Suzuki GS 500E

Tutaj każdy może założyć temat o swojej jedynej prawdziwej miłości - zdjęcia obowiązkowe! ;)
Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Suzuki GS 500E

Postautor: Ishe » 23 listopada 2010, 12:31

Witam was:) chciałem się pochwalić moja Suzi
tak jak w temacie Suzuki GS 500E rocznik 91'
:)

Obrazek



Obrazek




niestety innych zdjęć (na razie) nie posiadam te są najlepsze;/
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
santa92
Posty: 158
Rejestracja: 09 listopada 2010, 22:10
Lokalizacja: Turawa

Postautor: santa92 » 25 listopada 2010, 00:25

Jak Ci się sprawuje ta GS?? Mój kolega zaczynał na takiej, i jakoś niezbyt dobrze to wspominamy. Strasznie muliła, a nagły zastrzyk mocy miała dopiero koło 5 tys. obr... Miał pecha i trafił na zajechaną sztukę czy GS tak po prostu mają?? :)
Odniosłem wrażenie, że twoja wygląda na zadbaną, przynajmniej wizualnie. I poczułem nagły przypływ wspomnień, bądź co bądź pozytywnych. W końcu to był pierwszy prawdziwy motocykl z jakim miałem jakiś bliższy kontakt... :)
Simson s51- Romet Ogar200- Simson Duo- Honda Cb 500

Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani motocykliści...

Obrazek

Awatar użytkownika
Mario12
Posty: 21
Rejestracja: 14 czerwca 2010, 23:08
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Postautor: Mario12 » 25 listopada 2010, 23:27

Moim pierwszym motocyklem też była GS'ka w kolorze pomarańczowym...oj świetny to był motocykl jak na początek (teraz śmiga po Brzegu)...co do tych 5 tys. obrotów to GS'ki tak mają, je trzeba trzymać na wysokich obrotach...zupełnie inna charakterystyka niż w CB
yamahaxjrclub.pl

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 26 listopada 2010, 08:34

Z tymi obrotami rzeczywiście coś jest;) ale okazało się wcześniej że miałem rozregulowane gaźniki. Po ich naprawie o wiele lepiej chodzi:) bo jak były popsute to dopiero od 4 tysięcy dwa zaczynały chodzić :P A co do stanu to rzeczywiście jest zadbana (była ściągnięta z Niemiec) i jak na swój wiek i tak ma mały przebieg, a po małym remoncie na początku i zrobieniu 3000km (posiadam ją od końca września) to tylko lałem paliwo i smarowałem łańcuch :D
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 29 listopada 2010, 16:48

jak dla mnie to i GS wystarcza :)... maszyna cacy jak na docieranie się na motocyklu choć nie ukrywam że lepszej maszynki mi nie potrzeba (puki co :P) rzadko rozkręcam suzi powyżej 5,5tys obrotów :) nie mam takiej potrzeby, musze się przyznać że raz mnie podkusiło i na autostradzie pozwoliłem sobie troszke więcej manetkę odkręcić i włosy mi dębem stanęły gdy zobaczyłem 180km/h hehe... i przyznam się bez bicia... jakoś taka prędkość mnie nie kręci ... bo co to za frajda patrzeć się tylko na białą linię na jezdni :) wole tak turystycznie 100km/h pomykać i podziwiać świat wokoło :) i dla tego sam GS jest jak znalazł :)

Awatar użytkownika
Mario12
Posty: 21
Rejestracja: 14 czerwca 2010, 23:08
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Postautor: Mario12 » 29 listopada 2010, 20:50

Kiedy ja kupiłem GS'e to przez miesiąc też mówiłem że będę nią jeździł przez pare lat... sezon polatałem i stwierdziłem że przydało by się coś większego... i też nie zależy mi na prędkościach, tylko na przyspieszeniach :) Dlatego wybrałem XJR :)
yamahaxjrclub.pl

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 29 listopada 2010, 21:42

Mario12 pisze:Kiedy ja kupiłem GS'e to przez miesiąc też mówiłem że będę nią jeździł przez pare lat... sezon polatałem i stwierdziłem że przydało by się coś większego... i też nie zależy mi na prędkościach, tylko na przyspieszeniach :) Dlatego wybrałem XJR :)


Mi się bardzo podoba ale jest w ch** nie wygodna jak dla mnie :( i tak myślę ze pod koniec przyszłego sezonu ja zmienię chyba na jakieś inne moto na jakie tego nie wiem, czas pokarze :)
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

czarny1824
Posty: 46
Rejestracja: 19 listopada 2010, 14:09
Lokalizacja: Opole

Postautor: czarny1824 » 04 grudnia 2010, 17:00

Ishe a masz pozwolenie aby umieszczac Moj Motorek z Twoim Motorkiem pytałeś o zgodę ja Ci dam :-D:-P
Death Angel, Guardian Angel :-P

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Postautor: Ishe » 04 grudnia 2010, 23:19

czarny1824 pisze:Ishe a masz pozwolenie aby umieszczac Moj Motorek z Twoim Motorkiem pytałeś o zgodę ja Ci dam :-D:-P


Spoko postawię Ci przy okazji jakieś piwko :twisted:
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „NASZE MOTOCYKLE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika