Zbiórka na rzecz poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych

Strefa Opolskich Motocyklistów
dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 04 października 2010, 20:27

zgadzam sie pani krysiu niema sensu teraz toczyc piany mamy doswiadczenie teraz nalezy je dobrze wykozystac
DLA CIEBIE KOLEGO TEZ SZACUNECZEK WIEM ZE POMAGALES JAK MOGLES

Awatar użytkownika
mama Jaśka
Posty: 72
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 19:48
Lokalizacja: Jełowa

Postautor: mama Jaśka » 04 października 2010, 20:38

Kamil. Słóweczko byś rzucił o braku oznaczeń toalet i poprawilibyśmy się, bo była drukarka, taśma, itd.
Przegapiliśmy po prostu

Awatar użytkownika
Asiek
Posty: 4
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 11:44

Postautor: Asiek » 04 października 2010, 21:23

Jak na pierwszy raz, było nieźle;-) Ukłon dla organizatorów. Z niecierpliwością czekam na kolejną kwestę! :wink:

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 04 października 2010, 21:29

qjarohen pisze:
dr.hause pisze:zebralismy zamalo niestety ale coz ................................. nastepnym razem
wszyscy musimy sie bardziej postarac ale to wszyscy a co do tej imprezki chyle czola przed ojcem prowadzacym :) szacun za to ze impreza poszla sprawnie i bez opuznien naprawde jestes wielki dr mario:) i niewielka reszta
ktora pomagala tez szacun dla nich a co do reszty to sami wiecie:)



za mało to trzeba dozbierać :!: dla zaangażowanych wielki szacun , a co do innych to kurw..... przestańcie pier....... że się nie udzielali :!: :!: bo krew się burzy w żyłach jak się czyta co niektóre posty , my zrobiliśmy swoje wcześniej :!: a to że Miłosz wkręcił w całą akcję OPOLEZONE to co teraz ten kto się nie udzielał jest beeeeeeeee :!: :?: :!: :?: Czy ktoś się zapytał czy chcemy :?: :?: Wyszło tak że musimy :!:


Chyba pora i na mnie. Po pierwsze nie jestem wielki, bo bez sztabu może i małego, ale napewno o wielkim sercu i zaangażowaniu nic bym nie zdziałał. Poza tym nic wielkiego nie zrobiłem.
Jarku, nikt nie ma żalu ani do Ciebie, ani do Opolezone.
Przyznaję, że w chwilach zwątpienia nie myslałem o Was dobrze i bardzo Was za to przepraszam. Krysia i Kasia w takich chwilach mocno stały za Wami.
Nie usprawiedliwiam się, ale jest to takie moje skrzywienie genetyczne, że jak w coś się angażuję to na 100 % i wymagam tego od innych, a tym czasem każdy ma swoje życie. Z drugiej strony nikt również nie powiedział, że nie chce, zeby opolezone widniało w całej akcji, a wystarczyło tylko słowo na forum i po temacie. Ja również w tej akcji znalazłem się przez przypadek, ale ja tego chciałem.
Proszę Was wszystkich o wyrozumiałość i nie wyrzucanie przynajmniej w tym temacie żalu do innych.
Nam wszystkim trzeba jedności a nie podziału.

Chciałbym Wam również uświadomić, że tak jak napisała Krysia to jest dopiero początek. Tak naprawdę stoimy w blokach startowych. Zezwolenie na zbiórkę publiczną na terenie województwa opolskiego mamy do 31.12.2010r. potrzebujemy paru dobrych pomysłów żeby zebrać resztę pieniędzy.

Ale pieniądze to nie wszystko.
Najważniejsze w całej akcji jest to, żeby uświadomić ludzom, że Osoby w śpiączce przeczekaniowej to tak naprawdę najbardziej pominięta grupa pacjentów NFZ, lekarze tak naprawdę nie bardzo wiedzą co z Nimi robić, mają na to jedno lekarstwo, które najchętniej by stosowali... ale nie napiszę tego, bo nie przechodzi mi to przez gardło.
Osoby w śpiączce mają szanse na powrót, tylko w kręgu ludzi takich jak Jacek, Grzesiek, Gosia, w kręgu kochajacych rodzin i bliskich, którzy poświecając swoje życie walczą o normalność dla nich.
Tak naprawdę nie wiadomo co może spowodować wybudzenie ze śpiączki, jaki bodziec zewnętrzny. Rehabilitacja jest niezbędna, ale niestety kosztuje i tu jest pole do pracy dla takich jak my, malutkich. Wiem, że zaraz moga się odezwać głosy, że to państwo powinno za to płacić - zgadzam się, ale niestety tego nie robi.
Motobudzik postawił moje życie na głowie i ... ale chcę pomagać i bedę to robił nawet w takiej pozycji.

Nikt nie ma obowiązku, ale każdy kto czuje, że chce i może pomóc jest mile widziany.

Nie mam prawa nikogo oceniać i nie bedę tego robił.

Dziękuję wam Wszystkim za daną mi szanse poznania wspaniałych ludzi i poczucia się choć trochę lepszym człowiekiem.

Dziękuję za wszystko.
Ostatnio zmieniony 05 października 2010, 12:33 przez DR Mario, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Ezekiel79
Posty: 15
Rejestracja: 03 października 2010, 18:44

Postautor: Ezekiel79 » 04 października 2010, 23:04

Ludzie nikt nikomu nic nie wypomina nie jestem z OpoleZone ale jestem motocyklistą nie udzielałem się na waszym forum ani na spotkaniach u dziada większość z was mnie nie zna ani ja nie znam was ale mimo to pomagałem i wspierałem organizacje tej imprezy jak mogłem nie oczekuje podziękowań za to uważam że tak trzeba ale chciałem podziękować wam czyli całemu OpoleZone że to wszystko zaczeło się od waszej akcji pomocy Jasiowi dziękuje też ekipie która była na imprezie i ją nadzorowała za to ze mnie i moją dziewczynę tak ciepło i serdecznie przyjeliścię a najbardziej dziękuje Pani Krysi i całej jej Rodzinie bez względu na wszystko będę tą akcje wspierał na tyle ile mogę i umiem proszę jeszcze wszystkich oburzonych ludzi postami innych MNIEJ ZŁOŚCI WIĘCEJ MIŁOŚCI a wtedy można góry przenosić :D Ps.przepraszam za przecinki i kropki gdzieś mi uciekły

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 04 października 2010, 23:14

Upadły, a jednak Anioł ;)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 04 października 2010, 23:35

AMEN :)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 04 października 2010, 23:38

Ezekiel79 pisze:nie jestem z OpoleZone ale jestem motocyklistą nie udzielałem się na waszym forum ani na spotkaniach u dziada większość z was mnie nie zna ani ja nie znam was

...a mnie to znają wszyscy.
ja to dopiero mam przerąbane.. ;x ;D
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 04 października 2010, 23:39

jesli kogos urazilem to przepraszam :)bede juz grzeczny:)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 05 października 2010, 00:17

No to jedziemy! Myślę, że z puszkami warto uderzyć do szkół i na uczelnie. Może warto zrobić jakieś małe prelekcje odnośnie tego, co się dzieje na drogach! Może warto uderzyć do szkół nauki jazdy, skąd wychodzą nowi piraci drogowi :P Może warto także odwiedzić szpitale, supermarkety... Może warto poprosić o pomoc np. harcerzy. Mamy czas do grudnia - nie zmarnujmy go!

Na dobry początek poprosiłbym o dane i numer konta, na które można przesłać pieniądze siedząc za biurkiem komputera... Z taką akcją możemy wyruszyć na swoje fora internetowe... Jak już gdzieś kiedyś wcześniej pisałem - większość z nas jeździ innymi sprzętami i udziela się na różnych innych forach (nie koniecznie motocyklowych). A każdy grosz się liczy. Tutaj gra toczy się o ludzkie zdrowie a nawet życie! Nie mamy czasu do stracenia! Myślę, że każda propozycja warta jest zachodu, albo przynajmniej rozpatrzenia. Rzucenie pomysłu nic nikogo nie kosztuje...

Może to akurat Wy wymyślicie ten genialny plan, który zapewni kilku osobom łatwiejsze życie i być może pomoże wrócić do zdrowia!

Zorganizowaliśmy się ze zbiórką raz - to uda się i kolejny raz!

Wrzućcie dane do przelewu. Ja na pewno znajdę parę groszy na wpłatę! Być może kilka innych osób także!

Pozdrawiam i zachęcam do wsparcia akcji w jakikolwiek sposób!
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 05 października 2010, 00:35

Proszę bardzo :)

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalenej

ul.Tysiąclecia 7c 45-362 Opole

60 1680 1235 0000 3000 1993 4833

Tytułem: "Akcja Motobudzik"



Przy okazji zachęcam do lektury na stronie.

http://www.rehabilitacjaopole.pl/index. ... &dzial=138
Ostatnio zmieniony 05 października 2010, 01:24 przez DR Mario, łącznie zmieniany 3 razy.
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 05 października 2010, 01:17

Co do wkręcenia OpoleZone w akcję - wpadł na to Grzesiu :) Zanim o akcji wiedział ktokolwiek inny, ja z "Billim" rozmawialiśmy jak zrobić fajną dużą akcję.... I on mówił o tym, że planujecie w sierpniu pojeździć po firmach :) I wtedy, 11 sierpnia powstał pomysł solidnej imprezy. W pizzerii Giuseppe :). Ale fakt faktem, nikt przecież was nie zmuszał. Każdy, kto chiał, robił to dobrowolnie. Z resztą: na początku tego tematu są deklaracje kilku osób :)


Ja chciałbym podziękować wszystkim również (zwłaszcza Kasi i Mariuszowi - bez was impreza by nie wypaliła) bardzo serdecznie. Wiem, że czasem nawalałem [przepraszam], ale staram się. Na pewno bardzo dużo mnie ta akcja nauczyła! Przy kolejnej będzie mi już dużo łatwiej. Ciężko mi przebrnąć przez moją naturę "lotnego umysłu" (czyt. totalnie zdezorganizowanego człowieka) ale wiem, że da się to zrobić. Trzeba się kiedyś ustabilizować.

Ogólnie mój niepoprawny pesymizm karze mi patrzeć na to wszystko pozytywnie. Co prawda brak reklamy (bo nie było programu ustalonego wcześniej, moja wina) zrobił swoje - sprawił, że ludzi nie było zbyt wielu, ale i tak nazwałbym to sukcesem. Zawsze to "pierwsze koty za płoty".



Myślę, że ukłony należą się też TVO - gdyby nie oni, mało kto wiedziałby o Jasiu. Gdyby mało kto wiedział o Jasiu, nie byłoby akcji MotoZone. I nie byłoby MotoBudzika - bo ja obejżałem już w Maju bodajże 1szy materiał o Jasiu. Potem był drugi, o Waszej akcji, i postanowiliśmy działać. Połączyliśmy siły i to jest piękne.


Mam kilka kolejnych pomysłów na to , jak jeszcze pozbierać kasę, ale najpierw je opracuję, potem opublikuję :) Trzeba robić tak, by nie wydawać już ani złotówki, a zebrać dużo, o!

Na koniec - prasówka:

http://tvopolska.pl/Artykul/Index/Akcja ... ,2669.html
http://opole.gazeta.pl/opole/5,35086,84 ... akiem.html
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,84 ... IDEO_.html
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /590833788
http://radio.opole.pl/?kat=wiadomosci_wiecej&id=54407
Ostatnio zmieniony 06 października 2010, 22:57 przez miloszop, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,
Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 06 października 2010, 14:33

Na moim chomiczku macie parę dodatkowych fotek z imprezy.
I jak zwykle duży szacun dla Radka Starczewskiego za świetne ujęcia i wyczucie obiektywu :)

http://chomikuj.pl/DRMario/Galeria/Motobudzik
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 06 października 2010, 16:30

Reaven pisze:
Ezekiel79 pisze:nie jestem z OpoleZone ale jestem motocyklistą nie udzielałem się na waszym forum ani na spotkaniach u dziada większość z was mnie nie zna ani ja nie znam was

...a mnie to znają wszyscy.
ja to dopiero mam przerąbane.. ;x ;D


Taaaaa słyszałem, że jak byłeś na audiencji u Papierza, to ktoś zapytał "kto to jest ten facet w białej czapce obok Reavena ??? " :lol:
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 06 października 2010, 18:32

no coz popularnosc kosztuje:):) brak anonimowosci:) nie tak jak my szaraczki:)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika