25.10.2009 - spotkanie na Pradach

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 15 listopada 2009, 14:27

jak lecisz z Opola: lecisz sobie wiochami to masz : Chmielowice, Osiny, Komprachcice , Wawelno potem w Wawelnie dojedziesz do takiego lipnego skrzyzowania .. bedziesz miał droge na Dąbrowe , Opole i Prądy ;) skręcisz w lewo i lecisz prostą drogą na Prądy :) Potem tylko nasłuchiwac z której to strony chłopaki wariuja :p
Chyba ,że w Chmielowicach odbijesz na Żerkowice to pojedziesz przez Mechnice, Chróścine i Wawelno , albo przez miasto no to Opole, Wrzoski ,Dąbrowa i lecisz na Sosnówke , ale rzecz polega na tym ,że przed Sosnówką odbijasz w lewo bodajże i kierujesz sie na Prądy :)
Wzziuummm...

Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 290
Rejestracja: 10 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Krośnica

Postautor: Stachoo » 15 listopada 2009, 14:47

Dzięki :)
Trochę kawał z mojej miejscowości ale kiedyś na pewno zagoszczę :)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 15 listopada 2009, 18:16

Przy samej autostradzie, niedaleko Siedlisk.
A Siedliska niedaleko Wawelna.
A Wawelno za Komprachcicami :)

Jeśli jedziesz od Opola, to wygląda to tak: Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Prądy, Sosnówka, Niemodlin.

Jeśli jedziesz od Niemodlina, wygląda to odwrotnie :P

W samych prądach na takim ładnym ostrym zakręcie odbija się od głównej drogi i jedzie asfaltem w pola. Zaraz za mostkiem, ukryci przed oczami przygodnych leśników, policjantów, i innych potencjalnych właścicieli broni palnej, znajdują się nieraz motocykliści w swych skórzanych pancerzach, z groźnymi minami próbujący ogrzać się przy dziesięciocentymetrowym ognisku... ;> No i trochę jeżdżenia na motorach też jest. Dziś np. było całkiem sympatycznie i wesoło ;)

Wiola, a ty zamiast opisywać palcem po mapie, to byś przyjechała sama ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
hiklif
Posty: 340
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 17:30
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: hiklif » 15 listopada 2009, 18:41

Reaven - te ognisko bylo tylko po to, aby upiec ziemniaczki :D Sam Big Joe Malina je rozpalal :D Fajnie dzisiaj bylo, tylko szkoda ze z przyjezdnych nikt nie jezdzil.... Nie wspomne o Killu, ktorego motor latal w takim pionie ze az stracil rejestracje :D

PS. Macie jakies fajne foty ?
tel. 601 hiklif , gg:188990
http://www.arsarte.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 15 listopada 2009, 21:12

Motorek stracił blachę, i o takie piony właśnie chodziło 8) Szkoda tylko, że to nie ja mam takie umiejętności! Tak, czy inaczej - podziękowania dla mistrza :D Filmiki i zdjęcia będą dostępne jakoś na dniach ;)

Pozdrawiam i dziękuję za fajnie spędzony czas 8)

A tymczasem:

Obrazek
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 16 listopada 2009, 14:47

No i filmik "numero uno":

http://www.youtube.com/watch?v=7lgIsWYXsEA

Na coś bardziej "poważnego" będę potrzebował więcej czasu! Ale mam 16 minut nagrań i kilka sensownych zdjęć, więc jakieś 3 minuty z tego złożę ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 17 listopada 2009, 03:30

3 posty pod rząd należą do mnie ;)

Informuję o dostawie świeżej produkcji filmowej... Czas na "Numero due" http://www.youtube.com/watch?v=B6V75OtRZBs

Miłego oglądania - kto nie był, niech żałuje!
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
żary
Posty: 304
Rejestracja: 30 września 2008, 21:07
Lokalizacja: O.N.Y. Jasienica Dolna

Postautor: żary » 18 listopada 2009, 11:00

witam, będziecie w tą niedziele też śmigać ? wg wp.pl ma byc dosc ladna pogoda, a w zeszlym tygodniu niestety nie mogłem być.
pozdrawiam
pieniądze szczęścia nie dają...
ale lepiej płacze się w ferrari...

Awatar użytkownika
hiklif
Posty: 340
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 17:30
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: hiklif » 27 listopada 2009, 16:00

sobota, od 13 pelny ogien na Pradach. Komisyjnie budzimy Pedzla ;)
tel. 601 hiklif , gg:188990

http://www.arsarte.com.pl

Obrazek

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 27 listopada 2009, 18:28

Gdzie trenujecie przy wylocie na niemodlin czy bardziej w strone wawelna ? Ogladalem przed chwila wasz trening na youtube i kopara mi troche zjechala dlatego chcialbym jutro wpasc oblukac to na zywca. Bez kitu szacun ! :shock:

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 02 grudnia 2009, 17:22

kamil pisze:Gdzie trenujecie przy wylocie na niemodlin czy bardziej w strone wawelna ? Ogladalem przed chwila wasz trening na youtube i kopara mi troche zjechala dlatego chcialbym jutro wpasc oblukac to na zywca. Bez kitu szacun ! :shock:


Praktycznie na wylocie na niemodlin - ostatnie skrzyzowanie trzeba skrecic w prawo jesli jedziesz z Opola. Slychac silniki wiec latwo znalezc :)
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 13 marca 2011, 09:43

Dzisiaj coś się będzie działo na Prądach?
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika