OPŁATA ZA HOSTING 2007 - PILNE !!!

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 08 lutego 2007, 15:01

po kilku mocniejszych wymianach na różne tematy, tym razem postanowiłem pozostać "obok" tematu. Uważam że zbiórka na opłatę za stronę jest jak najbardziej słuszna. Jednak powinna pozostać dobrowolną. Zapłaciłem 2 lata temu, rok temu i w tym roku też... ponieważ uważam się za część tej strony, tych ludzi, tej EKIPY...
Jednak po parokrotnym przeczytaniu posta Admina, nie mogę zgodzić się aby autor tego serwisu nazywał pośrednio lub bezpośrednio Devianta (mojego zioma i Prezesa :) ) PASOŻYTEM ! ! ! I podnosi mi sie przysłowiowy cukier jak czytam w jaki sposób traktuje się osobę, która może w tym roku nie czuję ochoty wniesienia tej "symbolicznej" opłaty.
Trudno nazwać Devianta PASOŻYTEM przypominając o ilości postów na forum czy o wkładzie w tworzenie tras dla całego OZ...itd...
Nie chodzi tu tylko o Rychutka, ale tak samo nie pozostałbym w tym miejscu bez komentarza jeżeli taka "wypowiedź" dotyczyłaby jakiegokolwiek członka "forum" czy czującego się członkiem OZ.
Moim skromnym zdaniem, takie wypowiedzi nie przystoją adminowi i są "trochę" obciachowe...

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 08 lutego 2007, 19:31

ZALOO pisze:Moim skromnym zdaniem, takie wypowiedzi nie przystoją adminowi i są "trochę" obciachowe...



Jeżeli brakuje kasy na opłatę serwra to poprostu zmieniam platformę hostingową na tańszą, gdzie jest automatycznie mniejszy transfer i limit miesieczny...dalej idąc tym tropem zostanie zablokowana fotogaleria i dział filmów bo to one najwiecej zabierają transferu miesiecznego... Z drugiej strony krzywdzące było by dla osób które zapłaciły, żeby nie mogły z tych działów korzystać( osoby, tę beda mialy dostep do wszystkiego). Jezeli dojdzie do tego tak jak pisałem zostaną wprowadzone ograniczenia serwisowe...
Jeżeli kogoś uraziłem słowem "pasożyt'' to bardzo przepraszam... :oops: 8)
Z motocyklowym pozdrowieniem
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...

Awatar użytkownika
Tokaj
Posty: 42
Rejestracja: 25 września 2005, 17:25

Postautor: Tokaj » 10 lutego 2007, 19:52

W sumie spoko. Przeprosiny przyjete. Mala sprzeczka w dobrym zwiazku musi byc. Przeciez nikt tu nikogo zle nie nazywa, nie obgaduje za plecami i nie opowiada o innych bzdur. W koncu wszyscy jestesmy jedna zgrana ekipa. Na pewno nie ma wsrod nas zadnych pieprzonych dupkow ktorzy jak podle falszywe gnidy obrabiaja innym dupe a przy spotkaniu ladnie sie usmiechaja i pozdrawiaja. Nie przejmujmy sie takimi scierwami bo pewnie i tak jest im glupio ogladac swoje durne mordy przed lustrami jesli maja choc odrobine honoru. Mysle ze wszystko wroci do normy po tej malej aferce... GOrace pozdrowienia dla moto - rodzinki buziaczki dla Was chlopcy i dziewczynki

P.S.
Deviant to i tak cham, bydle i zlodziej :lol:


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika