CBR 900RR

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Bociansky
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2013, 12:45
Lokalizacja: Żytniów/ Opole

CBR 900RR

Postautor: Bociansky » 30 grudnia 2013, 15:57

Cześć!
Na forum już trochę siedzę ale dopiero teraz mnie wzięło na "przechwałki". Tak więc, jaki koń jest każdy widzi ;) Fireblade sc33 z 1998 roku, w moim posiadaniu od 31 lipca 2011.
Ze zmian to: szyba MRA, manetki Harris, końcówki Womet Tech, krótkie klamki, przewody hamulcowe w oplocie, wydech No Name (ale pięknie gra!), błotnik przód i tył oklejony "karbonem", wyświetlacz biegów Datatool i to w sumie na tyle. W planach szyba Puig z garbem, jakieś crashpady, hydrografika ww. błotników, rolki tylnego zawieszenia. Jeżeli uda mi się znaleźć owiewki torowe to chciałbym zrobić torówkę w malowaniu motocykla Joey'a Dunlopa.
Przepraszam za otoczenie na zdjęciach, robione na podwórku;p
Pozdrawiam!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 30 grudnia 2013, 16:50

http://allegro.pl/honda-cbr-900-rr-sc-3 ... 12633.html

Jak coś, to będę próbował zrobić owiewki do swojej... Jeżeli wyjdą dobrze, to ogarnę drugi komplet dla Ciebie. Niczego jednak nie obiecuję, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem... Z "poliftową" SC33 jest niestety problem :(

Hydrografikę już niebawem będzie można ogarnąć u nas w MotorPower.

Ten Twój wyświetlacz biegów na jakiej działa zasadzie? Bo też się rozglądam po cichu za czymś logicznym i sensownym.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Kronos
Posty: 213
Rejestracja: 22 marca 2008, 19:30
Lokalizacja: Praszka / Opolszczyzna

Postautor: Kronos » 30 grudnia 2013, 18:57

Bocian ........ welcome ;)
SUZUKI SV 650s K5 => Suzuki GSX1300R HAYABUSA K8 => Kawasaki ZZR1400 II GEN. => ZX10R GEN 5

Bociansky
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2013, 12:45
Lokalizacja: Żytniów/ Opole

Postautor: Bociansky » 31 grudnia 2013, 12:30

Killu, dzięki! Szukałem z miesiąc temu, potem zapomniałem a tu bach, są! :) A z Hydrografiką poczekam na was.
Jeżeli chodzi o wyświetlacz- Datatool z czujnikiem, sam się ściemnia lub rozjaśnia w zależności od pory dnia i nasłonecznienia (chociaż osobiście nie zwracam na to uwagi). Co do zasady działania, po prostu wyświetla :D Szczegóły nie są mi znane, zakładał go mechanik podczas gdy moto było na serwisie.

Kronos , dzięki. Chyba wracam do świata żywych :wink:


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika