Instagram

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Instagram

Postautor: Pabel » 21 lutego 2015, 01:30

Mam propozycje dla wszystkich użytkownikow forum, a mianowicie aby tagowac zdj o wiadomej tematyce hashtagiem #opolezone, raz ze sie wszyscy latwiej poznajdujemy a dwa bedziemy mogli czesciej widziec fotki z okolicznych tras czy chocby przepalen bo z doswiadczenia wlasnego wiem, ze takie rzeczy czesciej wrzucane sa na tego typu portale niz na forum a instagram jest powiedzmy bardziej anonimowy niz facebook to latwiej i bez oporow mozna sie dzielic , kto jest za ? :)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 21 lutego 2015, 06:57

Może i wyjdę na głupka, ale jak to w ogóle działa?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 21 lutego 2015, 16:57

Jest to portal typowo do wrzucania fotek, mozesz tam uzyc swojego imienia i nazwiska a zmozesz nicku da sie to polaczyc np z facebookiem ale ja niekoniecznie jestrm za tym.
Dziala to tak ze dzielisz sie swoimi fotkami dowolnymi i je opisujesz hashtagani czyli slowem poprzedzonym # tym znakiem wtedy to jest jakby slowo klucz ze wpisujac dane hslowo widzisz wszystkie foty uzytkownikow ktore w opisie zawieraja dane slowo i sa ustawione chronologicznie

Awatar użytkownika
O9MATI
Posty: 75
Rejestracja: 28 marca 2013, 09:57
Lokalizacja: Czarnowąsy

Postautor: O9MATI » 19 kwietnia 2015, 14:36

Wrzuciłem ostatnio fote na istagrama i podpissałem zdjęcie zgodnie z propozycją ""#opolezone"" :D
i tak z samej ciekawości sprawdziłem ile jest jeszcze takich osób które nas promują i się rozczarowałem, bo prócz mojego foto nie ma nic...

Mam nadzieję ze to się jeszcze zmieni :)
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika