Opolskie pierwsze wypadki

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 29 kwietnia 2011, 15:15

sirmariano pisze: Albo chociaż Audi


Chciałem przypomnieć że początek sezonu należał do Opla, częste stłuczki i wypadki z Audi są spowodowane tym, że na drodze co trzeci to Audi.

sirmariano pisze:I zakaz wjazdu aut na teren zabudowany w godzinach 06.00-21.00.


A może zrobić całkowity zakaz wszystkim pojazdom mechanicznym ?? Debili nie brakuje po jednej i drugiej stronie " barykady", szczerze mówiąc mieszkam przy dosyć ruchliwej drodze i częściej mam wkurwa na motocyklistów niż puszkarzy. Kawałek prostej i ... 200 w zabudowanym to dla niektórych zamało, więc skończcie pierdolić, że to puszkarze, że przepisowo, że coś coś tam...

Chłopakowi powrotu do 100% sprawności życzę o ile będzie to możliwe...
A Wam moi drodzy koledzy i koleżanki czasami chwili zadumy.

Amen
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
tomski
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2010, 17:42

Postautor: tomski » 29 kwietnia 2011, 16:29

Ten chłopaczek to mój pracownik. Niestety amputowali mu nogę. Jeżeli chodzi o moto to kupił dwa tygodnie temu i był to jego pierwszy motor o którym zawsze marzył.

Awatar użytkownika
franekfr
Posty: 48
Rejestracja: 02 marca 2011, 13:13
Lokalizacja: Nysa

Postautor: franekfr » 29 kwietnia 2011, 16:52

tomski pisze:Ten chłopaczek to mój pracownik. Niestety amputowali mu nogę. Jeżeli chodzi o moto to kupił dwa tygodnie temu i był to jego pierwszy motor o którym zawsze marzył.

masakra.. szkoda chłopaka i to w h*j
wspołczuje :(

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 29 kwietnia 2011, 18:00

W swoim niedługim życiu miałem w pytę dzwonów - jedne były lepsze inne były gorsze (o ile można tak to nazwać). Zawsze miałem fart i nigdy nie stało mi się nic poważnego. Kilka razy się zesrałem, ale to nic w porównaniu do amputowanej kończyny - dramat!
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 29 kwietnia 2011, 21:54

zamurowało mnie po tym co tu teraz przeczytałam :/
Wzziuummm...

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 30 kwietnia 2011, 00:47

Tk na prawdę to zależy wyłącznie od siły charakteru... Jest sporo ludzi, którym takie zdarzenie odbiera sens istnienia... Ale są też tacy, który idą dalej i wkurwiają się, kiedy ktoś na siłę robi z nich kaleki. Amputacja nogi, to nie koniec świata. Jest na pewno sporo trudniej, ale jeżeli gość jest twardym to nawet i na motocykl jeszcze wsiądzie.

Ja właśnie serdecznie mu życzę tego, żeby znalazł tyle siły, żeby potrafił żyć normalnie. Czasu i tak nie można cofnąć. Trzeba iść do przodu i koniec.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
sirmariano
Posty: 162
Rejestracja: 19 września 2009, 01:45
Lokalizacja: Karłowice, Opole

Postautor: sirmariano » 30 kwietnia 2011, 09:45

Troche długi jest ten filmik ale warto obejrzeć końcówkę (tak po 4 minucie) http://www.youtube.com/watch?v=Wn1MAzPDfXQ

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 30 kwietnia 2011, 16:19

O tym właśnie mówię. Jeszcze niedawno pracował u nas mechanik, który po poważnym wypadku nie ma czucia w nodze, nie może zginać nogi w kolanie etc. Mimo wszystko codziennie był w robocie i codziennie jeździł motorowerem. Nie ważne, czy słońce, czy deszcz, czy grad, czy śnieg i lód. Chłop się nie poddaje i koniec! Żyje normalnie a brak władzy w nodze w ogóle nie jest dla niego kalectwem.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 30 kwietnia 2011, 18:21

Niby tak, ale jednak lepiej mieć 2 sprawne nogi. Współczuję chłopakowi!

Jezior
Posty: 41
Rejestracja: 29 września 2010, 10:11
Lokalizacja: Olesno

Postautor: Jezior » 01 maja 2011, 00:40

Coś na temat zastanowienia się przed wyjazdem :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=f2so2sUpHzE

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 05 maja 2011, 18:23

Krzysiek niestety zmarł.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 maja 2011, 19:04 przez torbiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 05 maja 2011, 18:30

Masakra w tym roku jakaś.
"Wieczny odpoczynek..."

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 05 maja 2011, 18:59

[*] Niech pędzi po niebiańskich winklach. Najszczersze kondolencje dla rodziny... Chociaż żadne słowa życia mu nie zwrócą.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
marcelli
Posty: 267
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 17:24
Lokalizacja: O...pole

Postautor: marcelli » 05 maja 2011, 19:18

!!! [*] !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 05 maja 2011, 19:37

kur..... nigdy nie sadziłem, że to gówno dotknie tak blisko, zawsze to był ktoś inny, nieznajomy a dziś spadło to niczym grom z nieba. Nawet się nie chce pisać, myśleć co musi czuc dziewczyna, matka...
Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika