Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider

Kącik dla miłośników chopperów, cruiserów i nieśpiesznego, majestatycznego sunięcia przez krajobraz
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2013, 22:17
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: Krzysiek » 12 grudnia 2013, 18:48

I po burzy nadchodzi spokój. Tak to odbieram to zamieszanie i bardzo się cieszę, że choć niewiele razy było mi dane z Wami się spotkać na wspólnym lataniu, to widzę i stwierdzam z całą stanowczością , że warto trzymać się z grupą ( jak Piotr nazwał nieformalną), bo jak przystało na osoby związane wspólną pasją nie pozwolicie siebie obrażać przez osoby trzecie bo i też takie tematy wynikają z nieznajomości właśnie tej grupy. Grupy która poprzez wspólne spotkania rozmowy i wyjazdy się integruje i zacieśnia. To tylko zazdrość i chęć zepsucia koleżeńskich i przyjacielskich stosunków powoduje złość "obcych" osób,które po prostu nie potrafią i nie chcą się dopasować, a potrafią tylko szkodzić i wprowadzać zamieszanie. Są to samotnicy którzy nigdy nie będą potrafili się znaleźć w takich grupach bo tu nie potrzeba arogantów i cwaniaków. Jestem i chcę być członkiem SR i mam nadzieję że i mnie wraz z moimi zaletami i wadami przyjmiecie jak bym był od lat w grupie.
Pozdrowionka i do zobaczyska jutro.

PS.
Musiałem sobie ulżyć choć trochę :D

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 12 grudnia 2013, 19:04

Krzysiek pisze:PS.
Musiałem sobie ulżyć choć trochę :D


Ulżysz sobie jutro...w towarzystwie tych co widać że lubią :wink:
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 12 grudnia 2013, 19:29

samotnik ???? co ty gościu do mnie piszesz,zanim wogóle zaczełem ten wątek długo się zastanawiałem co usłyszę za wyrażenie swoich pogłądów na temat waszego zachowania,,ale dostałem od was epitety których sie nie spodziewałem ,a to co napisał pan PIOTR R czy teraz pan KRZYSIEK to mi odebrało kilka dni życia ...bawcie sie w tej waszej grupie SR,A do pana PIOTRA R -NIGDY W ŻYCIU NIKOMU BYM NIE ODMÓWIŁ WSTĘPU NA IMPREZE TYLKO DLATEGO ŻE GO NIE ZNAM ,NIE KLASYFIKUJE LUDZI WASZYMI KATEGORIAMI i nikt ze mną nie musi latać żeby się poznać czy wbić na impre ...i wbrew temu co se tam myślicie ,mam z kim latać i wielu podziela moje zdanie ,a widząc was w przyszłośći LEWA NIE POJDZIE W GÓRE,,aha i na zamknięcie tematu NIE DO ZOBACZENIA W 2014 roku ...a terez piszcie se co chcecie ,albo WÓDKI sie napijcie bo to wam wychodzi najlepiej...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 12 grudnia 2013, 20:01

jaro33 pisze:samotnik ???? co ty gościu do mnie piszesz,zanim wogóle zaczełem ten wątek długo się zastanawiałem co usłyszę za wyrażenie swoich pogłądów na temat waszego zachowania,,ale dostałem od was epitety których sie nie spodziewałem ,a to co napisał pan PIOTR R czy teraz pan KRZYSIEK to mi odebrało kilka dni życia ...bawcie sie w tej waszej grupie SR,A do pana PIOTRA R -NIGDY W ŻYCIU NIKOMU BYM NIE ODMÓWIŁ WSTĘPU NA IMPREZE TYLKO DLATEGO ŻE GO NIE ZNAM ,NIE KLASYFIKUJE LUDZI WASZYMI KATEGORIAMI i nikt ze mną nie musi latać żeby się poznać czy wbić na impre ...i wbrew temu co se tam myślicie ,mam z kim latać i wielu podziela moje zdanie ,a widząc was w przyszłośći LEWA NIE POJDZIE W GÓRE,,aha i na zamknięcie tematu NIE DO ZOBACZENIA W 2014 roku ...a terez piszcie se co chcecie ,albo WÓDKI sie napijcie bo to wam wychodzi najlepiej...


no teraz nam dojebałeś..
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 12 grudnia 2013, 20:23

gościu (jaro33) ja na imprezę nie idę z przyczyn ode mnie niezależnych ale czuję się związany z SR więc twoje wywody mnie obrażają trzeba umieć i pić i jeżdzić skoro tego nie potrafisz to nie wchodź na forum które cie nie dotyczy i nie obrażaj ludzi no trudno możesz tą lewą ............. pomachać nam z dołu

POZDROWIENIA DLA SR BAWCIE SIĘ DOBRZE :lol: :lol: :lol:
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 12 grudnia 2013, 20:48

gościu RAVAL nikt mi tu nie bedzie wyjezdał od arogantów .samotników a tym bardziej cwaniaków,żadnego z was osobiście nie obraziłem (w przeciwieństwie do was) ,napisałem OGÓLNIE o sytuacji z (tomeckim)która miała miejsce a która w moim odczuciu była grubo nie fajna , ale mam juz dosyć pieprzenia o tym ,ale w nikogo z was osobiście nie rzucam epitetami więc dajcie se na wstrzymanie..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 12 grudnia 2013, 20:53

zaba pisze:
Maciek pisze:Żaba skonfiskujemy twoje GoPro. :D 8) bo masz haka na wszystkich :D :D :D
aa i jestem ciekaw czy wiesz gdzie ja chodzę do fryzjera?? :D :D

w twoim przypadku wiem gdzie twoja głowa laduje,widziałem cie w bieliznie i wiem jak głosno chrapiesz :lol: i wiem jaki jestes słaby w GTA :roll: :D :D :D



takie rzeczy to tylko u mnie :lol: :lol: :lol:
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 12 grudnia 2013, 20:55

po prostu mijajmy się z daleka tu na forum i na drodze i będzie GIT!!!nara
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 12 grudnia 2013, 21:03

jaro33 pisze:po prostu mijajmy się z daleka tu na forum i na drodze i będzie GIT!!!nara


dokładnie...to chyba najlepsze i satysfakcjonujące rozwiązanie dla wszystkich stron...
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
kit
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: kit » 12 grudnia 2013, 22:14

jaro33 pisze:po prostu mijajmy się z daleka tu na forum i na drodze i będzie GIT!!!nara


No nareszcie jakieś konstruktywne wnioski !
Bynajmniej w tym dziale forum jakim jest "SLOW RIDERS/Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider" (jak sama nazwa wskazuje kto organizuje sobie spotkanie) powinni wypowiadać się głównie ci którzy są członkami tej grupy oraz bezpośrednio zainteresowani poruszanym wątkiem.
.
.
.

Obrazek

Awatar użytkownika
majka7337
Posty: 333
Rejestracja: 19 czerwca 2010, 17:58
Lokalizacja: Opole

Postautor: majka7337 » 12 grudnia 2013, 23:36

A teraz żeby tradycji stała się zadość, na dzień przed imprezą Majka wtrąci swoje trzy grosze :twisted:

Drodzy koledzy wypowiadający się w tym temacie, moje zdanie jest odmienne od Waszego (ale to nie nowość :wink: ). Zupełnie nie rozumiem dlaczego "napadamy" na kogoś, kto chciał się z nami zintegrować. Tak, "napadamy" bo jeśli spróbujemy podejść do tematu obiektywnie i z takim podejściem przeczytamy wszystko jeszcze raz, to może spojrzymy na to inaczej. Pomyślcie trochę jakbyście się poczuli gdyby Was ktoś tak potraktował na dzień dobry (tym bardziej, że został zaproszony przez jednego z nas). Przecież każdy z nas kiedyś w ten czy inny sposób dołączał do grupy. Nigdy nikomu tego nie zabranialiśmy. Nigdy też nie było powiedziane, że nie można zacząć od wspólnej imprezy.
Może mam zbyt krótką pamięć, a może zbyt rzadko jeżdżę z grupą, ale:
- moskvę i Monikę poznałam na imprezie mikołajkowej rok temu, z wcześniejszych spotkań czy wspólnych wypadów ich nie kojarzę, później owszem,
- arta poznałam w tym roku pod dziadem i skończyło się na imprezie w mieście, z wyjazdów wcześniejszych i późniejszych też go nie pamiętam,
- Akilla i jej mąż są wszystkim znani, ale w tym roku pamiętam tylko wspólny wyjazd na motobazar i piknik w Czarnowąsach,
- Krzysiek, Marek leśniczy i Jacenty - przepraszam ale wcale nie kojarzę, może za mało z Wami w tym sezonie jeździłam, może o wielu wyjazdach nie wiedziałam?
- przyjaciół znam i bardzo lubię - jeśli to osoby o których myślę - nie jeżdżą na motocyklach, nawet na plecakach.

Próbowałam zamknąć ryja i milczeć, ale nie potrafię, musiałam wyrazić swoje i tylko swoje zdanie. Więcej nie będę komentowała tematu bo to na nic. Jutro oczekuję linczu, ale przezornie tak jak Jekke w zeszłym roku, tak i ja uzbroję się w okulary :D

Na koniec z pewną taką nieśmiałością i bezczelnością zapytam, czy mogłabym przyjść z osobą towarzyszącą? Płatność jutro gotówką do rąk organizatora.
Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
Jekke
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2012, 23:19
Lokalizacja: Opole

Postautor: Jekke » 13 grudnia 2013, 00:05

Jutro oczekuję linczu, ale przezornie tak jak Jekke w zeszłym roku, tak i ja uzbroję się w okulary Very Happy


Majka... byłem bez... tylko 4 chlaśnięcia, dasz radę :)

w tym roku z dziećmi ;) więc w ogóle nie do ruszenia ;)
Homo homini

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 13 grudnia 2013, 00:36

I wychodzi na to że ja też się wkreciłem nikogo nie pytając o zdanie ...

Dzięki Majka za przypomnienie...
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
kit
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: kit » 13 grudnia 2013, 07:53

majka7337 pisze:A teraz żeby tradycji stała się zadość, na dzień przed imprezą Majka wtrąci swoje trzy grosze :twisted:

Drodzy koledzy wypowiadający się w tym temacie, moje zdanie jest odmienne od Waszego (ale to nie nowość :wink: ). Zupełnie nie rozumiem dlaczego "napadamy" na kogoś, kto chciał się z nami zintegrować. Tak, "napadamy" bo jeśli spróbujemy podejść do tematu obiektywnie i z takim podejściem przeczytamy wszystko jeszcze raz, to może spojrzymy na to inaczej. Pomyślcie trochę jakbyście się poczuli gdyby Was ktoś tak potraktował na dzień dobry (tym bardziej, że został zaproszony przez jednego z nas). Przecież każdy z nas kiedyś w ten czy inny sposób dołączał do grupy. Nigdy nikomu tego nie zabranialiśmy. Nigdy też nie było powiedziane, że nie można zacząć od wspólnej imprezy.
Może mam zbyt krótką pamięć, a może zbyt rzadko jeżdżę z grupą, ale:
- moskvę i Monikę poznałam na imprezie mikołajkowej rok temu, z wcześniejszych spotkań czy wspólnych wypadów ich nie kojarzę, później owszem,
- arta poznałam w tym roku pod dziadem i skończyło się na imprezie w mieście, z wyjazdów wcześniejszych i późniejszych też go nie pamiętam,
- Akilla i jej mąż są wszystkim znani, ale w tym roku pamiętam tylko wspólny wyjazd na motobazar i piknik w Czarnowąsach,
- Krzysiek, Marek leśniczy i Jacenty - przepraszam ale wcale nie kojarzę, może za mało z Wami w tym sezonie jeździłam, może o wielu wyjazdach nie wiedziałam?
- przyjaciół znam i bardzo lubię - jeśli to osoby o których myślę - nie jeżdżą na motocyklach, nawet na plecakach.

Próbowałam zamknąć ryja i milczeć, ale nie potrafię, musiałam wyrazić swoje i tylko swoje zdanie. Więcej nie będę komentowała tematu bo to na nic. Jutro oczekuję linczu, ale przezornie tak jak Jekke w zeszłym roku, tak i ja uzbroję się w okulary :D

Na koniec z pewną taką nieśmiałością i bezczelnością zapytam, czy mogłabym przyjść z osobą towarzyszącą? Płatność jutro gotówką do rąk organizatora.


Kochana Maju co do twego pytania, nie widzę problemu abyś przyszła z osobą towarzyszącą i na miejscu uregulowała należność.

A teraz do Wszystkich - Kochani moi po tych wszystkich zawirowaniach, problemach, nerwach, przybyłych siwych włosach etc. pragnę Was powiadomić że dzisiejsze Mikołajki są drugą i ostatnią edycją organizowaną przeze mnie w tej lokalizacji. Człowiek ma tylko jedno zdrowie i chce jak najlepiej a wciąż wzajemnym pretensjom nie ma końca. :roll:
.
.
.


Obrazek

Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 13 grudnia 2013, 09:46

:(
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SLOW RIDER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika