Kombinezon na motorower.?

Dział dla posiadaczy motorowerów, skuterów i innych lekkich dwukołowców
Awatar użytkownika
mlody98
Posty: 193
Rejestracja: 27 marca 2013, 12:51
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Kombinezon na motorower.?

Postautor: mlody98 » 03 kwietnia 2013, 09:43

Witam szanownych kolegów. Moje pytanie jest takie czy wypada ubierać skórzany kombinezon na motorower. Jest to tylko motorower no ale swoje z niego idzie wycisnąć i coś mnie dręczy że np. po szlifie mogę sobie mówić "A gdybym miał kombinezon" A z drugiej strony nie chcę być pośmiewiskiem na drogach. Bardzo proszę was o opinie. Z góry dzięki. :)
| Lewa w Góre | "Widzimy sie na trasie"

"Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów."

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Re: Kombinezon na motorower.?

Postautor: DomN » 03 kwietnia 2013, 12:47

mlody98 pisze:coś mnie dręczy że np. po szlifie mogę sobie mówić "A gdybym miał kombinezon"

mlody98 pisze:A z drugiej strony nie chcę być pośmiewiskiem na drogach

co ci po szlifie da satysfakcja, że się z ciebie nie śmiali :?: po szlifie bez jakiejkolwiek odzieży ochronnej będziesz podziwiał blizny i wysłuchiwał, dlaczego nic nie ubrałeś :roll: kup sobie jakąś tanią używaną kurtkę motocyklową nie musi być od razu kombi skórzane z białą gwiazdą, kiedyś zmienisz motorower na motor i już będziesz miał coś na początek ;)

Awatar użytkownika
mlody98
Posty: 193
Rejestracja: 27 marca 2013, 12:51
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Re: Kombinezon na motorower.?

Postautor: mlody98 » 03 kwietnia 2013, 17:22

DomN pisze:
mlody98 pisze:coś mnie dręczy że np. po szlifie mogę sobie mówić "A gdybym miał kombinezon"

mlody98 pisze:A z drugiej strony nie chcę być pośmiewiskiem na drogach

co ci po szlifie da satysfakcja, że się z ciebie nie śmiali :?: po szlifie bez jakiejkolwiek odzieży ochronnej będziesz podziwiał blizny i wysłuchiwał, dlaczego nic nie ubrałeś :roll: kup sobie jakąś tanią używaną kurtkę motocyklową nie musi być od razu kombi skórzane z białą gwiazdą, kiedyś zmienisz motorower na motor i już będziesz miał coś na początek ;)

Dzięki za radę. Nie ja poprostu dostałem kombi od kumpla taty, skórzane, firmy MQP. Jest to ten starszy model, ale zadbany. Ani jednego szlifa nie było. No i tak myśłałem żeby kurtke mieć na krótsze przejażdżki, czy jechać do dziewczyny. A spodnie bym dopinał w jakieś dalsze trasy. Co o tym sądzisz?
| Lewa w Góre | "Widzimy sie na trasie"



"Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów."

Awatar użytkownika
lukiin09
Posty: 119
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 18:52
Lokalizacja: Olesno

Postautor: lukiin09 » 03 kwietnia 2013, 18:34

zakładaj kombika , będziesz miał dobrą ochronę , ja po wypadku żałowałem że nie miałem kombika i butów motocyklowych ;) a w kombinezonie przynajmniej będziesz wyglądać jak motocyklista a nie jak wieśniak lansujący się po mieście w krótkim rękawku .

Awatar użytkownika
mlody98
Posty: 193
Rejestracja: 27 marca 2013, 12:51
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Postautor: mlody98 » 03 kwietnia 2013, 18:41

lukiin09 pisze:zakładaj kombika , będziesz miał dobrą ochronę , ja po wypadku żałowałem że nie miałem kombika i butów motocyklowych ;) a w kombinezonie przynajmniej będziesz wyglądać jak motocyklista a nie jak wieśniak lansujący się po mieście w krótkim rękawku .

Też racja. Dzięki za radę, będę śmigał w kombi. A jakbym mógł to odrazu mam do Ciebie pytanie. Czy też na początku w kombi się tak dziwnie czułeś? Tzn. Że taki obcisły i ledwo co się schylić idzie. Z tego co czytałem w necie wynika że to tak ma być, taka druga skóra. Która po czasie się sama dopasuje do ciała. Chciałem go sprzedać i kupić większy, ale znowu niby przy prędkości będzie latał. Więc wyraź swoją opinię. :) Gdybyś mógł... :D
| Lewa w Góre | "Widzimy sie na trasie"



"Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów."

Awatar użytkownika
lukiin09
Posty: 119
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 18:52
Lokalizacja: Olesno

Postautor: lukiin09 » 03 kwietnia 2013, 19:02

kombinezon , musi być ciasny nie może latać , po czasie skóra sie rozbije i będzie dopasowany do Ciebie . W Każdym kombinezonie chodzi się "jak robot" ale to kwestia przyzwyczajenia . Ja 1 kombi kupiłem za duży więc moje 1 wrazenia byly ok ale pozniej przeszkadzało to że nie jest dopasowany do mnie , dupa wisiała itd , teraz kupiłem pod siebie roz 48 jest ciasny ale się rozbije .

Awatar użytkownika
mlody98
Posty: 193
Rejestracja: 27 marca 2013, 12:51
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Postautor: mlody98 » 03 kwietnia 2013, 19:43

lukiin09 pisze:kombinezon , musi być ciasny nie może latać , po czasie skóra sie rozbije i będzie dopasowany do Ciebie . W Każdym kombinezonie chodzi się "jak robot" ale to kwestia przyzwyczajenia . Ja 1 kombi kupiłem za duży więc moje 1 wrazenia byly ok ale pozniej przeszkadzało to że nie jest dopasowany do mnie , dupa wisiała itd , teraz kupiłem pod siebie roz 48 jest ciasny ale się rozbije .

Aha to dzięki. No bo właśnie na dupie jest idealnie do[pasowany i wszędzie idealnie przylega tylko tak jak mówisz jak robot, przycisku tylko brakuje :D Mam nadzieję że się dopasuje. I dzięki za te informacje. Pozdrawiam.
| Lewa w Góre | "Widzimy sie na trasie"



"Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów."


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WAGA PIÓRKOWA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika