Kto tu spawa aluminium?

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 540
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 16:54
Lokalizacja: Opole,śląsk

Kto tu spawa aluminium?

Postautor: jaras111x » 06 sierpnia 2016, 18:54

czy ktoś z forum spawa alu?(firme Alspaw już sobie wygoglowałem) Problem jest taki że moja koła "superdupa" znów odmówiły chęci współpracy a szkoda mi wydawać plny na koła dedykowane do SM gdyż nie używam tego często. Felga ma swoje łozyska, zabierak do którego jest mocowana zębatka ma swoje łozysko,póki jadę normalnie na 2 kołach wszystko działa ale kiedy próbuje wbić na gumę to po którymś tam razie zebatka zsówa sie ze swoje łozyska i jest dupa. Dziś pchałem moto z lotniska :evil: (dobrze że nie miałem daleko do domu)
Obrazek

Co trzeba zrobić? najlepiej przyspawać to do felgi na stałe :D no i szukam kogoś kto mi to ogarnie

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Kto tu spawa aluminium?

Postautor: Killu » 07 sierpnia 2016, 06:25

A co jest rozwalone? Nie brakuje tam aby któregoś dystansu tylko?

Za spawanie alu zapłacisz pewnie tyle co za kolejną felgę od GSa. No i druga sprawa, na sztywno strasznie szybko skatujesz łańcuch.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 540
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 16:54
Lokalizacja: Opole,śląsk

Re: Kto tu spawa aluminium?

Postautor: jaras111x » 07 sierpnia 2016, 12:21

Killu tam wszystkie elementy są.Ten raczej nie oryginalny zabierak jest już "zmasakrowany" kiedyś jak rozsypało się łożysko (które notabene za mocno skreciłem)zniszczyło ogranicznik(teraz wbić łozysko można z każdej strony). Robiłem różne patenty aby to łozysko tam zatrzymać. Dla tego teraz pomyślałem o złapaniu tego razem.Koło cross też jest na sztywno.

Awatar użytkownika
tom74
Posty: 873
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 20:48
Lokalizacja: Opole

Re: Kto tu spawa aluminium?

Postautor: tom74 » 07 sierpnia 2016, 19:41

Dzwoń do Maćka, możesz powołać się na mnie: 668 499 950.
Przerabiał mi pokrywy silnika i wydechy oraz kilka mniejszych pierdół.
gvałka i busa
http://www.youtube.com/user/modificationsdrives/videos
https://www.facebook.com/Hyosung-GV-650-Aquila-Polska-Europe-129924680526225/

Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 540
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 16:54
Lokalizacja: Opole,śląsk

Re: Kto tu spawa aluminium?

Postautor: jaras111x » 09 sierpnia 2016, 19:02

tom .dzięki za namiar. zadzwonie


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika