Rekomandeacja dla firmy R&G

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Rekomandeacja dla firmy R&G

Postautor: -MisieK- » 28 września 2016, 14:11

Jestem w szoku wiec muszę to tutaj napisać.
W swoim motocyklu posiadałem osłonę na wydech angielskiej firmy R&G.
To jest taki crashpad montowany na wydech aby chronić go w razie szlifu.
Jednego razu pękła mi metalowa opaska trzymająca go na wydechu.
Tak z głupia frant napisałem do nich. Kurde i jestem w szoku. Po pierwsze szybkość odpowiedzi, a po drugie fakt, że wysłali mi zupełnie nowy protektor.
Mało tego pomylili się i za pierwszym razem wysłali mi zły, pod inny wydech. Znowu do nich napisałem. Podesłali mi jeszcze raz, tym razem dobry. Co ciekawe powiedzieli żebym nie odsyłał tego niepasującego i żebym dał go jakiemuś koledze!!

Chce dotrzymać słowa i jeśli ktoś ma wydech Akrapovic hexagonal i chciałby taką obejmę do siebie to kto pierwszy ten lepszy :P
Tylko bez jaj, oddam go tylko komuś kto ma pasujący wydech, a nie żeby go potem przehandlował :P

http://www.rg-racing.com/browsetype/Exhaust_Protectors/Yamaha/XT660R/EP0008BK/#prettyPhoto
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Kronos
Posty: 213
Rejestracja: 22 marca 2008, 19:30
Lokalizacja: Praszka / Opolszczyzna

Re: Rekomandeacja dla firmy R&G

Postautor: Kronos » 29 września 2016, 17:13

Mam identyczną osłonę w swojej 10tce. Wszystkie akcesoria mam albo firmowane napisem producenta motocykla albo właśnie R&G. W poprzednich motocyklach też byłem wierny tej marce.
Bardzo fajne podejście z ich strony i honorowe z Twojej.

Obrazek
SUZUKI SV 650s K5 => Suzuki GSX1300R HAYABUSA K8 => Kawasaki ZZR1400 II GEN. => ZX10R GEN 5

Awatar użytkownika
Szwed
Posty: 47
Rejestracja: 26 maja 2010, 18:03
Lokalizacja: Opole ZWM / Kraków

Re: Rekomandeacja dla firmy R&G

Postautor: Szwed » 03 października 2016, 21:46

Miło słyszeć, że są jeszcze firmy z klasą, dla których zadowolenie klienta jest warte pewnych nakładów.
Pamiętam, jak w 2010 r. sprowadzanie tarczy do sprzęgła do mojego motocykla było drogą przez mękę, a dystrybutorzy Aprili robili wszystko, żebym przypadkiem nie był zadowolony.
Aprilia Pegaso 650

"Im gorzej, tym lepiej" - sprawdzone wielokrotnie.

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Rekomandeacja dla firmy R&G

Postautor: -MisieK- » 03 października 2016, 21:52

No niestety to jest raczej wyjątek czy wręcz ewenement.
Zdecydowana większość firm ma w głębokim poważaniu swoich klientów i robi wszystko aby ich do siebie zrazić :(
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Rekomandeacja dla firmy R&G

Postautor: Pabel » 04 października 2016, 05:07

Ja miałem podobnie z producentem wydechow Dominator, zgubiłem śrubę od końcówki i nie mogłem nigdzie dostać , napisałem do nich maila, że kupiłem ich wydech bla bla bla no i chce śrubki kupić na zapas bo zgubiłem , otrzymałem odpowiedź żebym podał swój adres , a dwa dni później w skrzynce za friko leżał komplet śrub i do końcówki i do kołnierza przed końcowka :) także są jeszcze faktycznie ludzie nastawieni na zadowolenie klienta a nie tylko mamone :)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika