Zbiórka na rzecz poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 03 września 2010, 13:12

kasiekcbr600 pisze:http://bkplv.pl/index.php

GORĄCE PODZIEKOWANIA!


To sie nazywa empatia i zrozumienie. Na drugiej fotce widze, ze wsród darów znalazł sie karton z wódką. Też bym sie z chęcią zalał jakby tak mnie zalało ;)
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
kasiekcbr600
Posty: 33
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 09:03
Lokalizacja: Opole

Postautor: kasiekcbr600 » 03 września 2010, 14:27

jaroslawt pisze:
kasiekcbr600 pisze:http://bkplv.pl/index.php

GORĄCE PODZIEKOWANIA!


To sie nazywa empatia i zrozumienie. Na drugiej fotce widze, ze wsród darów znalazł sie karton z wódką. Też bym sie z chęcią zalał jakby tak mnie zalało ;)


Hehehe to karton po Arielu do prania... Generalnie cala zawartosc autka to chemia gospodarcza i przybory szkolne, no i prezent extra - telewizor + szafka - ma byc przkazany jakiejs swietlicy.
A co do zalania - po powrocie z wyjazdu skorzystalismy z tej opcji :PPP

Aaa Miłosz - dobre ludki to wszyscy, którzy nas wsparli i pomogli zorganizowac wyjazd. I za to baaardzo DZIEKUJE :)
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam!...

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 03 września 2010, 22:47

kasiekcbr600 pisze:
jaroslawt pisze:
kasiekcbr600 pisze:http://bkplv.pl/index.php

GORĄCE PODZIEKOWANIA!


To sie nazywa empatia i zrozumienie. Na drugiej fotce widze, ze wsród darów znalazł sie karton z wódką. Też bym sie z chęcią zalał jakby tak mnie zalało ;)


Hehehe to karton po Arielu do prania... Generalnie cala zawartosc autka to chemia gospodarcza i przybory szkolne, no i prezent extra - telewizor + szafka - ma byc przkazany jakiejs swietlicy.
A co do zalania - po powrocie z wyjazdu skorzystalismy z tej opcji :PPP

Aaa Miłosz - dobre ludki to wszyscy, którzy nas wsparli i pomogli zorganizowac wyjazd. I za to baaardzo DZIEKUJE :)


Obrazek

Juz Ty staremu pijakowi oczu nie zamydlisz. Ariel - dobre sobie :P
Pozdrawiam

Jarekt tel. 514150200

Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com



Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 03 września 2010, 22:51

Ariel Starogardzki na spirytusie ;)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 04 września 2010, 11:12

nie na temat w tym temacie, ale w jakiej klasa tych butelek była :?:

Poniżej zestawienie.

0.1 l - demo
0.25 l - trial version
0.5 l - personal edition
0.7 l - professional edition
1.0 l - network edition
1.75 l - enterprise
3 l - for small business
5 l - corporate edition.

:wink: :wink:

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 05 września 2010, 21:55

to co z tym kontem będzie ono miało nazwę opolezone i adres kogoś z\ was czy tak to tych kont będzie setki
Radar

Radar Motors
Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe

Suzuki SV 650s

Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem

http://www.bikepics.com/members/radar123/

Awatar użytkownika
JuniorShadow
Posty: 218
Rejestracja: 18 marca 2010, 06:54
Lokalizacja: opole

Postautor: JuniorShadow » 06 września 2010, 09:18

Z tego co widze temat zamarzł;/
S jak Shadow

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 06 września 2010, 12:07

Bo ruszyła praca :D Załatwiamy wszytko to co trzeba, i piszemy na bieżąco o skutkach tego załatwiania :)))
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,
Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Awatar użytkownika
kasiekcbr600
Posty: 33
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 09:03
Lokalizacja: Opole

Postautor: kasiekcbr600 » 06 września 2010, 12:16

Miłosz, czy napisaliscie juz pismo do Prezydenta Miasta Opola?? Niech sobie chłop termin zarezerwuje - jak już Ci wczesniej mowilam, może nam sie przydac jego patronat!
W czwartek lub piatek jestem umowiona na rozmowe z szefem firmy SELT. Mam cichutką nadzieje, ze nasze pismo poczytał i pozytywnie podejdzie do tematu! :)
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam!...

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 06 września 2010, 14:24

Komendant odp , że patronatu nie obejmie, bo nie robią tego, ale pomogą nam jak tylko będą mogli w zabezpieczeniu imprezy :)
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,

Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 07 września 2010, 23:15

Strona akcji ruszyła!

www.motobudzik.pl !

Czekam na opinie i uwagi :)

p.s
specjalnie nie edytowałem poprzedniego posta, by wskoczył nowy i odświeżył temat :)
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,

Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 08 września 2010, 10:38

Hm, sama strona może nie powala wizualnie na kolana, ale ważne, że jest, i że ma ważne informacje. Chociaż znowu, zamiast informacji jak można wesprzeć, pomóc, zamiast wzorów dokumentów i numeru konta fundacji / akcji, ta sama łzawa historia o trzech studentach.

W materiałach prasowych też można by rozwinąć historię dodając materiały o wcześniejszej akcji motocyklowej, zdaje się wciąż jest to MotoBudzik, a nie tylko BudzikMiłosza? :P

Za to logo akcji mi się podoba, chociaż małe jest trochę nieczytelne - tzn. nie każdy może zrozumieć jego symbolikę. Osobiście bym jeszcze dodał budzikowi nóżki, może przekrzywił go trochę, dodał "drgania" symbolizujące dzwonienie - no ożywił trochę. I jakbym taki nieco większy obrazek dostał na maila, to mógłbym w końcu jakieś info konkretne na stronę OpoleZone wrzucić.

W każdym razie zaskoczony jestem ilością rzeczy, które już się udało załatwić - sądziłem, że wszystko jest jeszcze "bardziej w lesie". Pogratulować - oby tylko po odjęciu kosztów coś jeszcze zostało ze zbiórki ;>
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
mama Jaśka
Posty: 72
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 19:48
Lokalizacja: Jełowa

Postautor: mama Jaśka » 08 września 2010, 11:58

logo już poszło mailem we wszystkich dotychczasowych wersjach. przepraszam, że dopiero teraz ale nie miałam możliwości wcześniejszej wysyłki.

Wrócił już z urlopu Grzesiu Biliński, ale my w piątek o 18,30 mamy w Jełowej mszę ( to bedzie miesiąc po Jasia śmierci) dlatego proponuję spotkanie u nas w domu koło 20-ej.

Reaven odnośnie strony i logo daję Ci telefon do mojego syna Mariana 502632428 przecież możecie coś pouzgadniać razem.

Miłosz pilnie wymogi sprzętowe zespołów bo muszę dograć temat w Ragtimie.
a na stronę trzeba wrzucić ich logo jako patronat audio. logo mam dzisiaj dostać mailem i pytanie na jakim etapie jest ten gumowy zamek dla dzieci bo mogę porozmawiać ze starymi znajomymi z pedagogiki ko, żeby przyjechali do zajmowania się dziećmi w jakichś strojach: czarownica, trole, itp.
Byli u mnie w firmie na festynie dla pracowników i było ok.
Jeśli jeszcze coś komuś wpadło do głowy to proszę o informacje albo zobaczymy się w piątek w Jełowej.

Awatar użytkownika
miloszop
Posty: 109
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 10:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: miloszop » 08 września 2010, 14:38

Reaven pisze:Chociaż znowu, zamiast informacji jak można wesprzeć, pomóc, zamiast wzorów dokumentów i numeru konta fundacji / akcji, ta sama łzawa historia o trzech studentach.

- Te informacje będą podane już niebawem, po ustaleniu wszystkiego z fundacją. Stronę zrobiłem sam, wrzuciłem, żeby było cokolwiek. Dokumentów póki co nie ma żadnych - pozwolenie na zbiórkę też załatwiamy nowe. A historia życiowa po prostu. Od tego się nie ucieknie, ktoś to zapoczątkował.



W materiałach prasowych też można by rozwinąć historię dodając materiały o wcześniejszej akcji motocyklowej, zdaje się wciąż jest to MotoBudzik, a nie tylko BudzikMiłosza? :P

- dodamy to oczywiście :)



Za to logo akcji mi się podoba, chociaż małe jest trochę nieczytelne - tzn. nie każdy może zrozumieć jego symbolikę. Osobiście bym jeszcze dodał budzikowi nóżki, może przekrzywił go trochę, dodał "drgania" symbolizujące dzwonienie - no ożywił trochę.

- autorem jest Marian Golik, gratulacje do niego :) chciałem dodać te drgania, ale nie wiem jak :) Jakieś kreseczki się dodaje, wiem jak to wygląda gotowe, ale nie wiem jak to samemu zrobić.



I jakbym taki nieco większy obrazek dostał na maila, to mógłbym w końcu jakieś info konkretne na stronę OpoleZone wrzucić.
- wyślę Ci na maila


W każdym razie zaskoczony jestem ilością rzeczy, które już się udało załatwić - sądziłem, że wszystko jest jeszcze "bardziej w lesie". Pogratulować - oby tylko po odjęciu kosztów coś jeszcze zostało ze zbiórki ;>
- Biorąc pod uwagę to, że tak dużą imprezę organizuje liczba osób, którą można policzyć na palcach jednej ręki (no, ew.. dwóch), to idzie nam dobrze :)




mama Jaśka pisze:bo mogę porozmawiać ze starymi znajomymi z pedagogiki ko, żeby przyjechali do zajmowania się dziećmi w jakichś strojach: czarownica, trole, itp.


Bardzo proszę porozmawiać z nimi :) Oczywiście! Dmuchaniec będzie, na stówę, musimy załatwić, ale będzie :lol:
"Pieprzyć to co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,

Nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć"

Awatar użytkownika
kasiekcbr600
Posty: 33
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 09:03
Lokalizacja: Opole

Postautor: kasiekcbr600 » 09 września 2010, 09:00

Mam info od kumpla z PZU.
Dyrektor opolskiego PZU S.A. chce z funduszu reprezentacyjnego chce dać 200-300 zł które musiałby być rozliczone fakturą np. za catering.
Cytuję jego słowa: "Może organizatorzy wykorzystaliby to na jakiś symboliczny poczęstunek - przykładowo gar bigosu i np. 5 zł za porcję w trakcie imprezy – a kasa z porcji poszłaby na cel główny …"

...zawsze to cos.

Niestety z firmą SELT lipa :(
Wlasciciel kase ma, ale stwierdzil ze nie moze "bawic sie w sponsoringi, bo za chwile kazdy by od niego cos chciał"...
Czasem mam wrazenie, ze niektórzy ludzie nie rozumieją, co naprawde jest w życiu ważne... Ehhhhh...
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam!...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika