na tor. Zróżnicowana grupa uczestników. Nikt nie robił jakieś szaleństw poza może kilkoma razy gdy ktoś tam wyprzedzał niezgodnie z ustalonymi zasadami, ale generalnie bardzo ok. Porady od instruktura - tutaj czuję niedosyt, ale były konkretne. Ja jestem wzrokowcem i najpierw wolę się zapoznać z teorią (ale nie za długo), a potem praktyką i potem znowu teorią i znowu praktyką. Każdy ma inne strategie nauki itp. Moim zdaniem biorąc pod uwagę, że dzisiaj mamy drony/kamerki itp. organizatorzy szkoleń powinni mieć ciekawe materiały filmowe/animacje/itp pokazujące pewne aspekty o których mówią. Krótko i fajnie pokazać uczestnikom (a później mogą je ponownie odtworzyć po szkoleniu przez X czasu). Ciężko stwierdzić czy pojawię się drugi raz. Raczej spróbuje gdzieś indziej by mieć porównanie. Dla początkujących myślę jednak, że ok i będą bardziej świadomie/lepiej jeździć.
Rookie rider


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika