Nocne latanie

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 22 sierpnia 2010, 12:15

xkopekx pisze:ja akuratm mieszkam nie daleko swierczowa i ten nowy kawalek jest mistrzowski ;D tylko ze czesto policyjne astry tam smigaja ;)


Zgadza się, ale tam trzeba ładnie ponad dwie paki ciąć, żeby coś się działo.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
xkopekx
Posty: 169
Rejestracja: 18 marca 2010, 23:14

Postautor: xkopekx » 22 sierpnia 2010, 12:19

no dokładnie trzeba zapierdalać :)

Awatar użytkownika
marcelli
Posty: 267
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 17:24
Lokalizacja: O...pole

Postautor: marcelli » 22 sierpnia 2010, 13:23

xkopekx pisze:ja akuratm mieszkam nie daleko swierczowa i ten nowy kawalek jest mistrzowski ;D tylko ze czesto policyjne astry tam smigaja ;)


Jak przejechałem rondo i znalazłem się na tym nowym odcinku, myślałem, że w niebie jestem :D

ale to niebo szybko się skończyło i znów bolące plecy od twardej zawiechy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 22 sierpnia 2010, 13:55

Killu pisze:Widzieliśmy Cię dzisiaj na rondzie koło Lukoila. Trąbiłem, mrugałem, ale tylko zawróciłeś i zaraz na koło - tyle było Cię widać.


Ja tam bardziej się rozglądałem za glinami niż za Tobą. :D A przy moim tłumiku i miauczeniu motunga to ciężko coś usłyszeć.

sirmariano pisze:Arnold jak powiesz, że te łuki za Świerczowem sa złe to padne :)


Wiesz, przy tarasie 50 paru kilometrów to odcinek 3 kilometrowy nie robi różnicy. :) Owszem kawałek ładny.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 22 sierpnia 2010, 20:22

Jako że jest ciepło i sucho, macie dziś rzadką okazję - kto może, to polecam przejażdżkę obwodnicą północną tak po godzinie 22:00.

Ściganie się z księżycem w pełni to niezapomniana frajda ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
marcelli
Posty: 267
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 17:24
Lokalizacja: O...pole

Postautor: marcelli » 22 sierpnia 2010, 23:21

Reaven pisze:
Ściganie się z księżycem w pełni to niezapomniana frajda ;)


Ty już się z księżycem ścigasz ???

ja tam jednak wole przy ziemskie ściganie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 22 sierpnia 2010, 23:33

Reaven pisze:Ściganie się z księżycem w pełni to niezapomniana frajda ;)


Zawsze uważałem narkotyki za zuo:P

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 23 września 2010, 16:41

Jest ktoś dzisiaj chetny na czwartkowe wieczorno-nocne latanko? Mozna by sie spiknąć tak po 19 i nawinąc pare km.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 23 września 2010, 19:36

ja dziś znów śmigam z księżycem w pełni, tylko czekam aż ciemniej będzie i skończę futrem porastać :D

Także jak coś koło 21 będzie dudnić po mieście/ na obwodnicy to pewnie ja :P
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 24 września 2010, 00:25

Ten temat jest niedoceniony! Zajebiaszczo sie jezdzi po mieście nocą bez puszek i tej chołoty która na widok motoru ogarnia nieodparta ochota na przejście na drugą strone ulicy. Gdyby jeszcze wszystkie światła wyłoczali po 22 to juz w ogóle bym sie tylko na tryb nocny przestawił 8) Killu a gdzie taką fotke strzeliłeś, schodzisz na kolanko już czy znowu Pasierbek twoją NTV dorwał. :)

Awatar użytkownika
sirmariano
Posty: 162
Rejestracja: 19 września 2009, 01:45
Lokalizacja: Karłowice, Opole

Postautor: sirmariano » 24 września 2010, 08:36

Wydaje mi się, że widać włosy nad lewym ramieniem więc to chyba oryginał :)

Ej a co robicie na inteligentnych światłach? Kiedys wybrałem sie z żoną na runde i po 10 minutach stania na lewoskręcie z ozimskiej (tam w strone BP itd) szlag mnie trafil i pojechałem prosto. Jedziecie na czerwonym? Stoicie aż auto przyjedzie? Czy może coś zmienili bo dawno nie jechałem w nocy.

Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 290
Rejestracja: 10 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Krośnica

Postautor: Stachoo » 24 września 2010, 11:18

Na czerwonym... Jakby policja złapała nawet to myślę, że dało by radę się obronić.
Pozdro

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 24 września 2010, 12:35

Co do avataru... Paint jednak potrafi, co?? ^^[/list]
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 24 września 2010, 12:59

sirmariano pisze:Wydaje mi się, że widać włosy nad lewym ramieniem więc to chyba oryginał :)

Ej a co robicie na inteligentnych światłach? Kiedys wybrałem sie z żoną na runde i po 10 minutach stania na lewoskręcie z ozimskiej (tam w strone BP itd) szlag mnie trafil i pojechałem prosto. Jedziecie na czerwonym? Stoicie aż auto przyjedzie? Czy może coś zmienili bo dawno nie jechałem w nocy.
Tam gdzieś sa czujki na które trzeba najechać i pewnie w nie nie trafiłeś. Ja zawsze podjezdzając robie mały slalom miedzy strzałkami i działa

kawasakier
Posty: 49
Rejestracja: 18 września 2010, 18:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: kawasakier » 24 września 2010, 15:53

Co do przejezdzania na czerwonym skrzyzowan z czujnikiem to mysle ze mamy maly przywilej. Jesli policjant zauwazy to powinien odpuscic jesli sie tego nie naduzywa. Jak wjedzie cos za mna to poczekam ( po co znow narazac motocyklistow na okrzyki "dawca" ). Moze w Opolu sa jakies super czule skoro ktos nadmienil ze jak sie pokrazy po nich to sie wlaczy ale czytalem o tym artykuly w gazecie i na internecie ze nie ma szans zeby nawet kolumna chopperow takie cos uaktywnila. Z doswiadczenia tez musze powiedziec ze nie spotkalem sie z wlaczeniem sie po przejechaniu moto.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika