Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Pabel » 11 listopada 2015, 00:25

Witam Koleżanki i Kolegów, którzy tutaj zajrzeli.

Cel postu jest szczytny, więc poświęćcie chwilę i przeczytajcie. :)

Napisał do mnie znajomy motocyklista z Kietrza ( Pseudo Gasior - czarny fazer przed liftem - jego córka jest również chora ) z prośbą czy mógłbym poprosić Was aby dorzucić jakieś słodycze do paczek na mikołaja dla dzieci ze stowarzyszenia " Jesteśmy Wyjątkowi". Stowarzyszenie to powstało dość niedawno ale prężnie się rozwija, pod opieką ma już kilkanaścioro super dzieciaków, których niestety dotknęła poważna choroba. Opiekunem i założycielem stowarzyszenia jest mama mojego kolegi, który kilka lat temu zginął w wypadku pod Kietrzem. Całe środki pieniężne, które uda im się zdobyć przeznaczają na remont pomieszczenia gdzie będą mogły odbywać się warsztaty i zajęcia dla tych dzieciaków, jest to sprawą priorytetową, ale do rzeczy, zgodziłem się przekazać Wam tą informację bo myślę, że gdy zbierzemy się razem nie nadszarpnie to naszych budżetów prawie w ogóle, a sprawimy wielką radość przede wszystkim dzieciom ale też tej silnej kobiecie chcącej pomagać innym ( nadmienię, że jeździ Ona jako plecak z mężem na moto, Kawa636 miał okazję Ją poznać na rozpoczęciu w Raciborzu). Zbiórka słodyczy nie miała by najmniejszego sensu bo nie było by jak tego zbierać, gdzie i jak wiadomo każdy jest zabiegany. Zaproponowałem Im, że pieniądze przelewać będą chętni na konto stowarzyszenia, ale tutaj okoniem staje nasze cudowne prawo i podatki, komplikacje, poprosili jednak aby to były słodycze bo nie mogą przyjmować żadnych przelewów.

Mój pomysł jest następujący:
Każdy kto byłby chętny coś "rzucić" dzieciakom na mikołaja słodkiego niech da mi przy okazji lub przeleje ile chce (nawet 5 zł to 5 batoników dla pięciorga dzieci ! ) pieniędzy, ja przekażę Pani Eli (założycielce) z ręki do ręki bo Ona będzie w stanie te paczki ujednolicić własnoręcznie aniżeli każde dziecko miałoby dostać coś innego i jednemu byłoby przykro, że koleżanka ma Milkę a on Amelię itp. każdy chyba wie co mam na myśli. Oczywiście jeśli ktoś by widział to inaczej to czekam na opinię bo nie biorę pod uwagę, że ktoś przejdzie koło tego obojętnie.

Niżej wkleję stronę oficjalna z facebooka w.w stowarzyszenia, ale jeszcze pytanie do Was, czy mogę poprosić administratorów FP na facebooku aby podobnej treści post z prośbą o "ściepę" wrzucili na NASZ profil na tym portalu czy nie chcecie takich treści na tej stronie?

Pozdro Pabel !

edit 1: Jakby nie patrzeć pomagamy też motocyklistom p. Eli i Gasiorowi !
edit 2: Jeśli jednak ktoś miałby pomysł na miejsce możliwej zbiórki słodyczy to i ta opcja byłaby bardzo w porządku i wg prośby.

https://www.facebook.com/Stowarzyszenie ... 7/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Rico
Posty: 79
Rejestracja: 15 sierpnia 2015, 16:31
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Rico » 11 listopada 2015, 16:12

Pabel ile tam dzieciaków jest. I zapytaj jeszcze może jakiś sprzęt rehabilitacyjny abo do ćwiczeń ruchowych.
Jeśli trawa wysoka trzeba grzać w podskokach.

Awatar użytkownika
Rico
Posty: 79
Rejestracja: 15 sierpnia 2015, 16:31
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Rico » 11 listopada 2015, 16:14

Lepiej kupić różnorodne słodycze niż 1000 batoników.
Jeśli trawa wysoka trzeba grzać w podskokach.

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: rafpek » 11 listopada 2015, 23:02

Ja tam polecę do makro i kupię paczkę cukierków. Jest tego trochę do wyboru. Jak każdy tak zrobi to trza będzie ciężarówką do Kietrza wieść
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Pabel » 11 listopada 2015, 23:45

Spoko Rafał mam przyczepke.

Dzieciakow jest 35. Jesli ktos chcialby im podarowac jakis sprzet to pewnie by bylo ok jednak ja skupiam sie na tym mikolaju obecnie. Ostatnio zbierali na specjalistyczne rowery i po krotkim czasie sponsorzy ufundowali fajne trójkołowce. Jesli ktos indywidualnie bedzie chcial pomoc to moge jakos kontakt umozliwic.

Zbieramy u Killa . Zglosil sie na ochotnika. DZIEKI !
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Killu » 13 listopada 2015, 13:46

Dokładnie, jak ktoś chce dorzucić coś od siebie z dedykacją, czy bez, to zbieramy u nas wszystko i od nas całość zostanie odebrana. Będę miał szkołę życia, żeby trzymać słodycze i na nic się nie skusić, ale cel szczytny, to i nie tylko wytrzymać trzeba, ale także wypada dorzucić do puli coś od siebie ;)

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Killu » 18 listopada 2015, 11:08

Siema!

Z radością melduję, że Motomikołaj Tomzo pojawił się już z paszkami :) Czekamy na innych motomikołajów ;)

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Pabel » 19 listopada 2015, 18:52

super !! w ostatnia sobote listopada Renifer przyjedzie je odebrac :D
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: rafpek » 19 listopada 2015, 23:48

Działamy kochani. Nie tylko na forum ale również wśród swoich znajomych. Jeden lizak to 20 gr wiec za 2 zł jest już 10 szt....
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Pabel » 20 listopada 2015, 06:34

Po slodycze bede u Killa 28.11 ostatnia sobota listopada gdzies okolo poludnia .

Lecimy z tematem !! ;)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: Killu » 21 listopada 2015, 10:49

Mały update!

Słodycze dostałem już od:
- Tomzo
- KisiecK
- Dragomira

Ponadto warsztat motocyklowy GP-Tech z kępskiej z braku czasu na zakupy, postanowił przekazać pieniądze do rozdysponowania na dzieciaki.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

lukaszrf600
Posty: 153
Rejestracja: 16 sierpnia 2015, 23:01
Lokalizacja: Opole

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: lukaszrf600 » 21 listopada 2015, 15:27

Szlachetny cel wiec po weekendzie melduje sie u Ciebie Killu...naswietle temat w mojej firmie jezeli moge... jest to duza firma budowlana moze szefostwo dolozy cos do remontu wkoncu to firma budowlana...
Suzuki GS500E <Suzuki RF600R

DraGomiRa
Posty: 27
Rejestracja: 27 lutego 2013, 19:29
Lokalizacja: OGL/OP

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: DraGomiRa » 21 listopada 2015, 17:03

Przekazując cukierki nie miałam pojęcia, że są one dla podopiecznych Pani Eli.
Dobrze, że są wśród nas właśnie tacy ludzie jak ona.
Esse Semper Beatum...

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: -MisieK- » 21 listopada 2015, 22:12

Killu pisze:
Słodycze dostałem już od:
- KisiecK


Killu to miało być MisieK ?? :lol:
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
O9MATI
Posty: 75
Rejestracja: 28 marca 2013, 09:57
Lokalizacja: Czarnowąsy

Re: Pomóżmy uszczęśliwić dzieciaki ! Przeczytajcie !

Postautor: O9MATI » 22 listopada 2015, 09:05

Ja w piątek z rana podrzucę cuksy;
Co już macie, albo czego nie żeby się zbytnio nie dublować?
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika