I kolejne wymuszenie przez osobówkę...

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 288
Rejestracja: 28 września 2011, 09:10
Lokalizacja: Opole/opolskie/Boguszyce

I kolejne wymuszenie przez osobówkę...

Postautor: Mati » 05 lipca 2013, 07:57

http://www.24opole.pl/12208,Motocyklista_ranny_po_zderzeniu_z_samochodem_osobowym,wiadomosc.html

A chwilę przed tym mijałem się z nim i była lewa, a tu taka wiadomość... :(
Yamaha Fazer FZS
Obrazek

Awatar użytkownika
zaba
Posty: 489
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 19:56
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: zaba » 05 lipca 2013, 08:35

Golf ledwie drasniety,a Yamaha złom!!! :shock:

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 05 lipca 2013, 09:21

po komentarzach na 24opole patrząc, to jak motocyklista wyjdzie ze szpitala, tłum go zlinczuje za uszkodzenie biednego golfa i w ogóle ośmielenie się wsiadania na dwa kółka....
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Marjanek
Posty: 55
Rejestracja: 18 sierpnia 2012, 18:01
Lokalizacja: Nysa

Postautor: Marjanek » 05 lipca 2013, 15:10

Reaven pisze:po komentarzach na 24opole patrząc, to jak motocyklista wyjdzie ze szpitala, tłum go zlinczuje za uszkodzenie biednego golfa i w ogóle ośmielenie się wsiadania na dwa kółka....

Oooo...i prawidłowo ! Je*ać motocyklistów ! Wszyscy kupmy sobie złomo golfy TRZY w TE DE I i jeździmy jak stonki po oprysku, 30 przez miasto i ogólnie klapki na oczy...
Ale agresor lekko się mi uruchomił :P hehe
Ale mam obrazek który nieco wyjaśnia dziwne zachowania puszkowców -
Obrazek

Szymon
Posty: 104
Rejestracja: 31 lipca 2009, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: Szymon » 05 lipca 2013, 18:06

Tak na zdrowy rozsądek to on chyba nie jechał te przepisowe 60 po 23?!
Każdy z nas przekracza prędkość ale nie możemy też przesadzać w terenie zabudowanym i nie tylko.
Z prędkości ok 60 motocykl po nagłym hamowaniu zatrzymuje się praktycznie w miejscu, coś jak by rzucić kotwicą, a tu taka masakra!

Możecie mnie teraz zlinczować :P

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 05 lipca 2013, 19:18

Szymon pisze:Tak na zdrowy rozsądek to on chyba nie jechał te przepisowe 60 po 23?!
Każdy z nas przekracza prędkość ale nie możemy też przesadzać w terenie zabudowanym i nie tylko.
Z prędkości ok 60 motocykl po nagłym hamowaniu zatrzymuje się praktycznie w miejscu, coś jak by rzucić kotwicą, a tu taka masakra!

Możecie mnie teraz zlinczować :P


Kolego ja mam przed domem F3 z wymuszenia przez auto, zjazd z lewego pasa na prawy. Moto ma cały przód do wymiany nie mówiąc o tym że każe z kół jest pod innym kątem. Prędkośc nie była duża bo szereg aut na lewym jak i prawym pasie hamowalo przed przejściem dla pieszych.

Moto to tylko rama z dospawanymi i przykręconymi elementami, obite w owiewki wiec nie oczekuj od moto pojazdu bezpiecznego, bo nawet ptak może nasr** na kaski i już stracisz widoczności :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika