Skrzynia biegów

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Awatar użytkownika
mlody98
Posty: 193
Rejestracja: 27 marca 2013, 12:51
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Skrzynia biegów

Postautor: mlody98 » 21 czerwca 2014, 17:25

Witam !
Niedawno kupiłem Aprilie AF1 z silnikiem AM6. Do zrobienia w niej jest skrzynia biegów, poprzedni właściciel mi mówił, że ją remontował i prawdopodobnie coś źle złożył. Moto postawiłem do mechanika z którego dotychczas byłem zadowolony. Kazał mi przywieźć Apkę pod koniec tygodnia, zawiozłem. Na DZIEŃ DOBRY powiedział mi "Nie mam czasu, za tydzień". To zawiozłem "za tydzień" wziął powiedział, że od razu zaczyna robić. Minęły dwa tygodnie a on jeszcze nawet Apki nie ruszył. Wczoraj kiedy do niego pojechałem, bo dodzwonić się oczywiście nie można powiedział mi "jeszcze nie mam czasu."
Okay, rozumiem, nie zawsze ma się czas, ale ile można. Sorry, że się tak rozpisałem ale chciałem żebyście wiedzieli o co chodzi.

Pytanie do was. Nie znacie jakiegoś mechanika z okolic, który ogarnąłby mi tą skrzynię. Nie musi być oczywiście na "już". Zależy mi tylko na tym by było dobrze zrobione i by się ten ktoś mniej więcej określił. A nie ciągle mówił coś innego.

Z góry dzięki ! Lewa !
| Lewa w Góre | "Widzimy sie na trasie"

"Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów."

kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika