2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

"...dzisiaj w końcu wyjechałem poza miasto!" - czyli dział, w którym możecie opublikować swoje wspomnienia i zdjęcia z motocyklowych wycieczek, tych bliższych i tych dalekich.
Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: BartekOpole » 08 czerwca 2016, 21:24

Hej, na gorąco jestem po powrocie m.in. Transalpiny i Tranfogarskiej. 8 dni jazdy, 7 noclegów: Sapanta, Lacu Rosu (Bicaz), ruski Camping pod Warną. Corte de Arge (hotel Camino) Koło Sebes . Camping Timisoara. I takie coś tam 26 km od Bratysławy. Trasa udana, motocykle sie sprawdziły. Nawinięte 4400 km. Jestem zadowolony. Nie wiedziałem że Rumunia ma takie góry?! Poza tym nie jest tam strasznie jak myślałem że jest. Temperatura od +7 st. c (Transaplina na szczycie) do + 40 st.c. w Bukareszcie (Rumunia). Jak zawsze za dużo szmucy zabrałem bo nie chciałem wydalać z siebie zapachów....ale dwa komplety bielizny termo wystarczają do tego moto ciuchy techniczne na gore w tym buty wysokie i po temacie. Ostatni mój wyjazd z troczonym namiotem. Już jestem za stary na namioty. Niewiele więcej kosztuje kwatera na bookingu pod koniec dnia. Rumunia to kraj pasterzy a więc i owczych serów których jest sporo no i koniecznie trzeba chlapnąć PALINKI:). Fotki wstawię innym razem. Pzdr
P.S. Część dróg w Rumunii wymaga nastawienia zawieszenia "pełny teren":)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2016, 17:19 przez BartekOpole, łącznie zmieniany 1 raz.
Triumph

Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 263
Rejestracja: 17 września 2009, 11:59
Lokalizacja: Szczedrzyk

Re: Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone

Postautor: Puzon » 08 czerwca 2016, 22:42

Gratki za dobry trip. My ruszamy na Rumunię za dwa tygodnie :)
Spaliście w okolicach przełęczy Bicaz bo potrzebuję namiary na jakiś motel czy kemping.
https://www.facebook.com/motobajkal/

Jest nas tylu i każdy ma prawo do własnego stylu.

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone

Postautor: Fenek » 09 czerwca 2016, 19:54

Ładna trasa :)
Obyło się bez żadnych przygód?

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Re: Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone

Postautor: BartekOpole » 09 czerwca 2016, 21:00

Puzon pisze:Gratki za dobry trip. My ruszamy na Rumunię za dwa tygodnie :)
Spaliście w okolicach przełęczy Bicaz bo potrzebuję namiary na jakiś motel czy kemping.

Tak, spaliśmy tu: Casutele Suhardul Mic : http://www.booking.com/hotel/ro/casutel ... al;ucfs=1&" onclick="window.open(this.href);return false;

Polecamy, pokoje suche i czyste, domki nowe, ogrzewane elektrycznie. Domki nadzoruje młoda ładna dziewczyna - szefostwo to chyba Węgrowie. Polecam, choc oczywiście był lekki zgrzyt bo motocykli nie można parkować pod wejściem tylko na wydzielonym szuterkowym parkingu - 30 metrów od domków.
Ws. ewentualnych problemów technicznym ze sprzętem - brak. Na trasach same GS`y. Z Polski spotkaliśmy dwie grupy po 5 osób - wszyscy na GS`ach.
Triumph

Awatar użytkownika
SebMoto99
Posty: 9
Rejestracja: 19 września 2015, 00:14
Lokalizacja: Antoniów

Re: Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone

Postautor: SebMoto99 » 09 czerwca 2016, 21:50

Piękne widoki! Teraz sobie odpocznij po tych wszystkich wrażeniach.
Romet ZK 50 sport< Yamaha TZR< Yamaha YZF R125

Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 263
Rejestracja: 17 września 2009, 11:59
Lokalizacja: Szczedrzyk

Re: Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone

Postautor: Puzon » 09 czerwca 2016, 22:08

Dzięki za namiar. Głównie planujemy namioty ale alternatywę w razie niepogody trzeba mieć :wink:
https://www.facebook.com/motobajkal/

Jest nas tylu i każdy ma prawo do własnego stylu.

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Re: 2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: BartekOpole » 16 czerwca 2016, 17:29

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Triumph

Tomzo
Posty: 230
Rejestracja: 07 września 2015, 19:26
Lokalizacja: Opolskie

Re: 2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: Tomzo » 16 czerwca 2016, 18:07

Fajna fotorelacja,a jak spisuje ci się twój ,,tygrysek"?
Uzupełniam braki z dziecinstwa;)
Honda CBF 600S

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Re: 2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: BartekOpole » 16 czerwca 2016, 19:50

Tomzo pisze:Fajna fotorelacja,a jak spisuje ci się twój ,,tygrysek"?

To motocykl bez wad (jak na razie). Honda była dla mnie wzorem bezawaryjności. Ale obecny motocykl jest zwyczajnie bardziej turystyczny (mocniejszy i wyższy). Jest doskonały na dalekie trasy (w tym autostrady), chroni przed warunkami atmosferycznymi. Nie mogę o nim powiedzieć nic złego. Ma rakietowe przyspieszenia (122 Nm/6400) i ma to coś co w nim najbardziej lubię - wał:)
Triumph

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: 2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: -MisieK- » 17 czerwca 2016, 10:00

Co tu dużo gadać co Triumph to Triumph :P
Piękny wypadzik, zazdroszczę :D
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Re: 2016 Słowacja, Węgry, Rumunia (Transalpina, Transfogaraska), Bułgaria (Warna + M. Czarne)- zaliczone, 05/06-2016

Postautor: BartekOpole » 17 czerwca 2016, 11:31

-MisieK- pisze:Co tu dużo gadać co Triumph to Triumph :P
Piękny wypadzik, zazdroszczę :D

Mądrego to i miło posłuchać :D
Triumph


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „KOCHANY PAMIĘTNICZKU...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika