Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: rafpek » 29 lutego 2016, 18:57

Hahahahahhaha. Pomiar tymi zabawkami w samochodach dla psów jest dla tych co naprawdę wierzą ze to co mówi Milicjant to prawda....
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: jaro33 » 29 lutego 2016, 20:16

pierwszy na liście? chyba zaraz po tobie!!! nie jestem święty ale nigdy na 50-tce 190,ile ty ze mną jezdziłeś że sie o mnie wypowiadasz gościu !!! ja z tobą jezdziłem raz , i pamiętasz jak to się w twoim przypadku skończyło !!!! więc PABEL nie wyjezdzaj z takimi tekstami!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

sznapi02
Posty: 70
Rejestracja: 08 grudnia 2012, 08:33
Lokalizacja: Nysa

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: sznapi02 » 29 lutego 2016, 20:30

Nie znam cie Jaro ale pisałeś że sporo latałeś bez prawka masz je od niecałych 8 miesięcy a stałeś sie strażnikiem moralności krytykując tych co jeżdżą bez prawka. Przypomnij sobie jak to było i nie pitol mi tu że jeździsz przepisowo bo w takie bajki nie uwierzę. Sądząc po częstości zmieniania motocykli bardziej przypominasz handlarza.

Klopsik
Posty: 125
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 10:01
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Klopsik » 29 lutego 2016, 20:31

Co do Pabla to każdemu się to może zdarzyć... Nie oceniaj ludzi po jednym wypadku. Opinie są różne, ale śledzę forum i gdzie jest zadyma jesteś tez Ty kolego :)
Motorynka->Malaguti F10 70cc sport->Suzuki GS 500e->Suzuki GSXR 750 SRAD->Kawasaki ZX-10R 2006->Suzuki GSX-R 600 2011

RIDE HARD OR STAY HOME!

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Pabel » 29 lutego 2016, 20:38

Widzisz ja się z tym nie kryje , że nie jeżdżę przepisowo, a Ty jesteś hipokryta absolutnym.
Ja pamiętam jak się skończyło Ty nie bardzo bo niestety dojechałes po dobrej chwili.
Tylko wiedz , że ja o Twoich bublach na drodze wiem bardzo wiele bo nie ma chyba osoby, która by beki nie cisnela tyle tego bylo, a Ty o mnie nic dlatego jak wcześniej , radzę zbastuj, nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu , to że na dzień dziecka dali Ci prawko to nie znaczy, że będziesz umoralnial teraz wszystkich bo mimo , że masz więcej lat ode mnie pewnie z dwa razy i mniej rozsądku kilka razy to zawsze o te 4 lata masz krócej plastik wiec , szykuj moto na sezon jak chcesz coś udowodnić , a zacznij od zielonego listka.
Kończę ta mialka dyskusje , pozdro!
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: jaro33 » 29 lutego 2016, 20:50

tyle tego było mówisz ,to może podaj jakis przykład? skoro tak wszyscy ze mnie beke cisną? po za tym zwisa mi to kto tam co o mnie pisza,poruszyłem temat a zrobiła sie na mnie nagonka ,w stylu handlarz ,hipokryta ..ok spoko przyjmuję na klatę i dziękuję tym którzy to pisza a kompletnie mnie nie znają ,albo jezdzili ze mna raz i piszą o moich bublach na drodze..dzięki i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 lutego 2016, 20:56 przez jaro33, łącznie zmieniany 1 raz.
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Pabel » 29 lutego 2016, 20:53

No widzisz , dupcia mokra ? Dam Ci ta jedna bezsenna noc żebyś mógł się zastanowić o których akcjach wiem ;) a trochę tego było , sam przyznasz ? :)
Weź piwo , usiądź wygodnie i się postresuj, a na forum nie rób drugiego dymu bo już w slow kiedyś zacząłeś
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Fenek » 29 lutego 2016, 20:58

Jaro, to, że napisali, że jechał w zabudowanym czy na 50-tce 200km/h nic jeszcze nie znaczy. Nie wiesz, że media manipulują i to ostro? Droga jak droga, przypomina obwodnicę Opola lub drogę z Opola na Brzeg i nie wierzę, że nigdy nie wymsknęło komuś lub tobie pojechać tam co najmniej 200km/h.
Pozwolę sobie zacytować twój post z 5 lipca 2014r.:
jaro33 pisze:ja też latam kilka sezonów bez uprawnień i przestaje mnie to bawić..raz że przesrane w przypadku jakiejkolwiek przygody z puszką i nie tylko ..dwa że kręcenie po wiochach i w około komina przestało mnie bawić ,nigdzie dalej ruszyć się nie da bo z duże ryzyko nie mówiąc o wypadzie za granicę..nie mam papierka i też tego nie popieram ,dlatego trzeba zabrać dupę w troki i zrobić papier...czarny myślę że w końcu znajdą bat na nas i czy się chce czy nie chce trzeba będzie zrobić bo 5 tyś grzywny(bo pewnie tyle będzie albo i lepiej) tym bardziej biegać po sądach...albo przesiadka na rower :oops:

Cały temat tutaj: viewtopic.php?f=2&t=3731&hilit=prawka

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Pabel » 29 lutego 2016, 22:44

Najlepiej to jak odpowiadasz daj nowy post a nie edytujesz zeby czasem może nikt nie Zobaczył , pisząc o tych wszystkich wiem ze pijesz do mnie , a jak Ci wisi i bierzesz na klatę to czemu sie tak stroszysz i nadużywasz jak znerwicowany człowiek wykrzykników w każdym zdaniu ?
Na przyszłość zanim wejdziesz na kogoś i poszukasz drzazgi w jego oku zobacz Belkę w swoim
Bez odbioru
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Killu » 29 lutego 2016, 23:55

Dokładnie tak, jak pisze Pabel. Powiedz Jaro z ręką na sercu, że NIGDY nie zdarzyło Ci się jechać bez prawka powiedzmy 170km/h w dowolnym miejscu. Z resztą ja nie potrzebuję żadnych oświadczeń, bo dobrze wiem jak jest. Idź, weź zimny prysznic i przestań robić z siebie świętego.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Klopsik
Posty: 125
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 10:01
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Klopsik » 01 marca 2016, 00:03

Snickersa polecam :) amen Pany :D
Motorynka->Malaguti F10 70cc sport->Suzuki GS 500e->Suzuki GSXR 750 SRAD->Kawasaki ZX-10R 2006->Suzuki GSX-R 600 2011

RIDE HARD OR STAY HOME!

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: jaro33 » 01 marca 2016, 06:59

zdarzyło się nie jeden,nie mam zamiaru udawać świętego ..ale mi w tym temacie chodziło wyłącznie o prędkość delikwenta ...w sumie to nie wiem czy bym tak szybko potrafił ,bo podobno wszyscy beke leją z mojej jazdy..w każdym razie ,żałuję że tu cokolwiek wrzuciłem bo wylało się szambo i to głównie na mnie...prawda jest tak że prawie wszyscy kiedyś jezdziliśmy bez prawka i często duzo za szybko..dlatego może warto zacząć to zmieniać i piętnować takie zachowania dla dobra nasz wszystkich...tyle w temacie ...dzięki PABEL za ojebanie mnie gównem ,choć w ogóle mnie nie znasz ...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Pabel » 01 marca 2016, 07:28

Nie ma za co polecam się jakby Ci obornika brakło. Nie rób z siebie teraz ofiary i pokrzywdzonego bo to dopiero będzie żałosne. Jak to mówią prawda w oczy kole , ale odwaga jest się do czegoś przyznać tym bardziej wiedząc w głębi, że ktoś ma rację, Ty wolałes zacząć od krzyków na tylko zwrócona uwagę ze sam robiłeś jak ten z filmu.
Reasumując , krótko i na temat , nie odwracaj kota ogonem.
Narka
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: Killu » 01 marca 2016, 11:40

Jaro, sam założyłeś temat w którym poniekąd sam siebie napiętnowałeś. Wielkie mi rzeczy. Poza tym, to szambo-srambo. Nikt się o nic nie spina i nikogo nie obraża (ewentualnie Ty sam nadając nazwę tematowi). Sam się przyznawałeś na forum, że latasz bez prawka a teraz zrobiłeś prawko i się nagle praworządny zrobiłeś. To trochę hipokryzja.

Druga strona medalu jest taka, że jesteśmy już dorosłymi ludźmi i lepiej mieć wkoło siebie takich co powiedzą Ci to, co myślą, choćby Ci się to bardzo nie podobało i uderzało w Ciebie w jakikolwiek sposób, niż trzymać sztamę z ludźmi, którzy przy Tobie uśmiechają się do Ciebie a za plecami szydzą i obrabiają dupę. A skoro na forum trafisz na tych pierwszych to nic tylko się cieszyć.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Z cyklu-NIE DLA IDIOTÓW!!!

Postautor: michal.m » 01 marca 2016, 11:40

jaro33 pisze:prawda jest tak że prawie wszyscy kiedyś jezdziliśmy bez prawka
Proszę Cię nie uogólniaj w tej sprawie. Już to zresztą robiłeś w temacie o lataniu bez prawka i jak widać dalej tak myślisz.
Kto ma troszkę oleju w głowie nie wyjeżdża motocyklem na drogi publiczne bez posiadanego prawka kat.A
I jestem przekonany, że większość motocyklistów jest świadoma zagrożeń i nie wsiadła i nie jeździła po drogach na motocyklu bez kat.A

Ogólnie to jestem bardzo na NIE jeśli chodzi o naprawdę szybką jazdę motocyklistów z tego powodu, że nierzadko robią to w głupich miejscach a później lament, że mu ktoś z uliczki wyjechał i wymusił bo go nie widział (z 500metrów jak grzał ponad 150)

Nie wiem jak Wy ale ja naprawdę rzadko kiedy jeżdżę zgodnie z ograniczeniami prędkości, w zasadzie tylko wtedy kiedy jeżdżę naprawdę wąskimi uliczkami lub w samym centrum miast czy wiosek (ogrodzenia przy samej drodze) bądź jak jest fatalna nawierzchnia i zakręty 90 stopni. Co więcej: na szczęście i niech tak pozostanie NIGDY mi nikt nie wymusił pierwszeństwa abym musiał awaryjnie hamować - co najwyżej puszczenie manetki z gazem i lekkie przyhamowanie.

Jeśli jest to prosta droga, z dobrą widocznością, pośród pól, łąk - to uważam, że jest to tylko zagrożenie dla samego motocyklisty. Gorzej tak lecieć przez las (wiadomo - zwierzaczki)

Jak dla mnie: gdzie mamy dobrą widoczność, nawierzchnie, pusta droga, bez bocznych niewidocznych z daleka dróżek - spokojnie można lecieć ile fabryka dała :) tylko lepiej żeby za nami nic nie jechało, no chyba, że jakiś kumpel na moto, hehe


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika