Wyjazd Wakacyjny '06

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Wyjazd Wakacyjny '06

Postautor: czubuś » 30 czerwca 2006, 18:25

Zeby nie było że nikt nie mowił ani nie pisał :twisted: jest organizowany wyjazd nad polskie morze termin to 5 - 11 sierpień od soboty do piatku w piatek zawijamy dupy i lecimy jeszcze na jedną noc do Stolicy "warszawki" odwieść Benaszka na Zlot Sevenków . a wieć ogółem to cały tydzień namietnych chwil spędzonych wsród " ekipy Freda " hehe nie no żartuje sobie tutaj ... chodzi tutaj zeby zebrać jakąś wiekszą ekpikę " coś takiego jak rok temu " albo jeszcze wiekszą i i spedzić pare miłych dzinków w wspaniałej atmostferze tak jak rok temu .Spimu W Domku gdzie parter zajmują własciciele a dwa pietra (ok 13 pokoji) są do wynajecia. Koszt 1 noclegu to ok 30 zł. do 10 lipca zbieram zaliczki po 50 zł. jeżeli ktoś chetny to wpisywać sie tutaj albo walić odrazu do mnie 8) z pozrdowieniami " NAJGORSZY" :twisted:

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 30 czerwca 2006, 20:44

Tak jak już rozmawialismy, to ja tez zawitam do Was na jedna noc, choc tam na miejscu planuje byc już 3 lub 4 sierpnia, ale niestety juz w niedziele musze wracac :wink: ... (mam tylko nadzieje na ładną pogode bo w przeciwnym wypadku nie bede targał swojej "połowki" i zostaje w Nakle :lol: )...
Tak więc panowie i panie do zobaczyska :lol: ...
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 03 lipca 2006, 12:02

Siema :D

Jade :) karta urlopowa już wysłana... Z pomorza lece na Seven-Fifty zlot w Puszczy Kampinoskiej lub gdzieś na Mazurach :D

Pozdro
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...

Awatar użytkownika
SATAN
OPOLE ZONE
Posty: 60
Rejestracja: 13 marca 2005, 23:07
Lokalizacja: rodem z piekła

Postautor: SATAN » 03 lipca 2006, 19:27

ave
ja tez juz zalatwilem urlop wiec miejmy nadzieje ze bedze dobra pogoda
a beny znowu wysterowal nas i leci do swojej ekipy :roll: ......
beny (to byl zart) :twisted:
pozdro pa
memento mori...nie zapomnij wyjebać Marioli

YAMAHA FZS 1000 FAZER

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 10 lipca 2006, 09:20

Mała zmiana planów :twisted: : wyjazd do Łeby terminowo tak jak było ustalone wczesniej tylko po Łebie nie jedziemy do Warszawki tylko na 2-3 dni na mazury a pozniej do Warszawki bo okazało sie ze nasz termin wyjazdu łaczy sie z długim weekendem a wiec trzeba to jakoś wykorzystać :) :twisted: Przypominam do piatku zbieram po 50 zł. zaliczki na noclegi w Łebie :!: A jezeli chodzi o spanko na Mazurach czy warszawce to bedziemy szukac na miejscu :!:

Gość

Postautor: Gość » 15 lipca 2006, 14:43

Pozdrowienia dla TURYSTÓW Opolszczyzny hehe którzy jezdzą tylko w takiej odległości żeby na horyzoncie było widać komin elektrowni 8) a jak zniknie to wracają do Domu :lol:

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 18 lipca 2006, 17:22

:twisted: No własnie pozdrowienia dla nich WSZYSTKICH :!: :twisted: Elektrownia z Wami 8)

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 30 lipca 2006, 13:16

Witam, witam panie i panowie :lol: , wróciłem po pewnej nieobecności...

Mam propozyjce :!: Może byśmy się gdzieś dzisiaj spotkali i pogadali o tym wyjeździe, bo ja narazie jestem zielony w tym temacie a też mam ochote wyskoczyć z Wami :wink: ...

To może dzisiaj na Placu Wolności o 19.00, pojedziemy gdześ na colke i pogadamy, co Wy na to :?: Tak czy siak ja się zjawie, i jeżeli ktoś bedzie miał jeszcze ochote to niech podjedzie...

Pozdroffionka :wink: ...
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 30 lipca 2006, 14:07

PęDZEL pisze:Witam, witam panie i panowie :lol: , wróciłem po pewnej nieobecności...


Witamy witamy :) Super, że już jesteś :D



PęDZEL pisze:To może dzisiaj na Placu Wolności o 19.00, pojedziemy gdześ na colke i pogadamy, co Wy na to :?: Tak czy siak ja się zjawie, i jeżeli ktoś bedzie miał jeszcze ochote to niech podjedzie...


Jak najbardziej postaram się wyrobić i przejechać Sevenem na plac wolności o 19 :)

Pozdro i dozobaczenia
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)

SM 610 - w kartonach...

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 31 lipca 2006, 19:55

No i znowu standardowa ekipa leci na wyjazd :twisted: no i też dobrze a reszta Turystów opolszczyzny niech nadal siedzi w domu odkrecając czasami manetke do konca na ozimskiej albo niech jedzie na wyjazd wakacyjny Autkeim :P hehe dobre sobie :!: Pozdrówka Dla wszystkich :D

Orzech
Posty: 35
Rejestracja: 04 października 2005, 13:07
Lokalizacja: Opole

Postautor: Orzech » 01 sierpnia 2006, 08:53

Poczekamy, zobaczymy jak pojedziesz za kilka lat na wyjazd z całą rodziną, dziećmi itp. Jak będzisz 'siedział w pieluchach", a nocą kołysał dziciaki i będzie wspaniała pogoda na wakacyjny wyjazd z ekipą to ja będę pisał "he he dobre sobie". A tak na poważnie kiedy planujecie powrót do Opola. Z kalendarza wynika, że łapiecie sie za 15 sierpnia, więc kolejny długi weekend, a ja będę miał wtedy wolne więc może gdzieś bym dojechał do Was.
Orzech

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 01 sierpnia 2006, 10:59

:lol: hihi siemka Orzeszku hmmmm ciebie to akurat to sie nie tyczy :P a wracamy 14 chyba ze beda jeszcze dudki w potrfelu to chciałbym z Łeby uderzyć gdzies chociaż na jedną noc , to jest kwestia to obgadania , pożyjemy , zobaczymy :twisted: do zobaczyska w czwartek Papa

SławekX11
Posty: 49
Rejestracja: 18 maja 2006, 20:53

Postautor: SławekX11 » 05 sierpnia 2006, 10:32

No i sobie polecieli! Niestety w tym roku plany urlopowe nieco inne,a i czasu wolnego w tym terminie nie za wiele. Życzę udanego wypoczynku dla Całej ekipy Wakacyjnej OZ. 8)
Dostałem bęcki od FAZERA.Pora zmienć sprzęt

Awatar użytkownika
Fajtek
Posty: 54
Rejestracja: 02 lutego 2006, 18:24
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: Fajtek » 06 sierpnia 2006, 19:58

No to milej zabawy chlopaki, mam na dzieje ze za rok sie zabiore z wami, jak w koncu bede mial to jebane prawko :P :P:P

Milej zabawy w Łebie 8) :)
Drive like DEVIL, feel like GOD!!!!;>

Awatar użytkownika
Gregorrr
Posty: 36
Rejestracja: 21 marca 2006, 15:48
Lokalizacja: Czarnowąsy

Postautor: Gregorrr » 14 sierpnia 2006, 20:34

:twisted: EllO :twisted:

Moge powiedziec ze zyciowke strzelilismy z Aga jak sie patrzy :)
1750 km PYKŁO ---> Łeba zaliczona :!: :!: :!:
Dumny jestem z mojej kobiety ze dala rade i z siebie nawet tez ze ja w jednym kawałku dowiozłem 8)

Chciałbym podziekować calej ekipie za MeGa WyPaSnE wakacje nad morzem i spedzony tam czas, za zupę ogorkowa, itd :D
Reszta biadolenia potem lub osobiscie :D
Tyle na gorąco, a teraz ide sobie bo mnie juz tak d@#a boli ze o jeeeju :lol: :twisted: :lol: :twisted:
SUZUKI SV 1000 S


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika