Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: E-wka » 18 stycznia 2017, 21:56

Rafał jesteś mistrzem w obrażaniu innych.
Piesek ,porównujesz ich do psów czy ty jesteś normalny.
Bronią siebie nawzajem tak to powinno wyglądać.
Rafał i proszę Cię nie pogrążaj się.

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Fenek » 18 stycznia 2017, 22:03

Rafał... Ty na prawdę nie widzisz nic złego w tym co piszesz? Chyba coś Ci się fest musiało oststnio poprzestawiać.
Najwyrazniej muszę Ci też wyjaśnić w czyjej obronie staję. W obronie Miśka. Czemu? Bo jest moim przyjacielem a Ty go bezpodstawnie zrównałeś z ziemią a na dodatek twierdzisz, że nie widzisz w swoich słowach nic złego. A jeśli masz coś do "merytoryczności" mojej wypowiedzi, to najpierw przemyśl merytoryczność swojej. Jeśli jesteś w stanie.

shak
Posty: 23
Rejestracja: 11 września 2013, 22:22
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: shak » 18 stycznia 2017, 22:05

Pany idźcie na piwo i pogadajcie po męsku bo szkoda czasu na nieporozumienia.

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: rafpek » 18 stycznia 2017, 22:10

Dyskusja nie mogła by się odbyć bez wypowiedzi Eweliny..... To metafora Ewelinko... Metafora....

Fenek ja z Miśkiem mam wyjaśnione o co poszło. A za świnie pogadamy w 4 oczy...

Spoko looz poznałem swoje miejsce w szeregu i pozostaje mi się z nim pogodzic lub nie. ...
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Fenek » 18 stycznia 2017, 22:16

Ok, ale poza mną będziesz jeszcze gadał z Miśkiem i Dyrasem. Jednocześnie.
Im też chyba masz coś do wyjaśnienia.

Awatar użytkownika
Pittbull
Posty: 129
Rejestracja: 16 marca 2013, 13:15
Lokalizacja: OPO

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Pittbull » 18 stycznia 2017, 22:17

Spoko też wymienię poglądy za tego psa w 4 oczy
A Fenkowi nie groź bo przed nim inni jeszcze murem stoją

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: rafpek » 18 stycznia 2017, 22:29

A teraz znowu komuś groże
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Inka
Posty: 2
Rejestracja: 21 marca 2016, 23:35

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Inka » 18 stycznia 2017, 22:30

Nikt nikomu nic nie zrobi, dajcie sobie już na wstrzymanie. Flaszka by się przydała...

Awatar użytkownika
Rico
Posty: 79
Rejestracja: 15 sierpnia 2015, 16:31
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Rico » 19 stycznia 2017, 07:03

Z tego wszystkiego Inka dobrze rzekła . Ampra by sie przydała . Jak sie pokłapie sąźniscie moźna wyjechać z wszelkomi źalami prosto w twarz. A takie pisanie pege śmege to gejówa . Jak ktoś ma nachwytać to nachwyta . Jak ma się pogodzić to się pogodzi . Wszystko w temacie .
Jeśli trawa wysoka trzeba grzać w podskokach.

Tomzo
Posty: 230
Rejestracja: 07 września 2015, 19:26
Lokalizacja: Opolskie

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Tomzo » 19 stycznia 2017, 07:11

I do tego prosze moderatorow o przeniesienie postow nie zwiazanych z tym tematem i zalozenie tematu np.WEWNETRZNE PORACHUNKI :mrgreen:
Uzupełniam braki z dziecinstwa;)
Honda CBF 600S

MarcinMP
Posty: 7
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 09:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: MarcinMP » 19 stycznia 2017, 09:40

Witajcie,

mieliśmy okazję zapoznać się z przedstawionymi w tym poście opiniami odnośnie działalności MotoPomocnych i naszej akcji szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Chcieliśmy zdementować nieprawdziwe informacje, które zostały tutaj podane.

Udział w szkoleniu Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista jest DARMOWY i zgodnie z informacją w formularzu rejestracyjnym deklaracja wpłaty darowizny jest DOBROWOLNA. Bez gwiazdek, bez drobnych druków.

Rozumiem, że w dzisiejszym świecie ciężko uwierzyć, że grupa kilkunastu osób, działająca w 100% społecznie i bez wynagrodzenia, jest w stanie poświęcić 15 weekendów, aby za darmo przeszkolić kilkaset motocyklistów w całej Polsce co roku. Trudno jednak zrozumieć insynuacje odnośnie tego, że intencje MotoPomocnych są nieczyste, mają za zadanie wyciąganie pieniędzy od uczestników szkoleń etc.

Gdyby ktokolwiek z osób wypowiadających się negatywnie w temacie organizacji szkolenia Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista był na naszym szkoleniu z zeszłego roku (i w latach poprzednich), to wiedział by, że:

1. deklaracje wpłat nie wpływają na kwalifikację na szkolenie,
2. deklaracje wpłat nie są później weryfikowane – spokojnie można zadeklarować wpłatę, a później jej nie wykonać.

Informacja podawana przez Was w formularzu zgłoszeniowy służy wyłącznie do wsparcia w procesie organizacyjnym. Na ich podstawie jesteśmy w stanie +/- oszacować, czy będziemy przykładowo w stanie zapewnić jakąś formę wyżywienia w czasie szkolenia (pizza, czy paluszki i ciastka, czy w ogóle "o suchym pysku").

Z żalem odbieramy także wypowiedziane przez niektóre osoby opinie odnośnie ilości partnerów (sponsorów) projektu MotoPomocni i chęci wypromowania projektu na bazie szkoleń Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista. Szkolenia te były jedynym powodem stworzenia MotoPomocnych pięć lat temu i nadal pozostają naszym głównym celem działalności. Trudno więc byśmy przestali o nich mówić, pisać, promować…

Żal ten jest tym bardziej większy, że część z nas (w tym moja skromna osoba) przyjedzie do Was do Opola poświęcając na to swój prywatny czas. I uwierzcie mi, że ciężko będzie stanąć przez Wami po tym co przeczytałem w tym temacie. Trudno jest jechać tam, gdzie go nie chcą.

I na koniec gorąca prośba. Nie popierasz MotoPomocnych – ok, rozumiemy to, masz prawo do własnej opinii. Nie wspieraj nas, nie przychodź na szkolenia przez nas organizowane, nie sympatyzuj z naszym stowarzyszeniem. Ale nie przeszkadzaj i nie propaguj o nas nieprawdy, zwłaszcza w kontekście nazywania nas wprost lub w pośredni sposób złodziejami i oszustami.

Z motocyklowym pozdrowieniem,
Marcin Cichoń
MotoPomocni.pl

Ps. Autor tego komentarza na szkoleniach Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista w 2016 roku zarobił szprej z Motula wartości 15 zł, aczkolwiek stracił na paliwie do Poznania oraz mandacie za przekroczenie prędkości w drodze na szkolenie. Taki biznes.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2017, 11:45 przez MarcinMP, łącznie zmieniany 1 raz.

Klopsik
Posty: 125
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 10:01
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Klopsik » 19 stycznia 2017, 10:59

Wstyd, wstyd, że Opole będzie kojarzone z taką borutą.
A przez borute mam na myśli najazd na siebie rzekomych przyjaciół. Ludzie my jeździliśmy razem, piliśmy... I teraz nagle najazd na Miśka, że coś jest nie tak? A ile Misiek zorganizował dobrego? O tym się już nie pamięta.. Do tego wielkie zdziwienie, że bronimy Miśka... Dziwisz się Rafał?
Motorynka->Malaguti F10 70cc sport->Suzuki GS 500e->Suzuki GSXR 750 SRAD->Kawasaki ZX-10R 2006->Suzuki GSX-R 600 2011

RIDE HARD OR STAY HOME!

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: -MisieK- » 19 stycznia 2017, 13:30

MarinMP, cieszę się, że wszystko zostało wyjaśnione. Mam nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie aby szkolenie się odbyło, a tym samym aby jak największe grono zadowolonych ze szkolenia motocyklistów opolskich dołączyło do grona świadomych i przeszkolonych osób.
Bo w końcu o to właśnie chodziło.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

MarcinMP
Posty: 7
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 09:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: MarcinMP » 19 stycznia 2017, 13:54

Nie mamy zamiaru jako MotoPomocni odwoływać szkolenia w Opolu, bo też nie widzimy do tego żadnych podstaw. Tym bardziej, że obecnie na szkolenie zgłosiło się prawie 30 osób - głupio byłoby zawieść ich oczekiwania.

Za sukcesem projektu (ponad 10.000 przeszkolonych motocyklistów) i ciągłemu zwiększaniu jego popularności naturalnie pojawią się głosy krytyki. Jest to jednak smutne dla każdego z nas, ponieważ trudno później znaleźć w sobie motywacje do działania za darmo.

Dziwi mnie tylko, że osoby które zarzucają nam bycie oszustami mimo to mają zamiar współuczestniczyć w naszych szkoleniach. W mojej opinii jest to lekka hipokryzja. Niemnie jednak każdy jest na szkoleniu mile widziany i nikogo nie będziemy wykluczać.

shak
Posty: 23
Rejestracja: 11 września 2013, 22:22
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: shak » 19 stycznia 2017, 14:01

Eh... syf i wstyd. Nasza polska mentalność wyszła....
Marcin ci co chcieli się szkolić to przyjdą a reszta... reszta jest milczeniem.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika