Suzuki GSX-650F K8

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
DonPedro
Posty: 108
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:47

Suzuki GSX-650F K8

Postautor: DonPedro » 09 lipca 2016, 17:55

Witam,

nie sądziłem, że w życiu można doświadczać tylu zmian i do tego tak szybko. Zaledwie niecały rok temu zapragnąłem własnego moto, by w niecały rok zdobyć prawo jazdy (nie było łatwo!), a wszystko to za namową niektórych z Was - szczególny wpływ na moją decyzję miał -MisieK- ;-)
Z końcem czerwca pożegnałem Hyosunga, by dwa dni później razem z kolegami pojechać obejrzeć Suzuki. Wpadło mi w oko, a po jeździe próbnej rzeczonych kolegów - kupiłem.

Tutaj jego prezentacja:

Fotoalbum Suzuki GSX-650F

Aktualnie wymieniłem (Kuba wymienił) łożyska główki ramy, wymieniłem płyny hamulcowe i sprzęgłowy, naprawiłem stopy i poprawiłem instalację do kierunków tył. W planach parę istotnych rzeczy do wymiany: opona przód (najlepiej komplet), olej w lagach (chwilowo utwardziłem na napięciu wstępnym, bo pływał jak jasna cholera), olej silnikowy i płyn chłodniczy, filtr powietrza (przynajmniej tam zajrzeć co i jak).

Ogólnie motocykl spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest zrywny, szybki i bardzo mi się podoba - zaskoczył mnie tylko brak schowka w porównaniu do Hyo. W Suzi zmieściłem czekoladę i pudełko Ferrero, albo dwie rękawice ;-)
Niestety jest cięższy o ponad 5 dych, co dla mnie jest sporo.
W trakcie rehabilitacji z nową Suzuki GSX650F :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Suzuki GSX-650F K8

Postautor: -MisieK- » 10 lipca 2016, 09:49

DonPedro jaszcze raz gratulacje z powodu prawka oraz maszyny.
Zrobisz jeszcze te lagi i będzie gites.
Polecam lekturę http://www.sportjazda.pl/index.php/ustawienie-zawieszenia/napicie-wstpne
Pamiętaj, że jak sprzężny są już wyrąbane to nic nie pomoże zmiana napięcia wstępnego.
Wymień sprężyny (wcale nie koniecznie na progresywne), zmień olej i znajdź przyczynę tego drobnego luzu i "będzie pan zadowolony" :P
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Suzuki GSX-650F K8

Postautor: Killu » 11 lipca 2016, 07:04

Gratulacje za prawko i za nabycie moto :)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Suzuki GSX-650F K8

Postautor: Fenek » 22 lipca 2016, 10:22

DonPedro pisze:Niestety jest cięższy o ponad 5 dych, co dla mnie jest sporo.


A czego się spodziewałeś po motocyklu z ponad 4 razy większym silnikiem? :mrgreen:

Awatar użytkownika
DonPedro
Posty: 108
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:47

Re: Suzuki GSX-650F K8

Postautor: DonPedro » 22 lipca 2016, 15:49

Że będzie ważył ciut więcej niż gixxer lub R6, tymczasem tak na prawdę waży blisko 250 a to już chyba trochę za dużo
W trakcie rehabilitacji z nową Suzuki GSX650F :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2013, 22:17
Lokalizacja: OPOLE

Re: Suzuki GSX-650F K8

Postautor: Krzysiek » 22 lipca 2016, 21:30

Nie wiem czym się przejmujesz, masz jeździć a nie dźwigać. Nie stresuj się moja CBF też tyle waży i jest OK . Szerokości ☺
Honda Rebel 125 - > Honda Shadow VT 600 - > Honda Shadow VT750 C - > Honda CBF 1000 -> BMW R1200R


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika