Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider

Kącik dla miłośników chopperów, cruiserów i nieśpiesznego, majestatycznego sunięcia przez krajobraz
Awatar użytkownika
kit
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: kit » 10 grudnia 2013, 14:55

Czyli lista na dziś wygląda tak :

1. Piotr - catering
2. Żaba - catering
3-4. Moskva +Monia - catering
5-6. Lipa + Kasia- catering
7. Chichus - catering
8. Hektor - catering
9. Krzysiek - catering
10. Art05-catering
11. Taz - catering
12. Maciek - catering
13. Marek-leśniczy-catering
14. 16 - catering
15. Maja - catering
16-17+1,2. Bonzo +Asia,+Paulina dzieci do 18 lat free Wink (jeszcze nie na 100 %)
18. Jacenty - catering
19 ,20. Jekke i M&M'sy- Miłek i Marta( w sumie "oczko" Smile )
.
.
.

Obrazek

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 10 grudnia 2013, 15:53

wcale się nie dziwie TOMECKIEMU że mu przeszło na spotkanie z WAMI !!!.z takim podejściem do ludzi daleko nie zajedziecie, teraz i MI i pewnie wielu innym przeszło jakiekolwiek "polatanko" z wami ...mi osobiście nikt nie bedzie mówił co mam robić żeby się móc z wami spotkać na imprezie ,z resztą wasze towarzystwo będe teraz OMIJAŁ Z DALEKA !!!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Hektor
Posty: 981
Rejestracja: 27 września 2009, 07:39
Lokalizacja: Opole

Postautor: Hektor » 10 grudnia 2013, 16:00

jaro33 pisze:wcale się nie dziwie TOMECKIEMU że mu przeszło na spotkanie z WAMI !!!.z takim podejściem do ludzi daleko nie zajedziecie, teraz i MI i pewnie wielu innym przeszło jakiekolwiek "polatanko" z wami ...mi osobiście nikt nie bedzie mówił co mam robić żeby się móc z wami spotkać na imprezie ,z resztą wasze towarzystwo będe teraz OMIJAŁ Z DALEKA !!!!

I wcale Ci się nie dziwie ...

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 10 grudnia 2013, 16:09

widzę że któs tu się uważa za GÓRU tego forum ,i w ogóle wszech wiedzący na każdy temat ,no ale cóż i tacy na tym świecie muszą byc!!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
tom74
Posty: 873
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 20:48
Lokalizacja: Opole

Postautor: tom74 » 10 grudnia 2013, 17:00

Niestety nie wpadnę na imprezkę, bo mam zajęcia w Kentaki na wieczorówce do 20.30. Będę wypatrywał innych imprez/okazji do spotkania się.
PS zakonserwujecie się przed zapowiadanymi mrozami ;)
gvałka i busa
http://www.youtube.com/user/modificationsdrives/videos
https://www.facebook.com/Hyosung-GV-650-Aquila-Polska-Europe-129924680526225/

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 10 grudnia 2013, 19:58

jaro33 pisze:wcale się nie dziwie TOMECKIEMU że mu przeszło na spotkanie z WAMI !!!.z takim podejściem do ludzi daleko nie zajedziecie, teraz i MI i pewnie wielu innym przeszło jakiekolwiek "polatanko" z wami ...mi osobiście nikt nie bedzie mówił co mam robić żeby się móc z wami spotkać na imprezie ,z resztą wasze towarzystwo będe teraz OMIJAŁ Z DALEKA !!!!


chyba mi serce pęknie...
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 10 grudnia 2013, 20:36

wisi mi to co CI tam popęka ,pokazaliście klasę że HO HO ,włóżcie se te wasze regulaminy głęboko w d...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 10 grudnia 2013, 21:18

jaro33 pisze:wisi mi to co CI tam popęka ,pokazaliście klasę że HO HO ,włóżcie se te wasze regulaminy głęboko w d...


i POKÓJ z tobą jaro33 :D
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl

Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 10 grudnia 2013, 21:21

No niestety nie uda mi się z wami po imprezować i bardzo żałuję bo już na forum robi się gorąco a przecież bawimy się z KLASĄ :D
Miłej zabawy wypijcie kielicha za mnie :D
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 10 grudnia 2013, 22:52

i dobrze że zrobiła się gorąco bo szanowni koledzy ze SLOW RIDERS wylali szambo ,kolega (tomecki) chciał dołaczyć do imprezy ,nawet kase wpłacił ale NIE ,przecież oni nie znajomych nie wpuszczają do swojego szanownego grona ,dobrze ze chociaż zwrot kasa chłopwi zaproponowali i pocieszając dali zaproszenie na 2014 rok ,normalnie śmiech na sali .mam wrażenie że żeby się dstać do tej śmiesznej ekipy to trzeba wam najpierw flaszkę postawić bo widać p opisach że lubicie... S.R.- ŻENADA
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 10 grudnia 2013, 23:15

jaro33 pisze:i dobrze że zrobiła się gorąco bo szanowni koledzy ze SLOW RIDERS wylali szambo ,kolega (tomecki) chciał dołaczyć do imprezy ,nawet kase wpłacił ale NIE ,przecież oni nie znajomych nie wpuszczają do swojego szanownego grona ,dobrze ze chociaż zwrot kasa chłopwi zaproponowali i pocieszając dali zaproszenie na 2014 rok ,normalnie śmiech na sali .mam wrażenie że żeby się dstać do tej śmiesznej ekipy to trzeba wam najpierw flaszkę postawić bo widać p opisach że lubicie... S.R.- ŻENADA


drogi kolego JARO33...nie mierz wszystkich swoją miarą

Zdecydowana większość zgadza się z nami...ale zdarzają się takie przypadki jak Ty...ale i tacy muszą być :-)

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem,co chcesz osiągnąć wypisując te bzdury..świadczy to tylko o Tobie

pozdrawiamy
Śmieszna Ekipa SR

PS.GÓRU pisze się przez U
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 10 grudnia 2013, 23:23

może i większość ale kilka osób w tym JA ma już o was swoje zdanie,NARA!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 10 grudnia 2013, 23:31

jaro33 pisze:może i większość ale kilka osób w tym JA ma już o was swoje zdanie,NARA!!


masz do tego pełne prawo...

Ale wierz mi...nikt z tego powodu raczej nie bedzie rwał włosów z głowy że dwie osoby wyrażą opinie,biegunowo odległe z prawdą.
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
Piotr R
Posty: 133
Rejestracja: 01 maja 2012, 19:22
Lokalizacja: Opole

Postautor: Piotr R » 11 grudnia 2013, 01:04

DO TOMECKI ale przede wszystkim JARO33. Tomecki - dziękuję za grzeczne zapytanie ale jak wszyscy - musimy się czymś wykazać. Mam nadzieję, że zrozumiesz. Na końcu wypowiedzi postaram się w sposób rzetelny uzasadnić. Szanowny KOLEGO (JARO33) bez względu na to czy się TOBIE to podoba czy nie i tak będę CIEBIE traktował jako kolegę, ponieważ jesteś z grupy MOTO. Nie ze względu na fakt, że podobno jestem z tej grupy najstarszy (SLOW RIDERS) (co nie znaczy najbardziej dojrzały) ale ze względu na to, że mnie osobiście Twoje słowa i wypowiedzi zabolały - wypowiem się.
Po pierwsze w każdej grupie-nawet nieformalnej jaką jesteśmy tworzymy swoistą społeczność czy jak kto woli grupę znajomych, którzy w swoim towarzystwie czują się dobrze. Osobiście jestem "wolnym strzelcem" jeżeli chodzi o różne dyscypliny zainteresowań (moje np. poczynając od mototo, - rolki, żagle, wind surfing, narty wodne, moto-sailing, kiteurfing, łyżwy, ski, i wiele innych). Są jednak sytuacje, a przede wszystkim osoby z którymi czuję się po prostu dobrze. Nie byłem założycielem, prowokatorem czy współtwórcą SLOW RIDERS w Opolu ale osoby, które tam jeździły i spotykały się po prostu odpowiadały mi. Sam musiałem się w swoisty sposób "wkupić" się ale nie przez flaszkę czy inne gadżety tylko przez uczestnictwo we wspólnych wyjazdach i rzecz jasna moja skromna osoba musiała być zaakceptowana. Nie wiem do końca czy tak jest ale wydaje mi się, że nikt oficjalnie nie ma nic przeciwko mnie:0 (Mam na dzieję, że poprą mnie osoby, które tolerują moją osobę). Dla zobrazowania sytuacji przytoczę taki prosty przykład - przychodzi do Ciebie nieznany Tobie sąsiad z klatki schodowej, twierdząc, że słyszał, że u Ciebie dzisiaj impreza, ma flaszkę więc wbija :) Podoba się ???
Wracając do tematu - bo poniosła mnie finezja klawiatury polskiej - to spróbuj pojeździć z nami i ocenisz czy warto lub czy interesuje Ciebie integracja. Nie wypowiadaj się przede wszystkim w imieniu innych (jak się domyślam-kolegów). Każdy ma swoją wolę, swoje zdanie, a w przypadku internetu swój brak osobowości- w brew pozorom. Na koniec zupełnie nie wyczerpującej odpowiedzi powiem TAK - w grupie żeglarzy taka osoba jak TY jest wyrzucana za burtę na morzu Północnym.Po raz kolejny wracając do tematu to w każdej grupie trzeba się czymś wykazać. Tolerancją, wzajemnym zaufaniem, koleżeństwem, przepraszam, chyba od Ciebie zbyt wiele wymagam :) Po porostu daj się poznać od dobrej strony, a nie tak na wkręta - przeczytałem - jest impreza - wchodzę i jest O.k. Co prawda moim zdaniem TOMECKI grzecznie zapytał i dostał zaproszenie na przyszły sezon do zapoznania się i i przytulenia do grupy. Mam nadzieję, że JEGO odpowiedź nie jest formą obrazy tylko w sezonie 2014 spotykamy się, gadamy przy kawie (ja stawiam) i jeżeli wszystko O.K. bawimy się razem. Co do CIEBIE myślę, że musisz popracować nad swoim "ego", a później "lewa w górę"!!!

Ps.
Tak na marginesie - odpowiedź do Sz. Kolegi MOSKVA1972 cyt. "wisi mi to co CI tam popęka ,pokazaliście klasę że HO HO ,włóżcie se te wasze regulaminy głęboko w d..." - informuję, że nie mamy regulaminów, mamy tylko zasady tolerancji dla normalnych towarzyszy drogi. Tu pokazałeś, że jesteś pozbawiony podstaw kultury, zadufany w sobie MISTER. SORRY ale sam pokazałeś co swoją osobą reprezentujesz. Myślę, że masz problem przede wszystkim sam ze sobą ale rzecz jasna jestem otwarty na rozmowy, dyskusje i uzasadnienia wypowiedzi face to face. Co do szamba o którym mówisz to TY wlałeś w to forum i skróciłeś moje życie o jeden dzień z nerwów. To kosztuje więc ...

Awatar użytkownika
Piotr R
Posty: 133
Rejestracja: 01 maja 2012, 19:22
Lokalizacja: Opole

Postautor: Piotr R » 11 grudnia 2013, 01:48

Akilia - Ty ze swoim partnerem daliście się poznać z jak najlepszej strony więc zapraszam w imieniu grupy :)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SLOW RIDER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika