Potrzebuję kilku motocykli - na sobotę 03.06. ;)

Strefa Opolskich Motocyklistów
Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Potrzebuję kilku motocykli - na sobotę 03.06. ;)

Postautor: Reaven » 31 maja 2017, 13:44

Hej ;)
Sprawa wygląda tak: w sobotę odbywa się kolejna edycja Parady Panien Młodych. Dla niezorientowanych: kilkadziesiąt dziewcząt przebiera się w kiecki ślubne, fryzjerzy i wizażyści je upiększają, po czym dziewczyny paradują po Rynku, pozują do zdjęć, czasem biorą udział w jakiś zaplanowanych pokazach.
Jakoś tak tradycyjnie od początku imprezie towarzyszą opolscy motocykliści - czy to jako integralna część parady, z przejazdem przez miasto wożąc panny, czy to po prostu jako sprzęt do zdjęć.

I tak też w tym roku, potrzebowałbym kilku motocykli, na półtory godziny, do zdjęć. Impreza tym razem odbywa się przy dawnym Okrąglaku, jako swoiste preludium do otwarcia nowej Hali Sportowej, więc trochę inna forma i prestiż imprezy. Motocykle do zdjęć potrzebne będą w godzinach od 13:00 do 14:30.

I tylko tyle jest do zrobienia - przyjechać lśniącą czystością maszyną, postawić do zdjęć, pooglądać fajne dziewczyny - i już ;)

W każdym razie nie chciałbym robić spędu spontaniczności, tylko fajnie by było jakbym otrzymał telefon: "Tak, chcemy i możemy być, w trzech/pięciu/ośmiu, na pewno się stawimy". Czopery mile widziane, aczkolwiek nie dyskryminuję innych maszyn ;x Telefon do mnie macie tutaj: 693184930 , liczę że dziś, najpóźniej jutro, kilka osób się zadeklaruje. Najlepiej jako grupa, ale indywidualnie też można. Tylko pewniaki proszę, a nie "będę, jak zdążę wrócić z wycieczki dookoła świata i wyprowadzić psa" :)

Co do pozostałych, to oczywiście nikogo z imprezy wyganiać nie będę, jest ogólnodostępna, i jakby kogoś interesowały takie klimaty, to tu szczegóły, oczywiście godziny mogą się delikatnie pozmieniać w trakcie:

12:00 Start imprezy
12:30 Pokazy taneczne, Występy wokalne
12:45 Główny pokaz mody ślubnej, w tym roku zaprezentuje się PONAD 60 ! dziewcząt.
13:00 Prezentacja salonów, sponsorów
13:30 Sesje zdjęciowe
14:30 Przejazd na Rynek
14:50 Parada Panien Młodych na Rynku
15:30 Zakończenie imprezy

No, to czekam ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Potrzebuję kilku motocykli - na sobotę 03.06. ;)

Postautor: rafpek » 31 maja 2017, 22:54

Świetna impreza... Kiedyś robił ja mój znajomy ale niestety już go nie ma między nami. RAVEN powodzenia. Niestety nie mogę się stawić bo w tym czasie będziemy właśnie na ślubie znajomej. Ale 3mam kciuki...
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Re: Potrzebuję kilku motocykli - na sobotę 03.06. ;)

Postautor: Reaven » 04 czerwca 2017, 10:17

No i fajnie było, dzięki za przybycie ;) Jak tylko spłyną motocyklowe foty od fotografów, to dam znać :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Re: Potrzebuję kilku motocykli - na sobotę 03.06. ;)

Postautor: Reaven » 26 lipca 2017, 14:16

Fotorelacja z imprezy pod Okrąglakiem, pod koniec jest część motocyklowa :)

https://www.facebook.com/Opolskie-Towar ... 5220691963
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika