Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider

Kącik dla miłośników chopperów, cruiserów i nieśpiesznego, majestatycznego sunięcia przez krajobraz
Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 13 grudnia 2013, 09:51

Moskva i Monia ale wasze winy zostały odkupione na imprezie "meine geburstage" i oczywiście nocleg u was :lol: a i Marka grilownika
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 13 grudnia 2013, 11:32

Piotr R pisze:Akilia - Ty ze swoim partnerem daliście się poznać z jak najlepszej strony więc zapraszam w imieniu grupy :)


Niestety nas nie będzie, Jokenoll pracuje jako kierowca i nie da rady z trasy wrócic :-( o czym już wcześniej wspominałam. Rozmawiałam z Moskvą i stwierdził abym wpadła sama "drzewa do lasu się nie przynosi" ;-) - tego to zawsze poczucie humoru nie opuszcza :D

Chcąc nie chcąc Majka ma 100% racje. Nie jeździmy z wami za dużo, ale za każdym razem gdy się spotkamy jest miła i życzliwa atmosfera. Nie chodzi o ilośc ale o jakośc relacji przy spotkaniu. I należy o tym pamiętać. Jaro bo kto by przypuszczał, że osoby jeżdżące na ścigu będą chciały się kumplować ze SR (i na odwrót)? A dopowiem do tego, że za każdym razem SR witają nas miło i uśmiechem na twarzy. Podajcie sobie wiec łapę w rękawiczce czy bez. Szkoda nerwów na jakieś sprzeczki.

Wypijcie za nasze zdrówko :-) Zobaczymy się na łyżwach lub stoku ;-) Miłej zabawy! Nie szalejcie za dużo :P

Obrazek

Awatar użytkownika
zaba
Posty: 489
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 19:56
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: zaba » 13 grudnia 2013, 15:41

Za rok ja wyprawie wam takiego mikołaja ze padniecie :lol: :lol:
zgłaszam sie na ochotnika w zorganizowaniu mikołaja 2014
składka od osoby 500zł.z czegos wkoncu musze życ :roll:
ale mozemy to jeszcze przegłosowac :wink:

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 13 grudnia 2013, 16:04

MAJKO WIELKIE DZIĘKI i że TY jako jedna z nie wielu stanęłaś choć trochę po mojej stronie ,rozumiejąc co mam na mysli i o co ta cała przepychanka słowna ..mam nadzięję że za bardzo CI się nie dostanie od grupy SR,mi się dostało konkretnie,choć po twoim wpisie umocniłem się w przekonaniu że nie słusznie ..pozdrawiam
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Tomecki
Posty: 21
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 13:39
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: Tomecki » 13 grudnia 2013, 17:28

Dziękuję Majce i Jaro33, mam nadzieję , że to co się tu wydarzyło da co niektórym do zrozumienia. Do zrozumienia to, że tu nie chodzi o wkupywanie się, podlizywanie i wylewanie wazeliny i akceptację z powodu przynależności do tej czy innej grupy.
Majka baw się dobrze i nie daj się zakrzyczeć, a Jaro Tobie za tę łyżkę dziegciu "piona"!
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2013, 20:31 przez Tomecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpierw Pegaz, Ogar, Panonia 250 teraz Suzuki gsx-f

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 13 grudnia 2013, 19:25

nie ma problemu kolego ,ja zostałem przez grupę S.R. potraktowany podobnie jak ty,i tylko się cieszyć że sprawa nie przeszła bez echa ,może to jednak kilku osobom da do myślenia ..a CIEBIE już TERAZ zapraszam na wódeczkę jak tylko będzie okazja ,a na wiosnę do wspólnego latania ,mam tu u siebie i okolicach fajną ekipę więc będzie GIT!!! pozdro...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
BONZO
Posty: 283
Rejestracja: 06 lipca 2011, 21:12
Lokalizacja: Ozimek

Postautor: BONZO » 13 grudnia 2013, 19:51

Super !!
Przez to zamieszanie jesteśmy najczęściej odwiedzanym tematem. :P

Dzięki temu za każde odświeżenie tematu mamy (OPOLEZONE) 1zł, a za każdy odpis 5zł 8)

Czysta kasa !!!! 8)
Związku z brakiem mojej obecności składam wszystkim serdeczne życzenia
Wesołych Świąt
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomecki
Posty: 21
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 13:39
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: Tomecki » 13 grudnia 2013, 20:34

Jaro - oczywiście przychylam się do zaproszenia :)

Bonzo .......wisicie nam mnóstwo kasy. :shock:
Najpierw Pegaz, Ogar, Panonia 250 teraz Suzuki gsx-f

Nika
Posty: 26
Rejestracja: 07 maja 2011, 18:11

Postautor: Nika » 13 grudnia 2013, 22:13

Jaro 33 i Tomecki przy tym zaproszeniu na wódeczkę nie zapomnijcie o Majeczce, w końcu zasłużyła sobie :D
Zapominając o całej tej sytuacji będzie okazja jednak do poznania i zintegrowania się.

Maja, Ty wiesz, napisałaś wszystko!

Zgadzam się z Mają i zupełnie nie rozumiem reakcji kolegów. Bo nikt do tej pory nikomu nie zabraniał integrowania się z grupą.
Przyznam, że czytałam to z nie małym wstydem :oops:

Nie ma mnie obecnie w kraju, ale pozdrawiam Was wszystkich, SLOW i jeszcze nie SLOW i czekam na relacje z dzisiejszej imprezy :D
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2013, 22:42 przez Nika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jekke
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2012, 23:19
Lokalizacja: Opole

Postautor: Jekke » 13 grudnia 2013, 22:20

ja już wróciłem- jak zwykle... piją :wink:
Homo homini

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 13 grudnia 2013, 22:36

tak czytam czytam i nie wiem czy mam problem z oczami w calym tym zamieszaniu chodzi o jazde na motocyklach a to co przeczytalem panowie wstyd wkupianie sie poznawanie ktos napisal ze nie ma regulaminu itp a tu ewidetnie zakrawa na klub i zasady Maja brawo jako jedyna z tej grupy rozumiesz o co chodzi w tym wszystkim przykro czytac takie wpisy jak ja zaczynalem jezdzic bylo nas niewielu i radoscia bylo sie spotkac pogadac a jesli nawet ktos obcy wpadl to sie go witalo poznawalo nigdy nikt nie zabronil mi pojawienia sie na imprezie motocyklowej nawet jesli nikogo nie znalem zawsze mnie cieplo przyjmowano nie wiem dlaczego tak sie panowie zachowali ale jesT mi przykro ze tak potraktowano jednego z nas motocykliste
ktos napisze ze impreza zamknieta itp ale on zostal zaproszony przez jednego z was ale coz takie jest zycie jak widac Tomecki Jaro nie wiem czy sie znamy ale chetnie was poznam polatam z wami i jesli bede robil impreze to zaprosze jestesmy motocyklistami i jezdzimy nie wazne na czym ale ta jazda nas laczy wiec tym bardziej takie incydenty sa przykre
mysle sobie ze moderator tez powinien sie wypowiedziec jest to forum nie ma na nim klubow zakazow itp i niech tak pozostanie a jesli ktos chce zrobic klub motocyklowy to niech zrobi zasady warunki i swoja wlasna strone
jesli kto bedzie mial mi cos do powiedzenie chetnie to przyjme prosto w oczy jezdze bardzo dlugo na motocyklu moge smialo powiedziec ze jest to moje zycie ale pierwszy raz spotkalem sie z takim niezrozumieniem
mam nadzieje ze to byl tylko jeden taki incydent izostana wyciagniete wnioski inaczej bedzie to swiadczylo ze pewni ludzie sa ograniczeni i maj kolko wzajemnej adoracji a z takimi motocyklistami niechce sie utozsamiac to tyle co mam to powiedzenia

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 13 grudnia 2013, 23:18

miło widzieć jak koledzy z forum reagują i piętnują takie sytuacje ,kolega DR.HAUSE idelanie ujął cały wątek w słowach,nic dodać nic ując ,takie zachowania trzeba pietnować i tyle ,mam nadzieję że nie raz razem polatamy ..z góry dzięki wszystkim którzy nas popierają ...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 13 grudnia 2013, 23:26

o MAJECZCE oczywiście pamiętamy,ale nie wypada kobiety na wódkę zapraszać ale na dobrego drinka jak najbardziej ...więc do szybkiego spotkania no i mega polatania ..NIKA dla CIEBIE też ..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 263
Rejestracja: 17 września 2009, 11:59
Lokalizacja: Szczedrzyk

Postautor: Puzon » 14 grudnia 2013, 00:46

Korciło mnie aby coś napisać ale powstrzymywałem się do czasu :!:
dr.hause pisze:jesli kto bedzie mial mi cos do powiedzenie chetnie to przyjme prosto w oczy
Mam coś Tobie do powiedzenia a mianowicie: chętnie się z Tobą napiję 8) i tyle z mojej strony w temacie.
https://www.facebook.com/motobajkal/

Jest nas tylu i każdy ma prawo do własnego stylu.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 14 grudnia 2013, 00:55

to jedna z tych spraw, gdzie WSZYSCY mają rację.

1) tak, to prywatna impreza SLOW RIDERS, mają do tego prawo, należy to uszanować

2) tak, jedna osoba więcej nie zrobiła by takiej różnicy, a tak powstała kłótnia i wątek na 3 strony

3) jeśli już, to na zbiorowy na wpierdol zasłużył Art05, bo zaprosił osobę spoza grupy i tym samym wywołał całą lawinę kolejnych postów

4) nie no, żartuję, nie bijcie go... nie miał złych zamiarów ;)

5) generalnie mam wrażenie, że czasem zapominamy, że w tym wszystkim chodzi o to, by był ubaw, i by było fajnie. i wtedy robi się NIE FAJNIE... ;x
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SLOW RIDER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika