Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze

Strefa Opolskich Motocyklistów
kulawy
Posty: 166
Rejestracja: 08 października 2006, 00:06

Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze

Postautor: kulawy » 08 kwietnia 2007, 14:43

Oto komunikat od organizatora czyli Wiktora Węgrzyna prezesa stowarzyszenia Rajd Katyński:

"...Przyszloroczne „Radosne Rozpoczecie Sezonu Motocyklowego - Jasna Gora 2007” odbedzie się 15 kwietnia. Zbieramy się od godziny 8:00 na Gorce Przeprosnej (ok. 9 km. na wschod od Jasnej Gory). O godzinie 10:00 wyruszamy w kierunku klasztoru. O 12:00 Msza Sw. i poswiecenie motocykli. We Mszy będą uczestniczyc nasi Przyjaciele, Ochotnicy Strazacy z pow. mieleckiego,- będzie orkiestra i chor.
Po raz pierwszy 2007 roku zachecam do przywozenia na Jasna Gore zabawek dla naszych, polskich sierot, tak w Polsce jak i na Wschodzie. Zabawki nie sa obowiazkowe ale pozadane i należy je przymocowac do motocykla na zewnatrz, w widocznym miejscu. Na placu przed Klasztorem, czestochowski Caritas postawi kontener, który obslugiwac będą dzieci z pobliskiego sierocinca.
Zbiorke zabawek dla dzieci przez motocyklistow wymyslil George Waligora – Polak, weteran wojny wietnamskiej. 28 lat temu, wraz z 6 kolegami, również weteranami tej wojny, w pierwsza niedziele grudnia, pojechali ulica Western w Chicago, z poludnia na polnoc, do wojskowego magazynu. Przywiezli 7 pluszowych misiow. Tak się zaczelo. W roku ubieglym pjechalo ulica Western, przez caly dzien, wiozac zabawki, 50 tys motocykli. Jest sprawa honoru motocyklisty z midwest, w pierwsza niedziele grudnia, bez względu na pogode, często w deszczu, sniegu a czasem w siarczystym mrozie, przejechac ta trase. A potem rozsylaja dary po swiecie.
Polski Klub Motocyklowy Sokol z Chicago, od 9 lat, od chwili swojego powstania, uczestniczy w
TOYS FOR TOTS – ZABAWKI DLA DZIECI, tak to się nazywa.
A u nas biednych dzieci nie brakuje a coz dopiero na Kresach dawnej Rzeczypospolitej. A co może sprawic wieksza radosc jak usmiech biednego dziecka?

Najserdeczniej pozdrawiam
Paniom raczki caluje a Panom mocno prawice sciskam
Wiktor


Wybiera się ktoś na Jasną Górę? Moglibyśmy się zebrać i razem spokojnie ;) ruszyć na Częstochowę.
Trzeba by wyruszyć coś około godz 7.30 - 8.00, około godzina jazdy i powiedzmy, że o godz. 9.00 jesteśmy na Górce Przeprośnej.
Po mszy planuje skoczyć jeszcze do Zabrza na Motor Bike Show.

Oto mapka dojazdowa:
http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?act=attach&type=post&id=7038
Podziękowania dla bart_b FŚM

pozdrawiam,
kulawy
Wyznawca czarnej wstęgi...

CBF600SA silver

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 08 kwietnia 2007, 15:27

Jeżeli tylko pogoda dopisze to ja się wybieram i to bez dwóch zdań :mrgreen:
Mam nadzieję, że ten termin jest już sprawdzony bo akurat bardzo mi odpowiada :mrgreen:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 08 kwietnia 2007, 15:29

ja na rozpoczeciu slyszalem ze sie zbieraja i jada do czestochowy i ostatnio na jajeczku tez ze zbiorka o 6 na orlenie? ale na ktorym? na krapkowickiej?? zeby o 8 byc na miejscu? jak bedzie ktos wiedzial cos wiecej prosze sie podzielic info

http://www.prm.riders.pl/images/zaproszenie.jpg

kulawy
Posty: 166
Rejestracja: 08 października 2006, 00:06

Postautor: kulawy » 08 kwietnia 2007, 16:31

Pędzel termin 15 kwiecień jak najbardziej sprawdzony ;)

DomN O 6 rano?? Myślę, że trochę za wcześnie.
Wyznawca czarnej wstęgi...



CBF600SA silver

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 08 kwietnia 2007, 18:06

tak mowili na jajeczku ze tam o 8 jest zbiorka wiec musielibysmy wyjechac z Opola o 6 dla mnie to tez troche wczesnie <śpioch> nie wiem bo sie dokladnie nie przysluchalem ale mowili o 6 na orlenie, jakas jak dobrze pamietam JULA tak mowila

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 09 kwietnia 2007, 19:38

A tu jeszcze plakat: :mrgreen:

Obrazek

Ja planuje wyjazd gdzieś koło 8.00, bo po ostatnim razie już nie chce mi się brać udziału w paradzie w której więcej się stoi niż jedzie :mrgreen: i daltego odrazu polece na "Jasną Góre" zająć jakieś dobre miejsce bo później z pewnością będzie ciężko :roll:

Jeżeli ktoś chce się dołączyć to zapraszam, odrazu mówie że nie będe jechał więcej niż 100-110 km/h, muszę oszczędzać sprzęta i jeżeli komuś odpowiada taka prędkośc to zapraszam do wspólnej wyprawy :mrgreen:
Pogoda ma być podobno bajeczna, jakieś 22 st. i słoneczko :mrgreen: Mam tylko nadzieję że pogoda się tak szybko nie zmieni jak ostatnim razem i tym razem wróce do domu chociaż ze słuchymi majtkami :mrgreen:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 10 kwietnia 2007, 00:03

Ja tam idę ma kolanach każdego roku słuchając radio maryja - liczę na to, że poznam łaskę pana głosząc słowo DJ MC DR rydzyk'a
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 10 kwietnia 2007, 09:37

chyba na kolano... po drodze do Torunia w Kaliszu...

Awatar użytkownika
Tokaj
Posty: 42
Rejestracja: 25 września 2005, 17:25

Postautor: Tokaj » 10 kwietnia 2007, 09:54

Pomysl swietny!! Ale jak wiadomo nie moge byc gorszy od Ryska..wiec bede sie czolgal, Osoby chetne zapraszam na orlen na czestochowskiej w czwartek 12.04 o gdzinie 5.30. DOCZOLGAMY SIE PRZED RYSKIEM!! NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL NAM W TWARZ!! :-*

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 11 kwietnia 2007, 16:07

Ja jade na 70% na "moto" a 20% autem :P

Awatar użytkownika
Bobek
Posty: 87
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 18:25
Lokalizacja: okolice Opola ;) <Przecza>

Postautor: Bobek » 11 kwietnia 2007, 22:22

Hej no ja tez bede lecial!! tylko trzeba sie konktetnie umowic proponuje godzina 7,40 standardowo pod Tesko
przed 10 napewno bysmy tam byli ;)
Co Wy na to?? :> :twisted:

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 11 kwietnia 2007, 22:32

ja bede musial wyjechac cos kolo 6 zeby byc na 10 :D :D

Awatar użytkownika
Kamil77xd
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2007, 19:19
Lokalizacja: Opole/Domecko

Postautor: Kamil77xd » 11 kwietnia 2007, 23:07

No ja jedynie mogę jechać jako plecak z różnych przyczyn, z petro ;/ :P, ale ważne żeby tam być :D
"Nie ufam nikomu
Kocham tylko tych co na to zasłużyli"

kulawy
Posty: 166
Rejestracja: 08 października 2006, 00:06

Postautor: kulawy » 12 kwietnia 2007, 23:52

Trudno jest coś nam wspólnie ustalić.
Więc podaje termin zbiórki.

data: 15 kwietnia br.
godzina: 7.45
gdzie: Stacja Paliw Orlen na ul. Częstochowskiej
wyjazd: godzina 8.00
Wszystkich chętnych do wspólnego śmignięcia na Jasną Górę zapraszam, chociaż sam nie wiem czy będę...

Pozdrawiam,
kulawy
Wyznawca czarnej wstęgi...



CBF600SA silver

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 14 kwietnia 2007, 07:55

Siemka

Ja za moment lece do Łodzi na party motocyklowe :) i wracajac w niedziele, postaram sie zachaczyć o Jasną Górę.
Pozdro i dozobaczenia w Częstochowie
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika