Wozy policyjne

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
x-factor
Posty: 72
Rejestracja: 06 grudnia 2009, 23:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: x-factor » 31 marca 2010, 18:09

co ty czekali by na ciebie pod domem

Awatar użytkownika
żary
Posty: 304
Rejestracja: 30 września 2008, 21:07
Lokalizacja: O.N.Y. Jasienica Dolna

Postautor: żary » 31 marca 2010, 18:57

pieniądze szczęścia nie dają...
ale lepiej płacze się w ferrari...

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 31 marca 2010, 19:31

żary pisze:a ja dodam taką ciekawostkę,
http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,483 ... wideo.html

no to spoko :wink: jak już będą chcieli cię złapać to sami muszą siebie ukarać :wink: czyli jest remis

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 06 kwietnia 2010, 11:54

http://www.24opole.pl/?id=wiadomosci_in ... _motocyklu

kto to dał się złapać tak bezczelnie?

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 06 kwietnia 2010, 16:40

dawidmi pisze:http://www.24opole.pl/?id=wiadomosci_informacje&news=4137&Rekordzista_na_motocyklu



osobiście uważam to za lekkie przegięcie i nie ma się potem co dziwić, media ładnie rozdmuchają a potem mają rzesze porządnych motocyklistów za wariatów i dawców upychając ich do jednego worka z tymi co nie wiadomo co chcą tym osiągnąć.

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 06 kwietnia 2010, 17:24

A tam przegiecie. Jego zycie, jego sprawa. Droga szeroka, sucha, bez dziur i z pasami awaryjnymi zeby bylo gdzie uciekac w razie problemow. Krzywde na takiej drodze moze zrobic wylacznie sobie.
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 06 kwietnia 2010, 17:45

no ale prawde mówiąc jak chce tak mocno prędkość poczuć i ten wiatr we włosach to przecie od tego są odpowiednie tory gdzie bez problemów może się wyszaleć (zrobi się ściepe ze znajomymi to wychodzi tyle co dobre piwo na rynku)....a jak by tak nasz kolega pomykał te 140-150 i by go nagrali to bym jeszcze przymrużył na to oko :)

Nie miejcie mi za złe, mnie az tak co do prędkości to nie ciągnie... mam zwykłego turystyka i używam go to tego celu gdzie prędkość przelotowa poza miastem w zupełności wystarczająca to 100km/h, zapas mocy w razie "wu" jeszcze jest i w nagłych przypadkach da się zareagować (a jaka jest jego reakcja przy 200km/h nawet nie zdąży się rozglądnąć i już będzie słychać trach), bo każdy z nas nie jest żadną świętą krową co kazdy inny kierowca będzie nam głowe chylał i schodził z drogi, w tym całym buszy ulic po prostu musimy sie dogadywać i szanować wzajemnie...

taki rozpędzony motocykl to jak pocisk, ma taka siłę że łanie może nabroić oto przykład z naszego województwa
http://strzelce.com.pl/teksty,main,0,1,zderzenie_motocykla_z_passatem,91.html

i nikt mi tu nie wmówi że a nuż motocykl ucieknie albo takie tam inne baje bo szeroka droga ,,wystarczy że niespodziewanie ktoś wyskoczy i juz pozamiatano...

i troszke do uruchomienia wyobraźni :) mały crash test przy mniejszej prędkości (w roli głównej GS 500)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6633945,Zobacz_zderzenie_motocykla_z_samochodem.html

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 06 kwietnia 2010, 23:10

Zgadzam się w 100% z Walchem, niestety jak nas widzą, tak nas piszą...
I wrzucają do jednego wora z ... warzywami :?

Czasami krew mnie zalewa, jak czytam info typu "motocyklista został zatrzymany za przekroczenie prędkości - na budziku miał 200 z hakiem" a pod tekstem komentaz typu " ciota dał się złapać".
A co??? Miał spier.....lać do bólu?? Zwinąć staruszkę z wnuczką na pasach??

Można wysunąć różne argumenty, że gość ma umiejętności, że warunki sprzyjające... ale nie ma się co oszukiwać, po wyżej 200km/h nie ma czasu na reakcję, a na drodze głupi kocur może nas zabrać na tamten świat.

Ludzie, to nie "znikajacy punkt", w realu mamy tylko jedno życie... i trzeba je szanować.
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A


Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 08 kwietnia 2010, 10:07

no ale tym tokiem myslenia to nie powinnismy wychodzic z domu. uwazam ze predkosc nie ma takiego wplywu na bezpieczenstwo jak brak pewnosci siebie czy strach. bo jesli ma sie cos ci stac na drodze to ci sie stanie nawet jak bedzies stal na czerwonym w miescie i wjedzie ci w dupe wpychajac pod skrzyzowanie. lub przy tej setce rownie dobrze sarna moze wyskoczyc w ostatnim momencie uderzajac w bok motocykla ;] tak ze nie ma co polemizowac uwazam ze kazdy ma rozum w glowie wie kiedy moze szbciej i kiedy wolniej i uwzgledni to ze moze w danym momencie cos napotkac na danym odcinku drogi;] wiec predkosc zabojcza nie jest tak jak glupota, brawura brak pewnosci,zwatpienie czy strach ;] i nie przeceniac swoich umiejetnosci, ja uwazam ze dwie sekundy adrenaliny nie sa warte zycia chociaz zdarza mi sie zamykac budzik ;] ale wiem kiedy moge ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 08 kwietnia 2010, 10:55

koval87 pisze:no ale tym tokiem myslenia to nie powinnismy wychodzic z domu. uwazam ze predkosc nie ma takiego wplywu na bezpieczenstwo jak brak pewnosci siebie czy strach. bo jesli ma sie cos ci stac na drodze to ci sie stanie nawet jak bedzies stal na czerwonym w miescie i wjedzie ci w dupe wpychajac pod skrzyzowanie. lub przy tej setce rownie dobrze sarna moze wyskoczyc w ostatnim momencie uderzajac w bok motocykla ;] tak ze nie ma co polemizowac uwazam ze kazdy ma rozum w glowie wie kiedy moze szbciej i kiedy wolniej i uwzgledni to ze moze w danym momencie cos napotkac na danym odcinku drogi;] wiec predkosc zabojcza nie jest tak jak glupota, brawura brak pewnosci,zwatpienie czy strach ;] i nie przeceniac swoich umiejetnosci, ja uwazam ze dwie sekundy adrenaliny nie sa warte zycia chociaz zdarza mi sie zamykac budzik ;] ale wiem kiedy moge ;]


Koval, nie chodzi o to, żeby nie wychodzić z domu i takie tam...

Chodzi o to, że młodzi gniewni, bez wyobraźni budują nam wizerunek samobójców, i nie ma się co dziwić, że zmotoryzowani inaczej mają takie a nie inne zdanie o motocyklistach...

Podsumowując wątek:

Motocykle i prędkość nie zabijają, zabija brak wyobraźni na drodze.

To takie małe nawiązanie do wypowiedzi Wiktora But'a " to nie karabiny zabijają, tylko ludzie" - brutalne, ale prawdziwe...
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 17 kwietnia 2010, 20:22

gadałem dziś ze znajomym, który ma na działce za sąsiada szefa kwp opole. poinformował mnie że chłopaki mają 11 nieoznakowanych wozów na woj. opolskie numerów nie podał- a szkoda ale dojdą jeszcze nowe alfy ale te akurat rzucają się z daleka w oczy - bo ile jeździ nowych alf po opolu?

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 18 kwietnia 2010, 00:22

virus pisze:gadałem dziś ze znajomym, który ma na działce za sąsiada szefa kwp opole. poinformował mnie że chłopaki mają 11 nieoznakowanych wozów na woj. opolskie numerów nie podał- a szkoda ale dojdą jeszcze nowe alfy ale te akurat rzucają się z daleka w oczy - bo ile jeździ nowych alf po opolu?


Poza Twoją ?? :) Parę by naliczył ;)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika