"Interesujący" dystrybutor na Orlenie!

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Qoptics
Posty: 266
Rejestracja: 22 marca 2008, 21:38
Lokalizacja: Kiedyś Opole teraz BELGIA

Postautor: Qoptics » 22 czerwca 2010, 13:21

Się tak wtrącę jako informatyk który kiedyś coś takiego programował i wiem na czym to polega. Koledzy za pomocą komputera na stacji i klucza administratora możemy zrobić wszystko co do elektronicznych dystrybutorów i ich przeliczania ceny ilości itp itd . Już wiele razy w gazetach i mediach był poruszany ten temat ale poza gadaniem i kilkoma kontrolami wieki temu nic się nie zmieniło .
najlepiej to zobrazować za pomocą baku w samochodzie na LPG
do mojego włazi 63 L i nic więcej (60 podane przez producenta 63 zalane po korek z wstrząsaniem pojazdu) ale się wydarzyło z dwa razy i to na jakiś firmowych stacjach że weszło mi i 70 Kurwa cud a zwłaszcza na byłym tygrysku koło skrzyżowania oleska nysy i katowicka . Na motorku też mi się zdarzyło ze zatankowałem 19... z groszami zamiast 18 które wlałem przy pierwszym tankowaniu do suchego baku choć miałem jeszcze jakieś 20 km rezerwy.
kiedyś były nawet dystrybutory z okienkiem do kontroli powietrza no okazały się nie trafnym zjawiskiem ponieważ sam kilka razy tankowałem do pełna za darmo (takie prawo konsumenta w razie wykrycia pomiar jest nieważny) nom niestety już przechodzą w zapomnienie a powietrze dalej pompowane jest do baków i nikt tego nie udowodni!!!!!!!!!
Panowie sprawa prosta Każdy orze jak może .
NO FATE !!!!!


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika