"czerwone" czeskie winkle

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 26 maja 2015, 13:19

Mi raz właśnie odjechał tył na takim czymś jak wracałem z Ołomuńca po lekkiej mżawce , a na liczniku mialem może z 70 i stąd właśnie mam te wątpliwości w jakim celu jest to stosowane i jak się zachowuje w różnych warunkach
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Wegnarjusz
Posty: 208
Rejestracja: 05 marca 2015, 15:46
Lokalizacja: SRC

Postautor: Wegnarjusz » 26 maja 2015, 13:32

Killu pisze:Jeżeli to faktycznie ta naklejania "guma", to nie będzie ona miała nic wspólnego z poprawianiem przyczepności. Wprost przeciwnie. Minimum wilgoci i będzie trzeba po tym przyjeżdżać 5km/h.


Killu ale wydaje mi się że jest to po to aby zwiększyć przyczepność na winklach, też miałem mieszane odczucia co do tego wynalazku, ale jak jechaliśmy w tą feralną sobotę to bardzo przyjemnie po tym jechało mi się, ale rzecz jasna mogę się mylić, bo nie jestem nieomylny jak co niektórzy na tym forum.
" Jeżeli myślisz, że jesteś dobrym motocyklistą, to lepiej tego dnia nie wsiadaj na motocykl "

"Nie pojemność ccm, robi z Ciebie ridera!"

Motorowery > MZ ETZ 251 > Kawasaki GPZ 500 > Suzuki GSX-R 600 K2 > ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 26 maja 2015, 16:00

Killu pisze:Jeżeli to faktycznie ta naklejania "guma", to nie będzie ona miała nic wspólnego z poprawianiem przyczepności. Wprost przeciwnie. Minimum wilgoci i będzie trzeba po tym przyjeżdżać 5km/h.

Jak byk poddał w wątpliwość wilgoć na tej "gumie", dodatkowo kolega
Pabel pisze:Mi raz właśnie odjechał tył na takim czymś jak wracałem z Ołomuńca po lekkiej mżawce

Wegnarjusz pisze:Killu ale wydaje mi się że jest to po to aby zwiększyć przyczepność na winklach (...) bardzo przyjemnie po tym jechało mi się

A nie wpadłeś na to, że może jak jechałeś to było sucho ? Bo inaczej to chyba nie jeździłbyś w pełnym złożeniu ?

Awatar użytkownika
Wegnarjusz
Posty: 208
Rejestracja: 05 marca 2015, 15:46
Lokalizacja: SRC

Postautor: Wegnarjusz » 26 maja 2015, 16:05

michal.m pisze:A nie wpadłeś na to, że może jak jechałeś to było sucho ? Bo inaczej to chyba nie jeździłbyś w pełnym złożeniu ?


Przed chwilą napisałeś innego posta i szybko go edytowałeś, zwróciłem się do killa więc się nie wpieprzaj twoje zdanie mnie nie interesuje.
" Jeżeli myślisz, że jesteś dobrym motocyklistą, to lepiej tego dnia nie wsiadaj na motocykl "



"Nie pojemność ccm, robi z Ciebie ridera!"



Motorowery > MZ ETZ 251 > Kawasaki GPZ 500 > Suzuki GSX-R 600 K2 > ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 26 maja 2015, 16:06

coś Ci się nie podoba, że się wypowiadam na forum ?

Awatar użytkownika
Wegnarjusz
Posty: 208
Rejestracja: 05 marca 2015, 15:46
Lokalizacja: SRC

Postautor: Wegnarjusz » 26 maja 2015, 16:08

Nie podoba mi się że zwracasz się bezpośrednio do mnie gdzie chcę toczyć rozmowę z innym użytkownikiem którego wymieniłem...
" Jeżeli myślisz, że jesteś dobrym motocyklistą, to lepiej tego dnia nie wsiadaj na motocykl "



"Nie pojemność ccm, robi z Ciebie ridera!"



Motorowery > MZ ETZ 251 > Kawasaki GPZ 500 > Suzuki GSX-R 600 K2 > ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 26 maja 2015, 16:09

A mi się nie podobają Twoje personalne wycieczki do mnie.
Zarówno Ty jak i ja mamy takie samo prawo do dyskusji na tym forum.

Awatar użytkownika
Wegnarjusz
Posty: 208
Rejestracja: 05 marca 2015, 15:46
Lokalizacja: SRC

Postautor: Wegnarjusz » 26 maja 2015, 16:17

Ja zwracałem się do killa, ty oczywiście musisz dorzucać swoje marne 5 groszy które nijak mają się do tematu. Nie wiem idź sobie skoś trawę, wyjdź z psem na spacer. Nie spamuj już więcej.
Killu kurde chciałem Ci pokazać na googlestreet jak to wygląda ale nie umiem znaleźć. Chociaż tak racja jak jeździłem jeszcze GPZ po takim czymś to moje doznania nie były za fajne.
" Jeżeli myślisz, że jesteś dobrym motocyklistą, to lepiej tego dnia nie wsiadaj na motocykl "



"Nie pojemność ccm, robi z Ciebie ridera!"



Motorowery > MZ ETZ 251 > Kawasaki GPZ 500 > Suzuki GSX-R 600 K2 > ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 26 maja 2015, 18:11

Wegnarjusz pisze:Ja zwracałem się do killa, ty oczywiście musisz dorzucać swoje marne 5 groszy które nijak mają się do tematu. Nie wiem idź sobie skoś trawę, wyjdź z psem na spacer. Nie spamuj już więcej.

1. To jest forum publiczne, chcesz pisać z konkretną osobą, użyj PW a nie walisz posta w temacie widocznym dla wszystkich ;
2. Odniosłem się do tematu czerwonej nawierzchni bo wyobraź sobie, że mnie temat zaciekawił z racji doświadczenia zawodowego co to za ustrojstwo ;

Dla dobra nas wszystkich i tego forum skończ te personalne wycieczki w moją stronę.
A przede wszystkim uświadom to sobie, że jesteś na publicznym forum a nie na prywatnym poletku gdzie ustalasz swoje zasady. I czy tego chcesz czy nie chcesz będę się wypowiadał wszędzie tam gdzie uznam to za stosowne - jeśli nie podoba Ci się to możesz tu nie zaglądać.

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 26 maja 2015, 19:02

Michal sam sie skresliles u co niektorych więc się musisz do tego przyzwyczaic, a teraz kociaki nie drapać się tylko trzeba obadać temat zanim się wybiorę na te wlasnie gumowe winkle :p
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Wegnarjusz
Posty: 208
Rejestracja: 05 marca 2015, 15:46
Lokalizacja: SRC

Postautor: Wegnarjusz » 26 maja 2015, 19:09

michal.m pisze:Dla dobra nas wszystkich i tego forum skończ te personalne wycieczki w moją stronę.
A przede wszystkim uświadom to sobie, że jesteś na publicznym forum a nie na prywatnym poletku gdzie ustalasz swoje zasady. I czy tego chcesz czy nie chcesz będę się wypowiadał wszędzie tam gdzie uznam to za stosowne - jeśli nie podoba Ci się to możesz tu nie zaglądać.


To czy Ja tu będę zaglądał czy nie to moja sprawa i na pewno twoja osoba mnie do tego nie zniechęci, nie schlebiaj sobie. Co wycieczek, podróżować sobie będę gdzie żywnie mi się podoba sam pierwszy wybrałeś się w moją stroną, zresztą nie ważne...
Co do tego tematu, dokładnie też czekam na odpowiedź bo w sumie trochę się pogubiłem czym w końcu jest to ustrojstwo. Może w sumie lepiej bardziej zachowawczo na tym latać i po problemie :D
" Jeżeli myślisz, że jesteś dobrym motocyklistą, to lepiej tego dnia nie wsiadaj na motocykl "



"Nie pojemność ccm, robi z Ciebie ridera!"



Motorowery > MZ ETZ 251 > Kawasaki GPZ 500 > Suzuki GSX-R 600 K2 > ?

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 26 maja 2015, 19:40

Pabel pisze:Michal sam sie skresliles u co niektorych więc się musisz do tego przyzwyczaic

Myślisz, że nie jestem przyzwyczajony ? Mnie to wręcz bawi :) Nie pozostanę bezczynny na takie zagrywki jakie stosuje Wegnarjusz więc też się niech przyzwyczai.
Wegnarjusz pisze:To czy Ja tu będę zaglądał czy nie to moja sprawa i na pewno twoja osoba mnie do tego nie zniechęci, nie schlebiaj sobie. Co wycieczek, podróżować sobie będę gdzie żywnie mi się podoba sam pierwszy wybrałeś się w moją stroną, zresztą nie ważne...

Zaglądaj sobie, podróżuj sobie gdzie chcesz, droga wolna.
Pewnie, że nie ważne bo brniesz za daleko w interpretacji faktów:
Wegnarjusz pisze:więc się nie wpieprzaj

Absolutnie nie masz prawa pisać do kogokolwiek by nie wypowiadał się na forum.

_______________________________________________

Póki nie będzie przynajmniej jakiegoś zdjęcia tej nawierzchni (lub podobnie wyglądającej wg tego kto ją widział) to nikt nic nie wymyśli nowego w temacie.

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 26 maja 2015, 19:52

Michał, nie prowokuj. Przestańmy już do tego wracać... Wszyscy.

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 26 maja 2015, 20:05

Wojtek tam nie idzie latac zachowawczo bo przewaznie najlepsze zakręty są tym czymś pokryte jak lecisz przez strembek na Olomuniec :D
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 26 maja 2015, 21:30

Kurwa, Panowie. Z całym szacunkiem ale zaczynamy być daremni :( Wszyscy :(
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika