opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
firefox88
Posty: 2
Rejestracja: 09 marca 2016, 11:17

opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: firefox88 » 10 marca 2016, 16:09

Witajcie,
szukam dobrego serwisu w Opolu (może być powiat) gdzie zmienie dwie opony w motocyklu i zostanie to wykonane fachowo!
Ile taka usługa powinna kosztować? Kogo polecacie?

z góry dzięki :)

Awatar użytkownika
DonPedro
Posty: 108
Rejestracja: 30 sierpnia 2015, 19:47

Re: opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: DonPedro » 10 marca 2016, 17:53

Witaj,
nowy jesteś i to Twój pierwszy post, dlatego taryfą ulgową nie dostaniesz OPR za to, że nie umiesz posługiwać się wyszukiwarką ;-)
Opony wymienisz w:
- GP-Tech, ul. Kępska 12 za stacją benzynową
- Serwis opon (nazwy nie pamiętam) ul. Oleska 204 (przy skrzyżowaniu z obwodnicą)
- SAK (ten duży) ul. Obrońców Stalingradu.
W trakcie rehabilitacji z nową Suzuki GSX650F :smile:
Obrazek

firefox88
Posty: 2
Rejestracja: 09 marca 2016, 11:17

Re: opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: firefox88 » 10 marca 2016, 18:18

Dzięki wielkie, skorzystam teraz z wyszukiwarki. Większość postów z przed kilku lat, myślałem że może coś nowego powstało w Opolu lub okolicy o tematyce opon motocyklowych.

Dwa lata temu byłem na Oleskiej (przy skrzyżowaniu) z obwodnicą to usłyszałem, że pracownik który się tym zajmuje jest na urlopie i tylko w tygodniu mu pasuje jak wróci - mi znowu tylko w soboty, a nie chciałem tez czekać do jego powrotu. Pojechałem więc do dużego SAK'a na wymianie, wszystko ok, cena sprawiedliwa ale po powrocie do domu zauważyłem ze uszkodzili injectora z scotoiler'a i trochę się wkurzyłem że nic nie powiedzieli. Dlatego szukam kogoś z polecenia :)

Awatar użytkownika
viera
Posty: 36
Rejestracja: 08 lutego 2016, 19:15
Lokalizacja: Opole

Re: opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: viera » 10 marca 2016, 18:20

Polecam SAK serwis - jak pisał DonPedro69 tyle ze to ulica Strzelecka 4a (nie Obrońców Stalingradu) Jakiś miesiąc temu byłem zmienić obie. Za pełną usługę czyli - zdjęcie kół z motocykla, zdjęcie starych opon, założenie nowych, wywarzenie i założenie kół na motor zapłaciłem 100zł czas ok 30-40 minut - więc myślę ze cena jest OK. Byłem przy wymianie i sprawie poszło - musiałeś mieć jakiegoś pecha ze co Ci uszkodzili...
play hard, be pro!

Awatar użytkownika
misiek93
Posty: 96
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 17:46
Lokalizacja: Karczów/Opole

Re: opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: misiek93 » 11 marca 2016, 11:39

Też polecam SAKa, chłopaki podchodzą tam fachowo do tematu :) Jeszcze alternatywą jest Latex na Krapkowickiej, koło Politechniki.
Honda CBR 600 F4i
Obrazek

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: opony, usługi wulkanizacyjne, zmiana opon. Co polecacie w opolskim?

Postautor: -MisieK- » 11 marca 2016, 13:07

Temat był na dniach wałkowany, tylko w innym dziale: http://www.opolezone.com/phpBB/viewtopic.php?f=2&t=4725
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika