Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
DonPedro
Posty: 108
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:47

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: DonPedro » 28 listopada 2016, 09:28

Nie widzę tu ani żadnych jaj, ani nic zdrożnego.
Nie ma tu też ani jakiejś euforii czy zbędnej celebracji. Nie ma śmichów-chichów. Stoją motocykle, ludzie gaszą silniki, nie widać rejestracji, ani za bardzo twarzy motocyklistów. Burzycie się nie wiadono o co. Najwyraźniej coś kogoś kłuje a to wszystko to tylko bicie piany.
Zamiast się zadumać i może jeszcze raz za nich pomodlić...
W trakcie rehabilitacji z nową Suzuki GSX650F :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
Remilo7
Posty: 199
Rejestracja: 23 maja 2015, 21:06
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Remilo7 » 28 listopada 2016, 10:01

Kwestia jest rzeczywiście dyskusyjna i trochę dziwna, ale tak jak Misiek ostatnio zauważył, ludzie nie-motocykliści, sądząc po komentarzach, nie odebrali tego źle, a wręcz odwrotnie. Więc może nie ma co się tak o to kłócić.
Jawa 50 > Yamaha TDR 125 > Kawasaki ER5 > Yamaha TDM 850

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Killu » 28 listopada 2016, 10:21

I powyższe zdanie uważam za idealne zakończenie tej dyskusji ;)

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Pabel » 28 listopada 2016, 17:07

DonPedro pisze:I jeszcze jedno: jak jest filmik z Motojajeczka, Zbiórki art szkolnych dla Domu Dziecka, lub inne to jest ok, a jak z pogrzebu, na który każdy mógł przyjechać, to już nie? Zajeżdża mi to trochę hipokryzją.



Nie wiem czy dobrze odczytałem czy nie. Nikt nie bronił nikomu pojechać do domu dziecka , nie bronił nikt dać coś od siebie , ba nawet Fenek albo Misiek dawali info o przelocie do Domu Dziecka , tak gwoli ścisłości żeby za jakiś czas nie wyszło z tej wypowiedzi, że na motojajeczko czy akcje mogą przyjeżdżać tylko wybrani ;)

Co do samego tematu. Filmy mnie juz nie dziwią bo niektórzy z rodziny opłacają kamerzyste /fotografa żeby w jakiś sposób mieć pamiątkę z tego ważnego momentu w życiu ale przyznam szczerze , że miałem podobne pierwsze odczucie jak Killu, lekki niesmak z tym odnosnikiem do Nas.. jednak burzy z tego robić nie będę bo internet jak kartka , przyjmie wszystko ale też szybko przepadnie.
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: michal.m » 28 listopada 2016, 18:29

Chcecie by motocyklistów postrzegano pozytywnie a więc robicie jakieś spotkanie by zgodnie z naszą tradycją pożegnać zmarłych motocyklistów. Ktoś to pokazuje szerszej publiczności. I znajdują się tutaj osoby, które widzą w tym coś złego?

To może w ogóle nie zbierajcie się w grupy bo (o "zgrozo") przecież Was zobaczą jak jedziecie zgraną paczką np. do jakiegoś domu dziecka. Jeździjcie indywidualnie.

Cała sprawa jak dla mnie ma pozytywny wydźwięk jeśli chodzi o nas, żyjących motocyklistów. I robienie problemu, że wykorzystano nazwę opolezone jest wg mnie robieniem problemu z niczego.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Killu » 28 listopada 2016, 20:55

Michał znowu trafiłeś w sedno. Z reguły pogrzeb to nie jest czas i miejsce do budowania PR. Ale ostatnie słowo moim zdaniem należy do rodziny. Jeżeli ta mówi że spoko to wszystko mi jedno. W przypadku moim czy mojej rodziny bardzo bym nie chciał żadnej kamery a już na pewno żadnego portalu informacyjnego robiacego show z pogrzebu moich bliskich.

Btw, Ty też nie widzisz różnicy pomiędzy ślubem a pogrzebem czy tylko udajesz żeby być na nie?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2013, 22:17
Lokalizacja: OPOLE

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Krzysiek » 28 listopada 2016, 21:57

Panowie, przykro czytać takie teksty i wywody, mądrości itp. Przecież po prostu pojechaliśmy tam z własnej i nieprzymuszonej woli, po to aby oddać cześć ich pamięci i nie miało to znaczenia czy ich znaliśmy czy nie po prostu mieli tę pasję co my. Każdy z nas w każdej chwili może. ..... Nikt nie myślał o niczym innym jak o tej tragedii. A czy ktoś coś nagrywał czy nie to nie ważne. Ważne jest to ze jednak potrafimy współczuć, jednoczyć się i pomimo tego dalej kochać pasję która nas połączyła i pozwala poznawać wielu wspaniałych ludzi. I tego się trzymajmy a nie spekulujmy.
Honda Rebel 125 - > Honda Shadow VT 600 - > Honda Shadow VT750 C - > Honda CBF 1000 -> BMW R1200R

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: michal.m » 29 listopada 2016, 11:11

Killu pisze:Btw, Ty też nie widzisz różnicy pomiędzy ślubem a pogrzebem czy tylko udajesz żeby być na nie?

Oczywiście, że widzę różnicę. Ale jak wspomniałeś - jeśli rodzina tego chciała to o czym jest tutejsza gadka?
Gdybyście się pojawili mimo braku zgody rodziny - wtedy jak najbardziej byłoby to negatywne.
A z tego co na forum wyczytałem - rodzina chciała by motocykle się pojawiły (czy się mylę?)

Killu, jesteś za bardzo "medialną" osobistością na opolskim podwórku, żeby nie mieć kamery w takiej sytuacji - sorry, taki mamy klimat (zawsze jakaś dziennikarska hiena się niestety znajdzie).
Ale oby jak najdłużej Tobie jak i każdemu z nas z osobna taki moment się nie przydarzył.

Moim zdaniem Krzysiek ubrał idealnie w słowa zaistniałą sytuację.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pogrzeb Viktorii i Kamila - 25.11.2016

Postautor: Killu » 29 listopada 2016, 20:51

Tu się zgadzam. W ostatecznym rozrachunku chodzi o tych co odeszli i o ich bliskich. Jeżeli na tym polu sprawa jest jasna, czysta i klarowna, to wszystko jest OK niezależnie od tego co myślą inni - nie znający (jak ja) tematu oglądacze. Sprawa poza ww grupą i tak może być dyskusyjna, ale to już mniej ważne.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika