Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 21 czerwca 2016, 21:54

aleksandro pisze:Dobra . Moi drodzy sprawa wygląda tak ze zamontowałem sobie osłonkę, oraz czujnik światła stop udało mi sie znaleść , ale mam pytanie gdzie można zregenerować lub kupić nie dźwignię zmiany biegów lecz ten pręt długi cięgno zmiany biegów , ponieważ na końcach jest połączony kulkowo nie wiem jak fachowo to nazwać . Ja mam to luźne w trzy pupy aż ciężko mi na luz trafić bo lekko dotknę i sie wbija na jedynkę itp. lata to jak kaczej du...pie. Mógł bym na tym jeździć ale jest to trochę wyrobione .

Moi drodzy Motocykliści , pogrzebałem na internecie i głowka ciegna tak to sie nazywa chyba , fotka poniżej
Obrazek
to mam wyrobione i powiedzcie gdzie sie z tym udać , do mechanika itp. czy coś zaradzi .
Aleksandro

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: Pabel » 21 czerwca 2016, 23:52

Zapytaj Killa, z tej firmy chyba mam lusterko czyli chyba ma dojście do tego producenta :)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
kofee
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: kofee » 22 czerwca 2016, 09:40

Aleksandro, sprawdź na Allegro, wyszukiwarka trochę głowek cięgna znajduje.

Mój motorower u poprzedniego właściciela dorobił się druciarstwa w postaci przyspawania podkładki do cięgna tak aby główka nie wyskakiwała. Dało się jeździć, ale w końcu kupiłem całą nową dźwignię.
żółta strzała ;-)

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 22 czerwca 2016, 11:08

Tak racja, szukałem jak te cholerstwo się nazywa fachowo , po wieczornych poszukiwać i porannych znalazłem Główka Cięgła . Gwint Lewy i Gwint prawy.
Obrazek
dwie sztuki z wysyłką razem 20zł . Dobrze że jest ten necik i allegro . No i na zimę nazbiera się wymiana , teraz poskręcałem plastiki to nie będę dwa razy rozkręcał . :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 24 czerwca 2016, 11:58

Dzisiaj patrzyłem na moto , bo muszę wymienić prędkościomierz ponieważ wskazówka lata jak chole...ra , ale motocykl mam przyblokowany ponieważ kręci tylko do 7,5tys , i w sumie dobrze :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 24 czerwca 2016, 12:25

aleksandro pisze:Dzisiaj patrzyłem na moto , bo muszę wymienić prędkościomierz ponieważ wskazówka lata jak chole...ra , ale motocykl mam przyblokowany ponieważ kręci tylko do 7,5tys , i w sumie dobrze :)

Myślę że ten sprzedający w kulki mnie zrobił że tyle wyciąga .... moduł oryginalny, wydech nie rozcinany anie nie przerabiany oryginalny z oryginalną końcówka .Mógł te 130- 140km/h max jechać. W sumie dobrze przynajmniej nie jest zajechany tak może silnik. Nic nie będe go odblokowywał , lepsza ta prędkość 130- 140km./h niż Hyosungiem max 100km/h było. Najmniej włożyć , tylko w jakieś naprawy :) pojeździć i zrobić prawko i kupić coś mocniejszego hmmmm :)
Aleksandro

Awatar użytkownika
DonPedro
Posty: 108
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:47

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: DonPedro » 26 czerwca 2016, 22:58

Bardzo ładny motocykl, myślę że będzie mu bardzo dobrze w Twoich rękach. Właściwie już mu jest.
A co do prawka - ja też myślałem, że go nie potrzebuję a w sumie moto kupiłem na A wcześniej niż zdałem egzamin i dalej to stwierdzenie jest aktualne tak samo jak to, że "nie będę odwijał manety" to mit jakich mało, bo już dawno spróbowałem co moja bestia potrafi (pewnie, że nie na full!) :D
W trakcie rehabilitacji z nową Suzuki GSX650F :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 10 lipca 2016, 17:39

Ok Witajcie .
Dzisiaj po kilku godzinnej walce wymieniłem linkę od gazu (rolgazu) która składa sie z 3 linek, nie obyło się bez problemów ponieważ linka oryginalna zamówiona , a tu za długa i gwint nie pasuje do rolgazu . Lecz po kilku godzinnej walce uuuudałoooo się , reakcja na manetkę krótka lecz przy regulowaniu śruby w którą wchodzi linka od gaźnika ciągnie ok. Od razu świeca irydowa wymieniona , bo stara to chyba od początku tam była.... brak komentarza . Muszę wymienić obrotomierz bo faluje i prędkościomierz no i dalej zobaczymy :).
Aleksandro

Awatar użytkownika
aleksandro
Posty: 88
Rejestracja: 31 marca 2016, 16:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piękna Włoszka z Pazurem Cagiva Mito II

Postautor: aleksandro » 13 lipca 2016, 20:08

Witam
Pomału kroki do przodu robimy , :) Linka od prędkościomierza wymiona i chodzi jak malina, obrotomierz wysłany do specjalistów od naprawy zegarów do motocykli :), śruby wymieniłem w ścięgnach od zmiany biegów i dobrze wchodzą. Pomału wychodzimy na prostą :). Wymiana żarówek na ledowe do zegarów.
Aleksandro


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika