Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Justa
Posty: 100
Rejestracja: 17 września 2014, 15:26

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Justa » 19 stycznia 2017, 17:21

Pabel pisze:Obrazek


:lol: :lol: :lol: dobre Pabel, dobre! :D

Taka trochę gównoburza o nic 8)
Nastąpiły pewne niedomówienia, ale nie trzeba tego aż tak bardzo przeżywać i wyolbrzymiać :roll: Kto chce - skorzysta ze szkolenia, kto nie chce - nie skorzysta. I po co te nerwyyy? Po co ten stresss?
Dziwna napinka się tworzy ostatnio niemalże w każdym poście - zupełnie niepotrzebnie. Aż się niefajnie to wszystko czyta...
Poluzujcie warkocze :mrgreen: sezon się zbliża, trzeba nam jakie fajne trasy planować, a nie siać fermenty na forum ;)

Piona!

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Reaven » 19 stycznia 2017, 17:47

W sumie ciężko się dziwić, że MotoPomocni szukają sposobów finansowania swojej działalności. Pomysł specjalnych koszulek, czy właśnie cegiełek podczas szkoleń, jest jak najbardziej trafiony i na miejscu - problemem zrobiło się jednak powiązanie zgłoszeń uczestników i deklaracji wpłat. Pomysł jak widać mało trafiony i budzący słuszne obawy (zwłaszcza wśród osób które wcześniej o MotoPomocnych nie słyszały) o spełnienie wcześniejszych obietnic - warto wyciągnąć nauczkę na przyszłość.
Wystarczyło podać informację, że podczas szkolenia będzie można zakupić cegiełki - zupełnie niepowiązana sprawa z udziałem w szkoleniu - i nikt by słowa nie powiedział.

Sprawa się wyjaśniła, i myślę że już po szkoleniu w tym wątku pojawi się konkretna fotorelacja z przebiegu szkolenia zamieszczona przez uczestników. Usunie się też wywołaną przy okazji kłótnię niezwiązaną z wątkiem szkolenia, i zostanie po prostu dobre wspomnienie całej akcji MotoPomocnych.

A za jakiś czas, zupełnie niezależnie i niekonkurencyjnie, jeśli będą chętni - zorganizuje się kolejne szkolenie, tym bardziej, że już wstępnie i instruktorów mamy, i sala została zaproponowana.. Skoro więc będą i chęci i możliwości - to dlaczego by nie? Ponoć wiedzy mogącej uratować życie nigdy za wiele.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Pabel » 19 stycznia 2017, 20:21

Amen.
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: E-wka » 19 stycznia 2017, 20:31

Reaven zgadzam się z Tobą i napewno będą chętni na szkolenie.Mam nadzieję, że wkrótce będzie info na forum. :D :wink:

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Killu » 19 stycznia 2017, 21:54

Kurczę, weźcie idźcie spuścić z krzyża bo słychać pukanie w dno od spodu.

Co do akcji z motopomocnymi to mowa była o darmowym szkoleniu i to chyba po to były te wszystkie lajki. Z drugiej strony przyszedł głos mówiący o DOBROWOLNYCH wpłatach. Ja to rozumiem tak: kto chce robi wpłatę a kto nie chce nie robi jej. Jest obawa że jak się nie nazbiera odpowiednia kwota to szkolenie się nie odbędzie. No i co właściwie wtedy stracimy? Okaże się że Panowie zachowają się profesjonalnie i w życie wejdzie prawdopodobnie plan B. Teraz zamiast bić pianę, wyzywać się i wyciągać jakieś wewnętrzne brudy wystarczy przeżyć tych kilka miesięcy i się przekonać.

Co do zbiórki i prywatnej reklamy to osobiście nie słyszałem że zbiórka została zorganizowana przez Meble Ideal czy jakąkolwiek firmę wymienioną z nazwy. Ba, byłem akurat na miejscu w momencie przeładunku i osobiście widziałem jak padła propozycja żeby paczki wynosić dookoła żeby nagrali logo firmy na ścianie ekspozycję i tak dalej. Rafał jednak bardzo jednoznacznie urwał temat mówiąc że tu nie chodzi o reklamę i nie będzie reklamował w ten sposób firmy. Paczki wyniesiono mniej medialnym magazynem i tyle.

Fenek, chciałbym zauważyć że Misiek jest dorosłym facetem i potrafi mówić za siebie co z resztą uczynił trzymając poziom.

Druga sprawa to nie wiem czemu uważasz że naście osób jest przeciwko jednej. Rozmawiałeś że wszystkimi bardziej czy mniej aktywnymi na FORUM ludźmi żeby tak stwierdzić?

Najfajniej jest krzyczeć i krytykować ale zrobić coś to już gorzej. Zdaję sobie sprawę że wykazuję się hipokryzją biorąc pod uwagę temat choćby rozpoczęcia sezonu ale fakty są faktami. Po łbie obrywają Ci co wychodzą przed szereg bo przestają być grupą.

Trzecia i ostatnia sprawa. Chętnie sam ładuję z klamki kiedy tylko się da. Skrzyzowania, przejścia, korki... Lubię wyprzedzać samochody na jednym, lubię walić "dwieście w mieście" albo i szybciej... Patologia jest tu już od lat.

EDIT

Chyba nie doczytałem wszystkiego. W sumie byłoby co pisać ale szkoda jeszcze bardziej rozwiercać temat.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

MarcinMP
Posty: 7
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 09:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: MarcinMP » 19 stycznia 2017, 22:48

Killu pisze:Ja to rozumiem tak: kto chce robi wpłatę a kto nie chce nie robi jej. Jest obawa że jak się nie nazbiera odpowiednia kwota to szkolenie się nie odbędzie.


Nie lękaj się. Szkolenie się odbędzie niezależnie od ilości wpłat uczestników.

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: E-wka » 20 stycznia 2017, 15:22

Killu sorry ale nie rozumiem twojej wypowiedzi.
I nikt nikogo nie krytykuje że wychodzi przed szereg ,po prostu nie rozumiesz o co chodzi Fenkowi. I żeby nie było pomysłodawcą zbiórki jest Krzysiek. I super ,że ma takie pomysły.
A co do szkolenia każdy ma swoje zdanie. Osobiście nie jestem przekonana i poczekam na szkolenie chłopaków z forum.
A co do rozpoczęcia jest w nie zaangażowane ponad 30 ludzi.
A co do Miśka tak jest dorosły i jako vice admin musi mieć poziom ,a ja nie i jest to forum więc mogę pisać co mi sie poodba bo mam swoje zdanie. :P
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2017, 15:23 przez E-wka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pittbull
Posty: 129
Rejestracja: 16 marca 2013, 13:15
Lokalizacja: OPO

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Pittbull » 20 stycznia 2017, 15:23

Kilku nie rozumiem ,przecież nikt nie napisał o reklamiwaniu własnych firm tylko o reklamie opolezone

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Killu » 20 stycznia 2017, 17:23

Pittbull pisze:Kilku nie rozumiem ,przecież nikt nie napisał o reklamiwaniu własnych firm tylko o reklamie opolezone

OK, mój błąd bo mnie podkurwiło trochę, że ktoś ma czyste intencje, robi więcej inż inni i zostaje "rozliczany" przez bądź co bądź gówniarza.

Ewelina, tak niestety świat działa, że jak siedzisz cicho i się nie odzywasz, to nic Ci nie grozi a ludzie którzy angażuj się w cokolwiek dostają po łbie. Przytoczyłem przykład Marka ze strażaka i rozpoczęcia gdzie sam napisałem, że wolałem jak było "po staremu" ale nigdy nie zrobiłem zupełnie nic dla rozpoczęcia sezonu i teraz też pewnie nic nie zrobię (btw szkoda, że o imprezach napędzanych przez forum rozmawia się na grupach facebookowych a nie na forum). Odniosłem się do dygresji Fenka na temat zbiórki bo jest wybitnym pudłem. Nie wiem co tam się dzieje na grupach i jak zmieniają się relacje międzyludzkie, ale Krzysiek, Iwona, Rafał czy facet którego imienia nie pamiętam zrobili dla tej sprawy najwięcej. Chyba 100% zebranych u mnie paczek, czyli właściwie cały bagażnik w pasku pochodził od ludzi z Opolezone. Zostało to podane do informacji publicznej i tyle. Myślę że taka "reklama" raczej nie przyciąga ludzi chcących robić borutę, tylko raczej mydli oczy gawiedzi jacy to my dobrzy, grzeczni i uczynni a prawda i tak zawsze leży po środku.

Co do Miśka, to nawet jako vice admin również ma swoje zdanie i wyraża je tak jak mu się podoba. Nie widzę powodu dla którego ktokolwiek miałby się wypowiadać jako jego rzecznik. Oczywiście każdy może pisać co mu ślina na język, wyzywać się, obrażać etc... Tylko po co? Po co ktoś ma być przeciwko komuś? Po co publicznie robić chlew i bić pianę? Z resztą sam poniekąd ciągnę temat, który już został zamknięty. Dlatego też kończę i życzę wszystkim wytrwałości w oczekiwaniu na sezon, bo przerwy w jeżdżeniu miewają katastrofalne skutki ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: E-wka » 20 stycznia 2017, 18:46

Killu zgoda ale kto zaczął....
Miejmy nadzieję że rozpoczęcie sezonu będzie udane.

LwG

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Pabel » 21 stycznia 2017, 09:42

Ewka daj se siana, dwóch głównych zainteresowanych sprawę sobie wyjaśniło/zakończyło, a Ty jakieś wyroki chcesz tu dawać. To wszystko wyglądało jak zlot gimbów, dwóch dorosłych ze sobą wyjaśnia normalnie, a tu zlot kilku na jednego... nie można tak do cholery dać się im pogadać, a samemu na spokojnie czytać zwłaszcza jeśli sprawa nikogo innego nie dotyczyła i nikt nie był wolany do tablicy ?
Dajcie zesz k...a na wstrzymanie bo szambo się robi już nawet na forum... szkoda, że tak aktywnie się nie udzielają osoby na co dzień te, które tak żwawo się logowaly jak była haja, a logowan było sporo...
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Killu » 21 stycznia 2017, 10:20

Racja Pabel. Zainteresowani już pewnie dawno sobie wszystko wyjaśnili a my tu dalej pianę bijemy :)

I tak wracając do tematu... Terminy, godziny czy miejsce gdzie odbędzie się szkolenie jest już znane czy niekoniecznie?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Pabel » 21 stycznia 2017, 11:24

Killu ja tylko tyle wiem co tutaj jest

https://www.facebook.com/events/218313571962732/
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

MarcinMP
Posty: 7
Rejestracja: 19 stycznia 2017, 09:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: MarcinMP » 24 stycznia 2017, 08:31

Killu pisze:I tak wracając do tematu... Terminy, godziny czy miejsce gdzie odbędzie się szkolenie jest już znane czy niekoniecznie?


5 marzec 2017
godz 9:00 - 16:00

konkretna lokalizacja (oprócz tego, że Opole ;)) jest w trakcie ustalania

Awatar użytkownika
Phanatic
Posty: 96
Rejestracja: 24 września 2016, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Darmowe szkolenie Motopomocnych w Opolu.

Postautor: Phanatic » 28 lutego 2017, 10:17

Dzisiaj dostałem na maila potwierdzenie udziału i informacje o zakwalifikowaniu się do szkolenia Motopomocnych :) Ktoś z forum jeszcze będzie na tym szkoleniu 5 marca?
Obrazek Honda CB600F Hornet

Daj szansę innym aby Cię w porę dostrzegli na drodze...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika