Start - Opole, następnie Turawa Jezioro Średnie (zamiana Hondy na Junaka), potem cel to Dobrzeń Wielki - pomnik ofiar I wojny światowej i porzucona cegielnia, następnie wiatrak w Popielowie i powrót w kierunku Opola przez pałac w Naroku (brak możliwości wejścia - teren prywatny), oraz finalnie postój pod popadający w ruinę byłym hotelem w pałacu w Niewodnikach.