Opolskie pierwsze wypadki

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 18 marca 2010, 21:01


Awatar użytkownika
Morich
Posty: 139
Rejestracja: 04 maja 2009, 17:11
Lokalizacja: DW/Opo/Wro

Postautor: Morich » 18 marca 2010, 21:10

Kurcze, ciekawe czy ten policjant rzeczywiście jak głupek wyskoczył przed motocykl, czy jak...
Jestem ciekaw jak sprawa się zakończy.
Młodego od razu na dołek wzięli, co za śmierdząca sprawa :/
"Stay or forever go, paly or you will newer know!"
gg: 3288368

Awatar użytkownika
Qoptics
Posty: 266
Rejestracja: 22 marca 2008, 21:38
Lokalizacja: Kiedyś Opole teraz BELGIA

Postautor: Qoptics » 19 marca 2010, 02:39

Koleś jak będzie miał dobrego adwokata choć nawet samemu to mozna wygrać bo zwracając uwagę na warunki na jezdni (czyli zimno i nie rozgrzane opony czyli brak przyczepności długa droga hamowania) podtrzymując to co zeznał wcześniej i nie podpisze nic bez wizyty adwokata lub odmówi składania zeznań bez jego obecności wygra sprawę, otrzyma odszkodowanie za motor , a polcjant dostanie zawias . To jest zwyczajne wtargnięcie na jezdnię i narazenie zdrowia kierującego motocyklem i swojego (podpada to pod niezrównoważenie psychiczne lub skłonności samobójcze), powinien w takiej sytuacji Pan popieprzony samobójca i morderca innym słowem mówiąc policjant jedynie wyruszyć za unikającym kontroli (czyli wszcząć pościg).

AAA tam na fotkach tylko policje widać, a karetki nie choć na zdjeciu widać że kolega trzyma się za kolano z rozdartymi spodniami, może mu tez coś się stało o tym nie piszą tylko , ze policjant został ranny PARANOJA
NO FATE !!!!!

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 19 marca 2010, 10:41

Nigdy nie moglem sobie wyobrazic jak mozna skasowac pieszego na moto i smialem sie z babc uciekajacych przede mna z pasow. Raz jednak mialem sytuacje, ze dziadek przechodzil przez 4 pasy jezdni na przełaj i zamiast isc/biec spokojnie i jednostajnie to kretyn przyspieszal jak ja probowalem go ominac i zwalnial jak ja prostowalem tor jazdy w efekcie pchajac sie prosto pod kola. Hamowalem z daleka wiec po prostu sie zatrzymalem ale mialem uczucia jakbysmy sie zsynchronizowali. Mozliwe, ze tutaj tez tak bylo - policjant wyskoczyl wiec kierowca chcial ominac go z prawej i pewnie tez zjechac na pobocze.
Sorry za offtopa :P
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 19 marca 2010, 15:46

Sprawa jest bardzo prosta... Wystarczy, że patrzysz na owego pieszego i wówczas wygląda to tak, jakbyś w niego celował. Jedna z podstawowych zasad, to śledzić wzrokiem tor jazdy i patrzyć obok przeszkód a nie na nie. Bo pojedziemy dokładnie tam, gdzie patrzymy.

Kto nie wieży, niech przećwiczy... Mało kto potrafi w sytuacji krytycznej obrać inny tor jazdy, niż ten który obserwuje.

EDIT:

Niedawno zadzwonił do mnie tato i poinformował o kolejnym wypadku gdzieś w okolicach Kup.

Nie pamiętam aż tak "krwawego" rozpoczęcia :(
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 20 marca 2010, 11:37

Wsiadaja ludzie po zimie i od razu chce sie latac. A tu ani warunki zewnetrzne ani uspione po zimie odruchy nie pozwalaja na szalenstwa. O tym, ze samochodziarze tez odzwyczaili sie od pojawiajacych sie znienacka motocyklistow i troche potrwa zanim sie poprzestawiaja nawet nie wspominam. Dlatego huczne rozpoczecie jest tak wazne - musza wiedziec, ze wracamy na drogi i trzeba bardziej myslec na drodze....
Pozdrawiam

Jarekt tel. 514150200

Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com



Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 21 marca 2010, 23:53

Krwawo jest...niestety. Dziś na RMF w wiadomościach mówili o wypadku na śląsku ( zdaje sie na Mikołowskiej trasie) motocyklista i plecak pojechali w swoja ostatnia podróż :(
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 24 marca 2010, 14:44


Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 24 marca 2010, 17:04



nie tak cięzko podrobic wyczyn opolanina :D

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 24 marca 2010, 17:42


Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 24 marca 2010, 21:26

Po takim rozpoczęciu, to wszyscy powinni się od nas uczyć 8) Tylko niech wybiorą co lepsze sytuacje, a nie rozjeżdżanie policjantów.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 03 kwietnia 2010, 15:27

Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 03 kwietnia 2010, 20:17

o japierdziu...szkoda motocyklisty i sprzętu... nie ukrywam sam miałem na tym skrzyżowaniu podobną sytuację lecz na szczęście otarłem tylko o błotnik. Tam chyba parkują zbyt narwani kierowcy, owszem wiem że cięśko jest tam wyjechać ale bez przesady pchania się w każdy centymetr wolnego miejsca na jezdni

Awatar użytkownika
x-factor
Posty: 72
Rejestracja: 06 grudnia 2009, 23:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: x-factor » 03 kwietnia 2010, 20:40

www.inhals.pl Mikrofalowe Osuszanie Budynków

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 03 kwietnia 2010, 20:52



rozbijają mnie komentarze typu "idzie wiosna będą warzywa"..ludzka głupota nie zna granic

żal im że mamy swój sposób na życie a nie jak oni sami slęczenie przed tv oglądając "kocham cię polsko"


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika