Wakacje 2014 Chętni?

"...dzisiaj w końcu wyjechałem poza miasto!" - czyli dział, w którym możecie opublikować swoje wspomnienia i zdjęcia z motocyklowych wycieczek, tych bliższych i tych dalekich.
Awatar użytkownika
OLO
Posty: 75
Rejestracja: 30 września 2011, 23:15
Lokalizacja: Opole

Wakacje 2014 Chętni?

Postautor: OLO » 25 października 2013, 11:25

Czytając wpis kolegów dotyczący wyprawy nad Bajkał postanowiłem podzielić się z wami swoim pomysłem.
Mam w planach spędzenie wakacji 2014 na moto. W prawdzie byłem już na mazurach rok temu i na Węgrzech w tym to jednak chciał bym wybrać się na trochę dłuższy wyjazd min 1 tydzień a najlepiej 2. Mam zatem propozycje dla chętnych którzy też chcieli by pojechać.
1. Czarnogóra- świetne drogi niesamowite widoki na miejscu i po drodze no i pewna pogoda. Byłem kilka razy na Bałkanach ale Czarnogóra jest najpiękniejsza i tańsza niż Chorwacja. Taki wyjazd musiał by trwać myślę że 2 tygodnie.
2. Polska - Niestety tutaj wielką niewiadomą jak zawsze była by pogoda. Trasa nie ma dla mnie większego znaczenia. Ściana wschodnia aż po Kaliningrad na przykład. Tu wyjazd może być skrócony do tygodnia.

Dla mnie mnie nie ma znaczenia gdzie ważne żeby zebrać fajną ekipę. Jeśli znajda się chętni na Czarnogórę to będę zachwycony jeśli Polska też fajnie. Piszcie jeśli chcielibyście pojechać. Jak na razie są dwa motocykle i 3 osoby pewne. Ja, moja narzeczona i koleżanka ze śląska na własnej maszynie.
Yamaha Fz1
Yamaha Fz6
Nie czytam bajek, bajki są okrutne!
Yamaha FZ 6 > Yamaha FZ 1

kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „KOCHANY PAMIĘTNICZKU...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika