Szkolenie z pozycji na moto i technik jazdy przy wolnych prędkościach.

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Szkolenie z pozycji na moto i technik jazdy przy wolnych prędkościach.

Postautor: rafpek » 05 czerwca 2017, 17:58

Witajcie.
Po spotkaniu na "darmowym szkoleniu motopomocnych" z Mariuszem postanowiłem zorganizować szkolenie w temacie pozycji na moto i doskonalenia panowania nad motocyklem przy wolnych prędkościach. Z racji tego że nie znam nikogo kto mógłby przekazać mi taką wiedzę w Opolu skontaktowałem się z Mariuszem i dogadaliśmy szczegóły.
Niestety w szkoleniu mogło wziąć maksymalnie 12 osób stąd nie wszyscy o nim wiedzieli.
Dzięki Tomkowi udało nam się nieodpłatnie pozyskać plac w ZSM. Dzięki Cichemu pożyczyć pachołki i zaczęliśmy działać. Zebrałem 12 chętnych osób chcących się szkolić i zapłacić instruktorowi za przekazaną wiedzę (samo szkolenie niestety nie było darmowe). Najtrudniejszym przy organizacji takich imprez jest zgranie terminu i przewidzenie pogody... ale nam się udało i jedno i drugie. Szkolenie się odbyło i naprawdę dało wiele do myślenia. Każdy z nas wyniósł z niego coś innego... jedni postanowili ćwiczyć a inni stwierdzili że to nie jest ich bajka. Ja namawiam do organizacji takich imprez. Można wiele się nauczyć a przede wszystkim ktoś obiektywnie może spojrzeć na twoją technikę jazdy czy pozycję.
Jeżeli znajdzie się ktoś, komu chciałoby się zorganizować takie szkolenie z chęcią podpowiem jak ja to zrobiłem i powiem gdzie się udać....

Poniżej link do fotorelacji i filmiku ze szkolenia.... LwG

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=gXC_THa ... tion=share" onclick="window.open(this.href);return false;
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2013, 22:17
Lokalizacja: OPOLE

Re: Szkolenie z pozycji na moto i technik jazdy przy wolnych prędkościach.

Postautor: Krzysiek » 09 czerwca 2017, 15:02

Faktycznie było warto wydać tę kasę. A że trzeba ćwiczyć i ćwiczyć to oczywiste. Ale szkolenie pokazało jak to robić itp. Polecam ☺
Honda Rebel 125 - > Honda Shadow VT 600 - > Honda Shadow VT750 C - > Honda CBF 1000 -> BMW R1200R


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika