...

Strefa Opolskich Motocyklistów
Skarlus
Posty: 87
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:58

...

Postautor: Skarlus » 25 sierpnia 2010, 19:34

...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2014, 15:21 przez Skarlus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mersez
Posty: 21
Rejestracja: 04 sierpnia 2010, 18:53

Postautor: mersez » 25 sierpnia 2010, 19:44

to się nadaje do TVN Uwaga!!

Skarlus
Posty: 87
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:58

...

Postautor: Skarlus » 25 sierpnia 2010, 19:54

...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2014, 15:21 przez Skarlus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mersez
Posty: 21
Rejestracja: 04 sierpnia 2010, 18:53

Postautor: mersez » 25 sierpnia 2010, 19:58

jeśli chodzi o ten wzór to tylko poprzerabiaj adekwatnie do Twojej sytuacji. moim zdaniem: nawet niewiele masz do zmiany.
a Pani Jaworowicz lubi takie sprawy:)
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2010, 20:00 przez mersez, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 25 sierpnia 2010, 19:59

Poinformujcie media... Jeśli chcecie to ja wam pomogę :) Z GW znam panią, która zajmuje się takimi sprawami. z TVO tyż :)
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,
Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 25 sierpnia 2010, 20:03

4 Kwietnia 2010 to był pierwszy dzień Wielkanocy, może warto też o tym pomyśleć....może w tym dniu coś innego robiłeś akurat:> Tak jak Killu też wcześniej pisał, może będziesz mieć świadków, że w danym dniu byłeś w jakimś miejscu z nimi i masz alibi...

Awatar użytkownika
andrut78
Posty: 375
Rejestracja: 13 marca 2010, 09:40
Lokalizacja: Opole, os. Armii Krajowej

Postautor: andrut78 » 25 sierpnia 2010, 21:07

Z tego co mi wiadomo to jak masz przegraną taką błachą sprawę w sądzie grockim to dalej masz czystą kartotekę ale jak się odwołasz do wyższej instancji i przegrasz to chyba Ci to w papiery wpiszą, a kiedyś może być Ci potrzebne zaświadczenie o niekaralności.

Proponuje spotkać się w piątek pod Dziadem i wspólnymi siłami wyruszyć do tej zasranej pizzerii w Strzeleczkach. Najlepiej niech każdy weźmie jakiś grubszy banknot np. 100,- PLN i zamówimy sobie po jakiejś pierdole, np. zapiekance. Chyba się obsługa wkurzy jak nie będą mieli czym wydać, ale to przeciez nie nasz problem bo my mamy czym zapłacić.
Oczywiście proponuję żeby każdy zachował paragon. Następnie zgłaszamy się z paragonami do sanepidu, że po zjedzeniu pizzy, zapiekanki, czy czego tam zatruliśmy się.

Myślę, że jeżeli uzbiera się nas ponad 15 to mając odpowiedź z sanepidu, że w wyniku przeprowadzonej kontroli stwierdzono jakieś tam nieprawidłowości to można jeszcze gościowi pozew zbiorowy zafundować.

Także jak by się ktoś nudził w piątek to zapraszam pod Dziada...
Honda CBR 600 F4i '02
Junak M10 '64
__________________

Skarlus
Posty: 87
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:58

...

Postautor: Skarlus » 25 sierpnia 2010, 21:15

...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2014, 15:21 przez Skarlus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 25 sierpnia 2010, 21:34

Ja pierdole w jakim kraju my w ogole żyjemy.Czyli jak kogoś nie lubie to dzwonie do dwóch ziomków a pozniej na pały i co kolo musi biegać po sądach i sie tlumaczyc. Ale w aktach chyba nie bedziesz miał najebane jak ewentualnie przegrasz bo to o wykroczenie jest tylko a nie przestępstwo. A jak kolo z pizzerni jest taki cwany to moze zamiast truć sie jego zapiekankami moze cyklicznie zorganizujemy przejazdy pod lokalem - palenie kapcia, strzelanie z komina i takie tam co jakiś czas.

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 25 sierpnia 2010, 21:46

andrut78 pisze:Myślę, że jeżeli uzbiera się nas ponad 15 to mając odpowiedź z sanepidu, że w wyniku przeprowadzonej kontroli stwierdzono jakieś tam nieprawidłowości to można jeszcze gościowi pozew zbiorowy zafundować.


Takie bujanie też ma krótkie nogi poniekąd... Można ew. inaczej typa dojechać... Na bank są jakieś nieprawidłowości. A to jakiś kurz, a to coś niedomyte... Robić zdjęcia, itp. I kolo odpuści może.... Chociaż teraz to już nie ma czy odpuści czy nie bo sprawa za daleko zaszła.
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,

Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Skarlus
Posty: 87
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:58

...

Postautor: Skarlus » 25 sierpnia 2010, 21:55

...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2014, 15:21 przez Skarlus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sirmariano
Posty: 162
Rejestracja: 19 września 2009, 01:45
Lokalizacja: Karłowice, Opole

Postautor: sirmariano » 25 sierpnia 2010, 22:07

Na dobrą sprawę możesz kiedyś jechać z kimś i powiedzieć, że właściciel pizzerii Ci zajechał droge przez co spowodował zagrożenie. Najlepiej do tego samego policjanta, żeby oskarżył go precedensowo - bo przecież skoro jednego tak można to czemu nie drugiego?

Albo wpuścić mu niepełnoletniego niech kupi piwko :) To mu zamknie interes i będzie dłuuuugo żałował. Na dobrą sprawę mógłby nawet kupić dorosły ale dać w lokalu niepełnoletniemu a potem wyjść - tylko trzebaby obczaić kamerki, żeby za dużo nie chwyciły.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 25 sierpnia 2010, 22:33

Panowie, ja wiem, że z chamstwem czasami trzeba walczyć po chamsku... Ale bez przesady - żeby zaraz musiał lecieć na bruk. On może i jest ch&*em, ale być może ma też Bogu ducha winną rodzinę. Dlaczego mają obrywać osoby postronne? Można gościowi umilić życie, żeby uświadomić mu, że tej walki nie wygra... Ale nie kosztem zamknięcia mu lokalu.

Nie chodzi chyba o to, żeby jak najbardziej gościowi dokopać, tylko żeby pokazać, ze jak walczyć, to na równych prawach.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 25 sierpnia 2010, 22:35

Killu pisze:Panowie, ja wiem, że z chamstwem czasami trzeba walczyć po chamsku... Ale bez przesady - żeby zaraz musiał lecieć na bruk. On może i jest ch&*em, ale być może ma też Bogu ducha winną rodzinę. Dlaczego mają obrywać osoby postronne? Można gościowi umilić życie, żeby uświadomić mu, że tej walki nie wygra... Ale nie kosztem zamknięcia mu lokalu.

Nie chodzi chyba o to, żeby jak najbardziej gościowi dokopać, tylko żeby pokazać, ze jak walczyć, to na równych prawach.

jest plan w takim razie - gościa do lasu, a rodzina niech ma knajpkę :!: :lol:

Nie no, co jak co, ale mimo zwykłego toku sądowego, trzeba coś zrobić, żeby poczuł, że drugi raz tak nie wolno...robimy mu hałas pod knajpka albo tak jak Andrut zaproponował.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 25 sierpnia 2010, 22:43

Myślę, że propozycja andruta będzie GIT ;)

Raz dziennie po paczce gum do żucia i płacić banknotem 200zł. Bo po pierwszej akcji o zapiekanek mogą już pluć ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika