KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Black Jack
Posty: 53
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:26
Lokalizacja: Opole

KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Postautor: Black Jack » 01 lutego 2016, 21:52

Podpiąłem się z pytaniem do istniejącego wątku, ale odzewu nie widać, więc zakładam nowy wątek.
Chętnie oddam do przerobienia mojego 990 super duke. Tylko gdzie ? Najlepiej Polska południowa. Ważna jest dla mnie jakość wykonania. Cena oczywiście też ma znaczenie.
Chciał bym przerobić duke na wrednego streeta zachowując wszystkie cechy użytkowe.
Ewentualnie poszukiwany bardzo dobry lakiernik, który pomaluje moto na czarny mat, ramę na pomarańczowo i felgi z pomarańczowym paskiem.
Za super okazyjne malowanie w garażu dziękuję. Jakość i tylko jakość wchodzi w rachubę.
Istotne dla mnie jest też to, że do malowania chcę zawieść całe moto a nie poszczególne elementy i odebrać złożony.
Polecicie kogoś ?
OMERTA

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Postautor: Pabel » 02 lutego 2016, 00:18

Zapytaj w PM Motor w Pilchowicach, tutaj forumowe GMK coś kiedyś pisali o przerabianiu i na ich stronie też coś jest takowego (albo było) i popytam jeszcze grupy ze śląska czy coś ktoś wie
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Postautor: Killu » 02 lutego 2016, 08:57

Chłopaki z Kawasaki mają profesjonalną lakiernię no i zajmują się motocyklami. Tylko że teraz nie jest czas na takie roboty. Za miesiąc kolejki na każdy warsztat będą sięgały kilku tygodni i nie ma się co oszukiwać - będzie łatwiejszy i szybszy pieniądz niż rozegranie motocykla w mak i składanie go w bawełnianych rękawiczkach po malowaniu. Ja bym zaczekał do listopada, żeby nikt nie miał ciśnienia i żeby wykonać robotę dobrze i sprawnie.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Black Jack
Posty: 53
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:26
Lokalizacja: Opole

Re: KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Postautor: Black Jack » 02 lutego 2016, 11:42

Killu chyba dobrze prawisz. Odpuszczę do jesieni.
Do Kawasaki podjadę zrobić rozeznanie - dzięki.
OMERTA

krzychuKTM
Posty: 18
Rejestracja: 23 października 2015, 14:58

Re: KTM 990 Super Duke tuning lub malowanie

Postautor: krzychuKTM » 02 lutego 2016, 18:02

kilu dobrze mowi podjedz do kawasaki tam napewno bdsz zadowolony z roboty tymbardziej ze maja duze doswiadczenie


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika