o2oMikołajki 2014 - Nie spać!

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 24 listopada 2014, 12:15

Myślę, że powinniśmy odwiedzić najbardziej oblegane punkty, czyli parkingi pod centrami handlowymi. Turawa, Solaris, Tesco no i oczywiście musimy zawitać pod ratusz.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 24 listopada 2014, 22:17

taka trasa to podstawa :) choć wiadomo że w jednym punkcie zatrzymać sie na 30 min to bardzo mało czasu

Awatar użytkownika
Mario177
Posty: 8
Rejestracja: 29 listopada 2014, 23:49

Postautor: Mario177 » 01 grudnia 2014, 20:23

Wpadniecie pod Turawa Park?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 01 grudnia 2014, 23:14

Też!
Panie i Panowie! Pobódka. Termin już niebawem. Może ustalimy jakąś trasę przejazdu. Odwiedziny punkt po punkcie, żebyśmy się nie spotkali i nie zrobili kolejnego jajeczka, gdzie nikt niczego nie wie i zakończymy paradę na cudzym podwórku :P
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 48
Rejestracja: 03 marca 2007, 18:40
Lokalizacja: Opole

Postautor: Wąski » 02 grudnia 2014, 02:13

Popieram przedmówcę ;)

Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze bo patrząc na prognozy to słabo to wygląda...

Jeżeli ne będzie padać to na 93% jestem :P
Take it easy... ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 02 grudnia 2014, 07:54

A co to ma jedno z drugim wspólnego? Stawiamy się i tyle. Myślę że większość z nas jest tak spragniona wyciągnięcia maszyny i przejechania się, że szok :D A teraz nadarza się świetną ku temu okazja. Druga sprawa jest taka, że możemy być dla dzieciaków dawcami uśmiechu. Może to akurat tego dnia zaszczepimy w kimś to coś, co sprawiło że sami zaczęliśmy jeździć. Może jakiś zaściankowy "polaczkowaty" ksenofobiczny rodzic pomyśli sobie, że Ci wszyscy dawcy mają w sobie dużo serca dla innych. W końcu on sam dla własnego dziecka tak by się nie poświęcił a tu proszę. Obcy ludzie z taką inicjatywą. Ile osób może sobie pomyśleć, kurwa ale świra - w przyszłym roku przyjadę z nimi na własnej 125 a może prawko zrobię?

Nawet jak będzie zimno przez kilka chwil i tak będzie fajnie :D W końcu i tak fajniej będzie zmarznąć z kolegami robiąc coś fajnego niż zmarnować kolejny dzień przed telewizorem :D Bo co tak na prawdę mamy lepszego do roboty w tym czasie? Iść z rodziną na spacer do centrum handlowego, i brać udział w akcji jako obserwator i zaciskać zęby słysząc ryk silników motocyklowych?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Bob90
Posty: 111
Rejestracja: 04 kwietnia 2010, 10:49
Lokalizacja: OPR

Postautor: Bob90 » 02 grudnia 2014, 08:56

Killu pisze: możemy być dla dzieciaków dawcami uśmiechu

Celowa gra słów ? :lol:
Ponoć w piątek ma nadejść lekkie ocieplenie i przez weekend kilka stopni na plusie powinno się utrzymać. Jeszcze nie "zazimowałem" moto, licząc że zimowa pora okaże się łaskawa jak przed rokiem, to i w sylwestra będzie można przyjemnie nawinąć trasę.
NTV 650 - "Czarnula"

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 02 grudnia 2014, 14:56

Killu pisze:Też!
Panie i Panowie! Pobódka. Termin już niebawem. Może ustalimy jakąś trasę przejazdu. Odwiedziny punkt po punkcie, żebyśmy się nie spotkali i nie zrobili kolejnego jajeczka, gdzie nikt niczego nie wie i zakończymy paradę na cudzym podwórku :P


Killu to ustaw trase spod karolink(zbiorka) > ratusz> solaris> turawa park i tam moze byc rozjad na chate:)

P.S.
Ktos ma dostep do mediow? Mozna to gdzies podeslac zeby jskies dzieciaki byly:)
Reaven czekamy na obrazek z zaprosseniem na motomikoljaki:D kazdy bedzie mogl to poznoej ns fb wrzucic:)
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Mario177
Posty: 8
Rejestracja: 29 listopada 2014, 23:49

Postautor: Mario177 » 02 grudnia 2014, 15:27

Jakby dało radę po karolince podjechać na turawa park było by super.Bo chciałbym się zjawić ale nie mam jak dojechać na karolinke bez lamp i rejestracji :cry:

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 02 grudnia 2014, 16:23

Ishe pisze:Killu to ustaw trase spod karolink(zbiorka) > ratusz> solaris> turawa park i tam moze byc rozjad na chate:)


Mogę postarać się coś zmontować pod warunkiem, że nie będę musiał prowadzić, bo to bardziej niż pewne, że się po drodze zgubimy :P Ja to się nawet na przejściu dla pieszych potrafię zgubić, jak mam przeprowadzić jakąś grupę.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 03 grudnia 2014, 08:58

Killu pisze:
Ishe pisze:Killu to ustaw trase spod karolink(zbiorka) > ratusz> solaris> turawa park i tam moze byc rozjad na chate:)


Mogę postarać się coś zmontować pod warunkiem, że nie będę musiał prowadzić, bo to bardziej niż pewne, że się po drodze zgubimy :P Ja to się nawet na przejściu dla pieszych potrafię zgubić, jak mam przeprowadzić jakąś grupę.


Ostatecznie mogę sie poświęcić. Myślę że nie bedzie to takie trudne bo chce jakos odpicowac bike:D
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Blacha
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2014, 21:18
Lokalizacja: Dąbrówka Górna/Krapkowice

Postautor: Blacha » 03 grudnia 2014, 21:31

będę i ja :D po raz pierwszy xD

karlito
Posty: 2
Rejestracja: 03 grudnia 2014, 23:05
Lokalizacja: Opole

Postautor: karlito » 03 grudnia 2014, 23:11

Hej, czy już w końcu została ustalona trasa? zamierzam się zjawić tylko konkretnie gdzie i o której :P

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 03 grudnia 2014, 23:20

UWAGA!!
Zbiórka w sobotę 06.12.2014r. Na parkingu pod Karolinką, po prawej stronie. Wyjazd o 12:15 Z cukierkami w łapie;)


P.S. Oczywiście stawiamy się bez względu na pogodę :)

Trasa poniżej:
1. Zbiórka pod Karolinką
2. Ratusz
3. Solaris
4. Turawa Park

Obrazek


Link do trasy:
https://www.google.pl/maps/dir/50.68021 ... !3e0?hl=pl
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 169
Rejestracja: 02 września 2012, 21:38
Lokalizacja: Kotorz Wielki

Postautor: Kaczor » 04 grudnia 2014, 20:11

Mi się podoba :D
Riders Of Flames Tel. +48607161988 :D


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika