Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia

Strefa Opolskich Motocyklistów
klawiisz
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2014, 14:24

Postautor: klawiisz » 09 lipca 2015, 17:20

Fotki powyrzucam po powrocie.Tutejsze wifi hula jak stary žółw z odpoczynkiem.

klawiisz
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2014, 14:24

Postautor: klawiisz » 10 lipca 2015, 21:51

Albania odpada. Ustrzelił jakiś palant z kałacha motocyklistę 3 dni temu, innym szybę wybili w samochodzie. Spotkałem chłopaków na moto, poradzili by przez pierwsze 100km od granicy MNE nie stawać , bo mimo ze jechali na 4 motocykle gromada dwurękich łapucapu ściągnęła by im kufry z motocykli. Chyba nie ucinają tam rąk.

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 10 lipca 2015, 23:56

Co kraj to obyczaj...
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 35
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 19:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Iwona » 11 lipca 2015, 18:05

klawiisz pisze:Dziś opona do wymiany przez co budżet sie uszczuplił. Profeska na poziomie, wymienili w niespełna godz. Na alledarmo znalazło by sie taniej ale mieli wymienili i w drogę. Niesamowity kraj, nie do opisania trasy (u nas takich nie ma) a widoki ze sie nie chce w końcu zapierdalac. Dwa dni luzu na plaży. Może Albanii kąsek bo blisko.


Dobrze, że wymieniłam przed wyjazdem opony ;) A w zasadzie to Daniel mi wymienił ;) Masz jakieś fajne miejscówki do polecenia?

Co do Krzyśka z forum TDM, to Danielowi chodziło właśnie o tego z Łącznika. Ale niestety już z nami nie pojeździ - w maju miał wypadek motocyklowy, niestety śmiertelny :(

Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 7
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 18:48
Lokalizacja: Opole

Postautor: Daniel » 11 lipca 2015, 18:51

Jaki Krzychu jechał? Ja jestem Krzychu i z opolskiego jest jeszcze jeden krzychu z Łącznika. Tak w ogóle to chyba mamy wspólnych ziomali. Tj. Piotrek i Damian z Ozimka.

Klawisz. Zgada się mamy wspólnych znajomych Piotrek i Damian. No a o śp. Krzyśka mi chodziło z Łącznika.
YAMAHA TDM 850 4TX
Zapraszam na moją stronę www.szerokadroga.pl

Posiadam do wynajęcia przyczepę Na dwa lub jeden motocykl

Obrazek

klawiisz
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2014, 14:24

Postautor: klawiisz » 13 lipca 2015, 16:47

Łza sie w oku kręci. Kurcze. Tak cholernie nam przykro. Czasem sie wydaje ze nas to nie dotyczy, a jednak.

Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 35
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 19:28
Lokalizacja: Opole

Re: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia

Postautor: Iwona » 20 sierpnia 2015, 22:39

A my tymczasem wróciliśmy już z wyprawy. Było świetnie. Polecam Bałkany każdemu - mnóstwo fajnych tras, dużo zakrętów i piękne widoki. A Albańczycy bardzo przyjaźni. No i moja YBR-ka dała radę ;)
Na naszym blogu są już pierwsze relacje z podróży, w zakładce Videoblog - filmy z trasy (cały czas coś wrzucamy, bo materiałów jest sporo) - www.szerokadroga.pl


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika