Projekt 939RR

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 14 lutego 2015, 21:00

Niestety nie ma. Ale tak, z pomocą Timona.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 23 lutego 2015, 23:13

Jakiś czas temu założyłem patelnię fajerowi i zakułem łańcuch. Gdyby ktoś kiedyś szukał po forach informacji ile ogniw powinno przypadać na zębatkę 60 w polifotwym SC33, to może trafić na wartość 116 ogniw. Niestety jest to bzdurą, bo do zakucia łańcucha brakuje jakieś 0,5 cm. Niestety koniecznym jest założyć łańcuch 118.

Obrazek

Trochę drażnił mnie szary kolor łańcucha w zestawieniu z czernią i czerwienią. Wymyśliłem, że pokoloruję go czerwonym sprayem od Ipone. Efekt jest taki, jak poniżej:

Obrazek

Spray jest dostępny w kolorze białym, czerwonym, niebieskim i zielonym jeżeli komuś efekt przypadł do gustu.

Pomyślałem sobie także, że pomalowanie klatki na czerwono także będzie dobrym manewrem. Co myślicie? Do tego będzie jeszcze czarno czerwony pług z białymi elementami... Bo akurat taki leży w garażu :P

Obrazek
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 23 lutego 2015, 23:48

pomysl z klatka mi sie podoba, nie myslales tez o przepolerowaniu ramy ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 24 lutego 2015, 08:46

Szczerze mówiąc, to rozważałem... Ale jak sobie myślę, że później będzie trzeba chuchać i dmuchać, żeby cały czas dobrze wyglądało, to mam w głębokim poważaniu taki interes. Jednak mimo wszystko wolę czas dla motocykla poświęcić na jeżdżenie a nie na pucowanie.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 24 lutego 2015, 09:23

Odkręcaj klate i mów kiedy mam podjechać po nią bo zbieram graty do piaskowania, a malowanie załatwię Ci proszkowe. O koszta się nie martw.

Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 540
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 16:54
Lokalizacja: Opole,śląsk

Re: Projekt 939RR

Postautor: jaras111x » 27 lipca 2016, 18:25

jak wygląda u ciebie teraz kiera,pokarz mocowanie.
Oswajam się z myślą ze fajer się nie sprzeda i będzie streetfighter. Mam już jakąś wizje

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Projekt 939RR

Postautor: Killu » 27 lipca 2016, 20:29

Kiera poszła nad półkę i w sumie nie było to najlepsze rozwiązanie. Szybko wróciła na oryginalne miejsce.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika