Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 16 czerwca 2016, 20:28

:D Witam
Wróciłem z powrotem . Brawo dla Pabel.
Mój kolejny zakup i nauka na czymś mocniejszym . Chciałbym zaprezentować piekną włoszkę z pazurkiem . Cagiva Mito II Rocznik 2003 Przebieg 32tys. Stan Dobry . Lekka kosmetyka ale to można jej wybaczyć ma swoje latka . Pazurki pokazuje swoją prędkość. Ma kopa ale nie chodzi mi oto by piłować ją 160km /h . Krok po kroku na coraz mocniejsze maszynki ujarzmiać .Muszę o nią dbać by ona zadbała o mnie. Przebieg mam oryginalny , silnik chodzi ładnie , żadnych stuków i nie pokojacych odgłosów , lagi suche ,opony nowe , jak i napęd . Gdy by nie mój zwrost 187 cm mógł bym mniejszy ale się mieszczę . Czeka mnie sporo nauki i pokory . Teraz przynajmniej spokojnie polatam te 90-100 km/h pod wiatra itp. niż 70km/h jak zawiało. Poniżej zdjęcia mojej włoszki.
Obrazek
Obrazek
:)
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 16 czerwca 2016, 20:29

Aleksandro

Tomzo
Posty: 230
Rejestracja: 07 września 2015, 19:26
Lokalizacja: Opolskie

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Tomzo » 16 czerwca 2016, 23:02

Ciao a tutti... :mrgreen:
Uzupełniam braki z dziecinstwa;)
Honda CBF 600S

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: -MisieK- » 17 czerwca 2016, 10:06

No motocykla zajefajny gratuluje.
A jak z papierami, pewnie stoi 15KM, a jest rozblokowany ?
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Pabel » 17 czerwca 2016, 21:01

Życzę Ci abyś był 1 użytkownikiem , który nie dowie się na własnej skórze o legendach o tym motocyklu :D
Linie ma piękne , marzenie z dzieciństwa ;)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Fenek » 17 czerwca 2016, 22:04

Motocykl ładny, chcę tylko zapytać czy jesteś świadom, że jeśli ma więcej niż 15KM (a wątpię aby była zablokowana) to nie możesz nią w świetle prawa legalnie jeździć na A1 lub B po 3 latach?

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 18 czerwca 2016, 07:22

No tak , posklejałem małe ubytki , wyczyściłem , zmieniłem oleje w przekładni wszystko itp.
Obrazek
Kurde nie mogę znaleść czujnika stopu tył grrr.nie działa mi ......
Jeśli Fenek chodzi to nie jest zablokowana facet wracał na niej 160km/h i ma oryginalny wydech tak sadze ,ale nie kupiłem ją by zapierniczać 150km/h tylko 100-120km/h (prędkość przelotowa ) yamaha yzf przepisowo tyle wyciągnie . 120km/hTyle pojedzie jak ją zablokuję nawet. A druga sprawa kupiłem ją bo bardzo mi się podoba sylwetka i te kształty :d :). W dowodzie mam 15 koni 11kw. Jest odblokowana .Wiecie jeśli ktoś będzie pruł więcej niż wyciagnie no to coś nie hallo policja nie jest głupia. A trochę renozansu można mieć w zapasie by uciec od tira lub innego uczestnika który stworzy zagrożenie w puszcze. :P :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Fenek » 18 czerwca 2016, 09:16

No tak, to oczywiste, ale w razie "W" mogą być problemy gdyby coś się stało na drodze i trafiło na ogarniętego policjanta lub rzeczoznawcę.
Oczywiście nie mam zamiaru Cię tutaj pouczać czy nie jeździć na Cagivie :D , ale wolałbym żebyś miał tego świadomość ;)

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 19 czerwca 2016, 00:10

Fenek, masz rację i więcej Ci powiem prędzej biorę takie rzeczy na poważnie pod uwagę, przecież Pan Policjant też nie jest głupiutki , czyta przegląda internet youtube itp. Dla tego jeśli będą się czepiać itp to przy blokuję , i tak będzie w miarę dobrze jeździł . A tak nie ma też co wariować pamiętajmy o naszych załatanych , dziurawych , i nie wiem jakie gówna leżące na drodze , przy których można sie wysypać no i nie wspomnąć o ostrych zakrętach. Dużo nauki mnie czeka ponieważ to nie naked .Motocykl wybrałem 70% ze względu na wygląd :) no i 30% moc . Nie powiem że jak był bym na prostej drodze pustej to bym nie spróbował te 130km/h lub 140km/h to tak zawsze jest , puki co mnie nie ciągnie by tak gnać bo po co szkoda motorka. Taka przelotowa prędkość 100-120km/h starczy a że rezonans jakiś jest to dobrze. Teraz o motorku , nie wiem jak ludzie nie mogą dbać o moto , po ściągnięciu osłon wszystko brudne zasyfione , pajęczyny gorzej niż w piwnicy . Ale ok doprowadzony do stanu dobrego świece zauważyłem że nie jest pierwszej młodości ale denso o odpala za pierwszym razem to nie ruszam . Filtr powietrza przeczyszczony , hmmmm nie zauważyłem gdzie jest filtr paliwa (on jest taki mały ) czyżby go nie było hmmm. Wydech widzę oryginalny ładny srebny z homologacją , reszta wydechu też oryginalna nie widać ze rozcinana i spawana itp. jak to było w np. hondzie nsr 125. Moto jest po małym szlifie ale plastiki są w dobrym stanie małe pęknięcie skręcone , sklejony , itp. Nie którzy jak by chcieli wiedzieć jest to wersja 6 biegowa nie 7 -dmio i dobrze :). Pare fotek z lepszego profilu wrzucam . Mam nadzieje że znajdę czujnik światła stopu z tyłu no bo kurcze wszędzie są linki ,sprzęgła i inne części do moto a takiego małego gówna nie ma co mi się zepsuło. hmmm będzie trzeba coś innym czujnikiem pokombinować i zastąpić .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 19 czerwca 2016, 08:16

aleksandro pisze:Fenek, masz rację i więcej Ci powiem prędzej biorę takie rzeczy na poważnie pod uwagę, przecież Pan Policjant też nie jest głupiutki , czyta przegląda internet youtube itp. Dla tego jeśli będą się czepiać itp to przy blokuję , i tak będzie w miarę dobrze jeździł . A tak nie ma też co wariować pamiętajmy o naszych załatanych , dziurawych , i nie wiem jakie gówna leżące na drodze , przy których można sie wysypać no i nie wspomnąć o ostrych zakrętach. Dużo nauki mnie czeka ponieważ to nie naked .Motocykl wybrałem 70% ze względu na wygląd :) no i 30% moc . Nie powiem że jak był bym na prostej drodze pustej to bym nie spróbował te 130km/h lub 140km/h to tak zawsze jest , puki co mnie nie ciągnie by tak gnać bo po co szkoda motorka. Taka przelotowa prędkość 100-120km/h starczy a że rezonans jakiś jest to dobrze. Teraz o motorku , nie wiem jak ludzie nie mogą dbać o moto , po ściągnięciu osłon wszystko brudne zasyfione , pajęczyny gorzej niż w piwnicy . Ale ok doprowadzony do stanu dobrego świece zauważyłem że nie jest pierwszej młodości ale denso o odpala za pierwszym razem to nie ruszam . Filtr powietrza przeczyszczony , hmmmm nie zauważyłem gdzie jest filtr paliwa (on jest taki mały ) czyżby go nie było hmmm. Wydech widzę oryginalny ładny srebny z homologacją , reszta wydechu też oryginalna nie widać ze rozcinana i spawana itp. jak to było w np. hondzie nsr 125. Moto jest po małym szlifie ale plastiki są w dobrym stanie małe pęknięcie skręcone , sklejony , itp. Nie którzy jak by chcieli wiedzieć jest to wersja 6 biegowa nie 7 -dmio i dobrze :). Pare fotek z lepszego profilu wrzucam . Mam nadzieje że znajdę czujnik światła stopu z tyłu no bo kurcze wszędzie są linki ,sprzęgła i inne części do moto a takiego małego gówna nie ma co mi się zepsuło. hmmm będzie trzeba coś innym czujnikiem pokombinować i zastąpić .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Popatrzcie jak miałem Hyosunga to zastrzegałem sobie że bede miał go 3-4 lata ojjjjj dał bym sobie coś uciąć , ale dobrze że się nie zakładałem :P nie zdziwię się jak za 2 lata napisze post że kupiłem 600ccm i że pójdę zrobić prawko hehehe . Zobaczymy za rok :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
krzychu
Posty: 61
Rejestracja: 03 maja 2015, 12:52
Lokalizacja: Opole/Dobrzeń Mały

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: krzychu » 19 czerwca 2016, 20:55

Napiszesz tego posta, napiszesz :D
94-98 Honda VF750 Magna--> ...długo długo nic--> Honda VF1100 Magna --> obecnie Yamaha XJR 1300

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Pabel » 20 czerwca 2016, 04:35

Myśle , ze bedzie to nawet w przyszłym sezonie :D

A te 160 km/h to sprawdzisz sam przy 1 okazji :D póki co klasyk "nie bede odwijal" ;D
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: jaro33 » 20 czerwca 2016, 08:39

no niestety Pabel ma rację ,moc i prędkość wciąga ,sam się przekonasz że wraz z nawiniętymi kilometrami będziesz jezdził co raz szybciej ! tak to już jest z tą motocyklową pasją! wciąga i czasem pozbawia zdrowego rozsądku ,ale wszystko dla ludzi,byle z głową ;-)
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 20 czerwca 2016, 11:32

Jaro33. racja nawet święte słowa. Czasami nawet samo od siebie to wychodzi a człowiek sie zastrzega .Co ma być to będzie nic nie jest nieuniknione . :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 21 czerwca 2016, 20:25

Dobra . Moi drodzy sprawa wygląda tak ze zamontowałem sobie osłonkę, oraz czujnik światła stop udało mi sie znaleść , ale mam pytanie gdzie można zregenerować lub kupić nie dźwignię zmiany biegów lecz ten pręt długi cięgno zmiany biegów , ponieważ na końcach jest połączony kulkowo nie wiem jak fachowo to nazwać . Ja mam to luźne w trzy pupy aż ciężko mi na luz trafić bo lekko dotknę i sie wbija na jedynkę itp. lata to jak kaczej du...pie. Mógł bym na tym jeździć ale jest to trochę wyrobione .
Aleksandro


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika