Kurs prawa jazdy kategorii AM

Dział dla posiadaczy motorowerów, skuterów i innych lekkich dwukołowców
Awatar użytkownika
kojak69
Posty: 85
Rejestracja: 09 lutego 2012, 21:00
Lokalizacja: Opole

Kurs prawa jazdy kategorii AM

Postautor: kojak69 » 23 marca 2014, 19:37

Witam
Mam dobrą informację od marca rozpoczęliśmy kursy prawa jazdy na motorower w atrakcyjnej cenie 400 zł. Jak możecie dowiedzieć się od kolegów którzy robili u nas prawko na motocykle solidnie przygotowujemy do egzaminu na Romecie ZK50 takim jak w Opolskiem WORD
Zapraszamy do OSK Strażak www.naukajazdyopole.pl
STRAŻAK - prosta droga do prawka
http://www.opolskajazda.pl

Klopsik
Posty: 125
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 10:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Klopsik » 24 marca 2014, 22:00

Komuś może się przyda. Tylko nie wiem jaki młody zaczynający przygodę z 2oo będzie w stanie dać na prawko 1/3 minimalnej ceny piździka :D
Motorynka->Malaguti F10 70cc sport->Suzuki GS 500e->Suzuki GSXR 750 SRAD->Kawasaki ZX-10R 2006->Suzuki GSX-R 600 2011

RIDE HARD OR STAY HOME!

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 25 marca 2014, 08:32

Każdy, który będzie chciał na piździka wsiąść i przelecieć przez opole ciesząc się jazdą, zamiast cały czas obczajać lusterka, czy aby policji nie ma ;) 400zł to dużo i nie dużo zarazem. Dla osoby niepracującej każda złotówka na zupę to dużo. Ale w razie (odpukać) jakiegokolwiek wypadku, to 400zł to może być pikuś.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
kojak69
Posty: 85
Rejestracja: 09 lutego 2012, 21:00
Lokalizacja: Opole

Postautor: kojak69 » 31 marca 2014, 08:21

Przy dobrych układach najmniejszy mandat za brak prawo jazdy to 300 zł o ile jest to zwykła kontrola a nie kolizja czy wypadek dodaj 100 i masz kurs. Ale wybór należy do Ciebie a w zasadzie do twoich rodziców.
STRAŻAK - prosta droga do prawka

http://www.opolskajazda.pl

Klopsik
Posty: 125
Rejestracja: 08 kwietnia 2013, 10:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Klopsik » 31 marca 2014, 22:10

Ja całe szczęście zaliczam się jeszcze do tych co kartę zdawali w szkole totalnie za free. Nie mówię że jazda bez uprawnień jest rozsądna, podkreślić tylko chciałem w wypowiedzi, że już nie każdy kto "chce" będzie "mógł" ze względów finansowych oczywiście. W cennikach widziałem kursy za 600zł nawet więc myślę, że tutaj za tą cenę- JAK NAJBARDZIEJ WARTO :)
Motorynka->Malaguti F10 70cc sport->Suzuki GS 500e->Suzuki GSXR 750 SRAD->Kawasaki ZX-10R 2006->Suzuki GSX-R 600 2011

RIDE HARD OR STAY HOME!

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 01 kwietnia 2014, 12:13

Czytałem kiedyś artykuł chyba na stronie ścigacz.pl o uprawnieniach.Oni wyjaśnili to przestawiając sytuacje kiedy wjerzdzamy w tył Ferrari jedziemy bez uprawnień a co za tym idzie raz że dostajemy z automatu większy mandat to jeszcze firma ubezpieczeniowa ściąga z nas za naprawę tego cuda.Wiadomo mała szansa ale gówna chodzą po ludziach.

Awatar użytkownika
Piotr R
Posty: 133
Rejestracja: 01 maja 2012, 19:22
Lokalizacja: Opole

Postautor: Piotr R » 01 kwietnia 2014, 14:00

w brew pozorom nie jest taka mała szansa. W tej chwili ludzie starają się wyciągać kasę za wszystko i od wszystkich. Nie ukrywam, że jeżeli komuś faktycznie się coś należy to do 3-iego pokolenia niech sprawca płaci. Zawsze staramy się kombinować jak nie wydać na OC albo inne takie;)
Znam wiele przypadków, gdzie sprawca nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC na pojazd (bez względu na to czym się poruszamy) i było przykro jak zasądzili zwrot kosztów poniesionych na naprawę poj. poszkodowanego. Nie zapominajmy, że po drogach jeżdżą coraz droższe bryki. Zachęcam również do zastanowienia się nad OC z tytułu szkód w życiu codziennym - najczęściej jest to opcja przy ubezpieczeniu mieszkania, domu, itp. Chroni nas to od różnych dziwnych sytuacji typu : zimą na nieodśnieżonym chodniku przed Waszą posesją ktoś złamie nogę, pies kogoś ugryzie czy bardziej banalne sytuacje - idziecie z dzieckiem na spacer - dziecię łopatką czy grabkami postanowi sobie przejechać po samochodzie i może być przykro. Nie mówiąc już o sytuacji kiedy jadąc na rowerze zrobimy komuś kuku. Czasami są to kwoty np. 50 PLN/rok. Nie wiem jak Wy ale ja korzystam z tych dodatkowych opcji ubezpieczenia tak na wszelki wypadek ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 02 kwietnia 2014, 08:24

Osobiście ze trzy sezony temu przyładowałem w tył jaguara. Na szczęście prawo jazdy, oc i przegląd były :)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 03 kwietnia 2014, 12:57

Killu pisze:Osobiście ze trzy sezony temu przyładowałem w tył jaguara. Na szczęście prawo jazdy, oc i przegląd były :)


Jak już się w coś lądować to z klasą ;)

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 03 kwietnia 2014, 14:18

luki9696 pisze:Komuś może się przyda. Tylko nie wiem jaki młody zaczynający przygodę z 2oo będzie w stanie dać na prawko 1/3 minimalnej ceny piździka :D


Myślę, że tu już powinni zadziałać rodzice. Najpierw prawko, później sprzęt. To oni póki co za niego odpowiadają.

Awatar użytkownika
Piotr R
Posty: 133
Rejestracja: 01 maja 2012, 19:22
Lokalizacja: Opole

Postautor: Piotr R » 03 kwietnia 2014, 14:20

W pełni się zgadzam. Jako rodzice czy nam się to podoba czy nie - jesteśmy odpowiedzialni za naszą "latorośl"


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WAGA PIÓRKOWA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika