Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider

Kącik dla miłośników chopperów, cruiserów i nieśpiesznego, majestatycznego sunięcia przez krajobraz
Awatar użytkownika
art05
Posty: 74
Rejestracja: 06 sierpnia 2012, 17:14
Lokalizacja: Opole/Dąbrowice

Postautor: art05 » 14 grudnia 2013, 08:59

Mnie nie można pobić:)
Znam Taza
A on zna miau-miau czy coś takiego:)
piwa i pacierza nie odmawiam

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 14 grudnia 2013, 13:32

Każdy robi to co lubi.

I czy z wami..czy bez Was(w sensie tomecki,jaro33 i inni którym skacze gul że ktoś potrafi stworzyć jakąś społeczność i czuć się w niej dobrze bez takich jak wy właśnie)bawiłem się doskonale...

Myślę że dalej jesteście w mniejszości i to tylko Wasza desperacja podpowiada Wam to co piszecie.Przyjmijmy że nikt z wami nie chciał się integrować bo nikt nie chciał brać odpowiedzialności za Wasze zachowania BO NIKT WAS NIE ZNA

I przede wszystkim...ktoś już chyba wspomniał że nie jest to dział ogólny tylko SLOW RIDERS i powinni się w nim wypowiadać zainteresowane osoby a nie każdy który ma problemy emocjonalane i nie wie co z tym zrobić..napiszcie sobie do BRAVO GIRL albo do Przyjaciółki..tam jest miejsce na Wasze infantylne posty

Amen
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 14 grudnia 2013, 14:10

i znowu koleś zaczynasz te swoje PIERDU SMIERDU ,jak widać kilka osób zauważyło sens tego wątku...i przestań mnie gościu obrażać bo mnie nie znasz,wgóle to TURLAJ DROPSA AŻ DO MOSKWY!!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 14 grudnia 2013, 14:32

do wszystkich przychylnych lub nie,dajmy se spokój już z komentowaiem tego problemu ,bo jak widze to i tak nic nie da,a do tego zaczyna robić się nie przyjemnie,mam dość obrażania mojej osoby i jak się wk..... to zaraz się z panem z nysy przejadę po bandzie,ale wolę nie zniżać się do jego poziomu wieć opuszczam ten s.. ,wogóle jak stwierdził to strona S.R. więc pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓW..WESOŁYCH SWIĄT DLA WAS WSZYSTKICH..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 14 grudnia 2013, 14:49

jezeli kolego pijesz do mnie to czuje sie tez obrazony tak sie sklada ze jestem dosc stara osobowowoscia na tym forum i wbrew temu co piszesz ludzie mnie znaja jesli natomiast ci nie pasuje ze wypowiadamy sie na tym forum to proponuje zrobic swoje prywatne do ktorego bedzie miala dostep tylko wasza grupa ludzi i nie bedzie zadnych nieporozumien dopuki jestescie na forum ogolnym musicie sie liczyc z zdaniem innych uzytkownikow nie mam zadnych problemow emocjonalnych natomiast pamietajmy co nas laczy a laczy nas jazda motocykle i spolecznosc motocyklowa dlatego podnosimy reke na znak powitania na drodze i niech tak zostanie jesli natomiast tak bardzo wam przeszkadza odmienne zdanie ludzi zalozcie pelnoprawny klub motocyklowy z zasadami warunkami kamizelka i godlem co do brania odpowiedzialnosci za zachowanie
tu moglbym sie rozpisac bo pare imprez robilem i o odpowiedzialnosci i zaangazowaniu moge wiele napisac ale uwazam ze niema sensu tak wiec na tym zakoncze wielu moich przyjaciol i motocyklistow zgodzi sie zemna ze czasami jest potrzebne troche wyrozumialosci i tym oto akcetem zakoncze moja paplanine:)

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 14 grudnia 2013, 14:56

i jeszcze odniose sie do jednej wypowiedzi a mianowicie gul mi nie skacze i jesli chcialbys wiedziec to naleze do klubu motocyklowego i jestem mile widziany w innych klubach w ktorych zawsze moge liczyc na pomoc dobre slowo i nikt nie odmowi mi spotkania itp.

Awatar użytkownika
kit
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: kit » 14 grudnia 2013, 15:17

Oj przegięliście "mistrzowie forumowego bluzgu ". Stwórzcie sobie na forum swoją działkę typu "Szybki jestem dużo pisze i bez sensu" i tam sobie wylewajcie swój pretensje i żale. Na tą chwilę powiem kotko z forum SR WYPIERDALAĆ !!!! :twisted:
.
.
.

Obrazek

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Postautor: dr.hause » 14 grudnia 2013, 15:30

skoro Arku uwazasz ze pisze bez sensu to ja to ujeles wypierdalam z waszego dzialu

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 14 grudnia 2013, 16:03

i tym pozytywnym akcentem można zakończyć tą nierówną walkę...wg.mnie wogóle niepotrzebną.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich.



Bez wyjątków.
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 14 grudnia 2013, 17:48

Ja rozumiem ze sie troche wsciekacie. W sumie kij mi do tego, ale... troche przeginacie. Smutne to.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2013, 22:17
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: Krzysiek » 14 grudnia 2013, 20:32

Patrzę i nie mogę uwierzyć żeby po wspaniałym spotkaniu nikt nie zamieścił choćby małej wzmianki w postaci zdjęcia.
Żaba liczyłem na Ciebie że to zrobisz
Ale może kolegom np. grzybek zaszkodził i jeszcze się źle czują

Awatar użytkownika
pilocix
Posty: 90
Rejestracja: 10 lipca 2011, 22:21
Lokalizacja: opole

Postautor: pilocix » 14 grudnia 2013, 21:45

,,Co ja pacze''-patrzę i własnym oczom nie wierzę, normalnie jest mi wstyd jak to czytam niestety-Wesołych Świąt

Awatar użytkownika
BONZO
Posty: 283
Rejestracja: 06 lipca 2011, 21:12
Lokalizacja: Ozimek

Postautor: BONZO » 14 grudnia 2013, 22:14

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hektor
Posty: 981
Rejestracja: 27 września 2009, 07:39
Lokalizacja: Opole

Postautor: Hektor » 14 grudnia 2013, 22:47

Dzięki za super zabawę , z roku na rok jest coraz fajniej :D
Wielkie dzięki za wspaniałe jedzonko , prosiaczek i cała reszta palce lizać .
Myślę że wszyscy podzielą moje zdanie że za rok ta impreza musi się odbyć
i że nikt i nic nie będzie w stanie tego zepsuć . :twisted: .
Szkoda że nie było tych na których liczyłem że będą ... no nic ...
Wielkie ukłony dla wszystkich tych co poświęcili czas by to przygotować .
Dzięki Chichus za dostarczenie mojej skóry do domu :lol:
Zaczyna się od nieporozumienia , potem prowokacji i bicia piany .
Zbyt wiele niepotrzebnych słów i bezsensowne nakręcanie spirali nienawiści .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i czekam na jakieś foteczki 8)

Awatar użytkownika
majka7337
Posty: 333
Rejestracja: 19 czerwca 2010, 17:58
Lokalizacja: Opole

Postautor: majka7337 » 15 grudnia 2013, 01:22

kit pisze: Na tą chwilę powiem kotko z forum SR WYPIERDALAĆ !!!! :twisted:

A kim ty jesteś żeby decydować kto może tu być a kto nie – samozwańczym NIKIM.
Jest mi wstyd za wypowiedzi niektórych osób. A gdzie są Bonzo, 16, Nika, Pilot, Tom, Cezar - Slow Ridersi którzy tworzyli trzon tej grupy, wylali się na to gówno które tu powstało w ostatnim czasie i wcale się nie dziwię. Szkoda tylko, że kilka osób niszczy dobre imię całkiem fajnej kiedyś grupy.

Mam do sprzedania/oddania kilka koszulek Slow Rider rozmiar S i M – ktoś chętny?
Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SLOW RIDER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika