Bandzior Pana Doktora :)

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
Grucha
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwietnia 2015, 12:45
Lokalizacja: Kolanowice

Bandzior Pana Doktora :)

Postautor: Grucha » 19 kwietnia 2015, 00:01

Witam!

W końcu postanowiłem pochwalić się moim Banditem i przedstawić Wam go z bliska, bo często zaglądałem na forum ale nie rejestrowałem się :)

Bandit K8 z ABS. Sprowadziłem go z Niemiec w grudniu 2013, wtedy miał przebieg blisko 8000km (udokumentowany w książce serwisowej).
Rocznik 2008 jednak wyjechał na Niemieckie drogi dopiero w 2010 roku (pierwsza rejestracja).
Na chwilę obecną wyposażony jest w następujące akcesoria:

- Wydech Ixil Hyperlow
- Gmole Hepco&Becker
- Manetki Harris
- Akcesoryjne ciężarki kierownicy
- Akcesoryjne lusterka (metalowe)
- Gniazdo na 12V
- Sportowa szyba Puig

Z rzeczy, które musiałem zrobić w Bandicie to jedynie wymiana oleju i nowe opony. Wybór padł na Michelin Pilot Power 2 (przód) i Michelin Pilot Road (tył).
Zmieniłem też żarówkę na chińską niebieską, która wbrew pozorom bardzo dobrze świeci na biało, a na postoju gdy światła są wyłączone w odbłyśniku ładnie się ten niebieski kolor odbija :)
W poprzednim sezonie nie miałem zbyt wiele czasu na jazdę, dlatego przejechałem tylko 1500km. W tym roku na pewno zrobię wiele więcej :)
Obecnie na Bandicie nie ma ani jednej ryski i oczywiście chcę, żeby tak zostało :P
Co do planów to chcę kupić osłonę chłodnicy i osłonę łańcucha z nierdzewki :)
W przyszłości może jeszcze się skuszę na klamki z Barracudy, xenon i szerszą kierownicę.

Niżej zapodaję kilka fotek.
Czekam na jakieś uwagi, wskazówki i opinie, Pozdro! ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Suzuki GSF 650n Bandit K8

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Postautor: -MisieK- » 19 kwietnia 2015, 09:39

Ładna maszynka :D

Właśnie rozważam zakup tego tłumika do siebie. Miał byś Scorpion ale do mojego modelu jest niebotycznie drogi, a L3X to połowa tej ceny. Co ciekawe Scorpion do poprzedniej wersji ER-6 kosztuje też o połowę mniej i pewnie dało by się go zaadaptować ale nie mam weny i czasu na zabawę :P

Co do klamek Barracudy to powiem Ci, że są niewspółmiernie drogie. Zobacz sobie np. na Womet-tech'a.
Bardzo dobre klamki, naprawdę robią robotę i w moim odczuci nie różniące się niczym od Barracudy, a kosztuję połowę.

Co do osłony chłodnicy to też chciałem zakładać ale różne są opinie na ten temat. Mi odradzono, że wpływa to negatywnie na chłodzenie. Ile w tym prawdy :?: Ja nie potrafię powiedzieć. Mówię oczywiście o takiej miejskiej jeździe.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 19 kwietnia 2015, 09:56

Rad jestem widzieć ten motocykl na forum :) Maszyna na prawdę zajebista a i właściciel swój chłop ;) Ktoś, kto będzie odkupował ten sprzęt będzie mógł mówić o sporym szczęściu.

Co do osłony łańcucha i osłony chłodnicy, to spokojnie możemy temat ogarnąć. Napisy, wzory czy co tam chcecie. Wszystko da się ułożyć pod Wasze wytyczne.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
damien
Posty: 152
Rejestracja: 27 lipca 2012, 23:42
Lokalizacja: OPO

Postautor: damien » 19 kwietnia 2015, 11:52

Maszynke kojarzę chyba z rozpoczęcia w ZSM. Ładnie dopieszczony bandyta ;)

Awatar użytkownika
Matix
Posty: 71
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 18:27
Lokalizacja: OPO

Postautor: Matix » 19 kwietnia 2015, 19:34

Piękny doinwestowany Bandzior :0) pewnie przyjemnie mruczy na tym wydechu IXIL-a.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika