CZESKIE WINKLE "kto sie pisze?"

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
MlodyR1
Posty: 39
Rejestracja: 22 marca 2010, 12:53
Lokalizacja: ONY okolice new york

CZESKIE WINKLE "kto sie pisze?"

Postautor: MlodyR1 » 25 marca 2010, 11:16

Witam i zapraszam na czeskie winkle .

Proszę o ustalenie dobrej daty oraz trasy i zapraszam

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 25 marca 2010, 14:02

yyyy data i trasa zostala juz ustalona ale w innym dziale ;p

no ale dla przypomnienia ;]

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=104499363509079292116.000480488153a251b30ef

ewentualnie w lipova laznie odbijemy na sumperek i wrucimy droga 44 ale to na miejscu sie okaze ;]

zbiorka w niedziele o 12 rynek nysa ;] wjazd za free <lol>

cel wycieczki- turystyczno rekreacyjno wypoczynkowo krajoznawcza ;]

cennik - wedlug taryfikatora czeskiej policji ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 25 marca 2010, 14:52

jak by wyglądała sprawa z amatorami bo nie chcę nikomu psuć wypadu a nie znam trasy :D

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 25 marca 2010, 16:10

Co ma jak wygladac? Jedziemy sobie spokojnie - wyjdzie w praniu czy wszyscy razem czy podzielimy sie na 2 albo 3 grupy zaleznie od predkosci. Chyba najlepiej jak najszybsi beda sie co jakis czas zatrzymywac w jakis urokliwych miejscach i czekac na reszte. Oczywiscie zakladajac, ze nie uda nam sie jechac w kupie. Ew. ruszymy razem a potem kolumna sie rozciagnie i bedziemy ja zbierac co iles tam kilometrow razem. Tak czy owak nikogo nie zostawimy z tylu - to jest absolutnie pewne.

Wyjazd z Opola o 11.00 z rynku. Ostatnie prognozy sa pomyslne - mialo padac w niedziele a teraz pokazalo mi ze padac nie bedzie.
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 25 marca 2010, 17:07

czyli wstępnie się piszę jeszcze tylko powiedzcie ile floty na mandaty zabrać i paliwo :D i czy koniecznie trzeba brać ze sobą żarówki i kamizelkę ;)

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 25 marca 2010, 17:48

Chętnie się podłączę, jak tylko w weekend pogoda pozwoli.
Czekam na info w jaki dzień chcecie polatać - sobota czy niedziela?
pozdro!
Ostatnio zmieniony 25 marca 2010, 17:50 przez kamikazze, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 25 marca 2010, 17:50

kamikazze pisze:Chętnie się podłączę, jak tylko w weekend pogoda pozwoli.
Czekam na info gdzie i o której zbiórka!
pozdro!


jak Jarek napisał opole-rynek-11godz ;)

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 25 marca 2010, 19:01

no powiem tak na jednym baku spokojnie czychy przejedziemy zatrzymamy sie w paczkowie na dotankowanie bajkow i jazda. zatrzymywac sie bedziemy w zulowa, lipova laznie i glucholazy zeby czekac na reszte jak cos.
a polskie drogi to tragedia dzis nawinalem troche km i nasze drogi sa zalosne czeska trasa moze pelna winkli nie bedzie ale po ich drogach az chce sie jechac


a tak pozatym to dostalem mandat dzis i sie ogromnie cieszcze ze w koncu zatrzymalem sie do kontroli drogowej ;] generalnie to bym sie pewnie nie zatrzymal ale jechalem z kumplem bez prawka i obiecalem mu ze sie podstawie za niego jak cos i przyblokowalem radiowoz a ja patrze a on za mna sie do kontroli zatrzymujel <lol> gliniarze myslalem ze nas puszcza ale ambitni byli widocznie bo ja dostalem mandat za nieczytelna tablice tej -50zl a kolega niestety 300zl ;/ ale pytam sie po co!? po co sie zatrzymal i gdzie byli rodzice ;] az mialem ochote odjechac lub sie nie zatrzymac ale balem sie ze kumpla by jednak doszli i mialby zal ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
x-factor
Posty: 72
Rejestracja: 06 grudnia 2009, 23:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: x-factor » 25 marca 2010, 19:05

koval87 pisze:no powiem tak na jednym baku spokojnie czychy przejedziemy zatrzymamy sie w paczkowie na dotankowanie bajkow i jazda. zatrzymywac sie bedziemy w zulowa, lipova laznie i glucholazy zeby czekac na reszte jak cos.
a polskie drogi to tragedia dzis nawinalem troche km i nasze drogi sa zalosne czeska trasa moze pelna winkli nie bedzie ale po ich drogach az chce sie jechac


a tak pozatym to dostalem mandat dzis i sie ogromnie cieszcze ze w koncu zatrzymalem sie do kontroli drogowej ;] generalnie to bym sie pewnie nie zatrzymal ale jechalem z kumplem bez prawka i obiecalem mu ze sie podstawie za niego jak cos i przyblokowalem radiowoz a ja patrze a on za mna sie do kontroli zatrzymujel <lol> gliniarze myslalem ze nas puszcza ale ambitni byli widocznie bo ja dostalem mandat za nieczytelna tablice tej -50zl a kolega niestety 300zl ;/ ale pytam sie po co!? po co sie zatrzymal i gdzie byli rodzice ;] az mialem ochote odjechac lub sie nie zatrzymac ale balem sie ze kumpla by jednak doszli i mialby zal ;]


Dopuścili twojego kumpla do dalszej jazdy?

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 25 marca 2010, 19:10

niee. nie dopuscili powiedzieli ze powinni lawete sciagnac ale powiedzieli ze nie zezwalaja mu na dalsza jazde a co zrobimy to nasza sprawa ;] i ze ja jestem za niego odpowiedzialny ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
żary
Posty: 304
Rejestracja: 30 września 2008, 21:07
Lokalizacja: O.N.Y. Jasienica Dolna

Postautor: żary » 25 marca 2010, 19:26

Witam, Ciebie MlodyR1 chyba dziś widziałem na trasie do opola ?
Niestety ubolewam nad tym, że nawiedziła mnie awaria motoru a raczej powiedzieć wypadało by olej mnie opuszcza ;/ i muszę rozbierać pół motoru, także z tego wypadu nici.
pieniądze szczęścia nie dają...
ale lepiej płacze się w ferrari...

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 25 marca 2010, 20:13

torbiasz pisze:czyli wstępnie się piszę jeszcze tylko powiedzcie ile floty na mandaty zabrać i paliwo :D i czy koniecznie trzeba brać ze sobą żarówki i kamizelkę ;)


No właśnie-dobre pytanie..trzeba mieć zapasowe żarówki i kamizelkę?koval ty masz najlepiej Czechy obcykane...podpowiedz kolegom.Z tego co wiem to się knedelki czepiają i czeszą grubo :?
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 25 marca 2010, 20:15

on zapewne jeszcze się nie zatrzymał do kontroli :D

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 25 marca 2010, 21:46

wczoraj bylem w czechach i w jeseniku stal radiowuz jak sie jedzie w strone sumperka jak ich mijalem raz to sie tylko dziwnie patrzyli a potem jak wracalem to wyszli na droge i cos tam widac bylo ze marudza na mnie ale rece mieli zlozone a ja ich mijalem ala harley i moze dlatego bo nogi prostowalem do przodu i bez trzymanki jechalem moze o to im chodzilo ale ladnie sie im uklonilem nieznacznie przekraczajac predkosc i pojechalem dalej ;] i to byl chyba pierwszy radiowoz jaki widzialem od dawien dawna
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 25 marca 2010, 23:57

Kurcze nie mow, ze sie zatrzymal za Toba :) Dobrze, ze wtedy nie pojechalismy przez czechy bo tam by sie na 50 zl nie skonczylo :P Swoja droga motocykl to nie samochod - nie ma takiej opcji zeby wzywac lawete skoro (przynajmniej teoretycznie) mozesz z niego zejsc i go prowadzic. Chcieli Tylko Was postraszyc pewnie :)

PS. Chyba sobie troche wyprostuje tablice przed wyjazdem :>
Pozdrawiam

Jarekt tel. 514150200

Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com



Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika